خدمات تنظیم یا بررسی قرارداد

اگر به هردلیل موفق به تنظیم قرارداد خود در سامانه لامینگو نشدید یا از قبل نسخه قرارداد تنظیم شده‌ای به شما ارائه شده است، می‌توانید برای تنظیم قرارداد اختصاصی یا بازبینی اسناد گذشته خود همین حالا اقدام نمایید. مشاوران حقوقی متخصص لامینگو، ضمن بررسی تمامی جوانب مدنظر شما، کار تنظیم قرارداد و بررسی اسناد از پیش تهیه شده شما را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهند داد.

بررسی و تنظیم قرارداد سفارشی | لامینگو

چگونه کار می‌کند؟

جزئیات درخواست خود را مطرح و آن را ثبت کنید

در عرض یک روز هزینه و زمان آن را به شما اعلام می‌کنیم

قرارداد خود را دریافت کنید و تا 1 هفته از خدمات پشتیبانی لامینگو استفاده کنید

تنظیم یا بررسی قراردادهای اختصاصی خود را به لامینگو بسپارید!

اگر بخواهیم خدمات مختلف را از منظر حساسیت و پیچیدگی دسته‌بندی کنیم، قطعا کار تنظیم قرارداد از دشوارترین کارها خواهد بود. علت حساسیت بالای این کار نه تنها منوط به ماهیت پیچیده کار تنظیم قرارداد است بلکه متخصصین این حوزه را مجاب می‌کند تا علاوه بر دانش حقوقی، در مسائل مختلف فنی و کسب‌وکاری هم تخصص داشته باشند. درواقع یک حقوقدان در مواجه با پرونده‌های تنظیم قرارداد اختصاصی یا بازبینی قراردادهای ارجاعی موظف است دانش حقوقی خود را با سایر موارد مرتبط به ماهیت آن قرارداد ادغام نماید و بهترین راهکار را در اختیار موکلین خود قرار دهد. اما اصول اولیه و مورد نیاز تنظیم یا بازبینی یک قرارداد چیست؟ در ادامه به نحوه انجام این کار حساس خواهیم پرداخت.

برای تنظیم قرارداد اختصاصی یا بازبینی قراردادها چه نکاتی حائز اهمیت است؟

همانطور که در بالا به صورت خلاصه اشاره شد، کار تنظیم قرارداد نیازمند مجموعه مختلفی از علوم و مهارت‌ها است. به همین دلیل از ملزومات اساسی این حرفه توانایی تمرکز و دقت بالا به شمار می‌آید. تمرکز و وحدت ذهن از آن جهت حائز اهمیت است که بتوانید در یک قرارداد مفصل مجموعه شروط را طوری تنظیم نمایید که هیچ‌کدام با یکدیگر در تضاد و تعارض نباشند. از طرفی با دقت کافی می‌توان گلوگاه‌های یک قرارداد را شناسایی و از حقوق موکل به درستی حمایت کرد. مراحل تنظیم قرارداد اختصاصی با مراحل بازبینی قرارداد متفاوت است. برای تنظیم قرارداد اختصاصی هر مشتری، ابتدا لازم است اطلاعات مورد نیاز برای تنظیم قرارداد را از افراد دریافت کنید. این اطلاعات شامل توضیح کاملی از طرفین قرارداد، موضوع مورد تعامل و دغدغه‌های موکل خواهد بود. در این قسمت است که مشاور حقوقی نیازمندی‌های شما را به شروط و بندهای حقوقی تبدیل می‌کند و چنانچه قرارداد به مواردی فراتر از دغدغه‌های ذهنی شما احتیاج داشته باشد در قالب بندهای حقوقی دیگر به قرارداد مدنظر شما اضافه خواهد شد. شاید یکی از بهترین روش‌هایی که به وحدت ذهنی مشاوران حقوقی در این زمینه بسیار کمک می‌کند تهیه یک چک لیست کامل از موارد مورد نیاز هر قرارداد است که باید به صورت تفکیکی تهیه گردد. دررابطه با بررسی قراردادهای از پیش تنظیم شده مسیر کاملا متفاوت است. یکی از مهم‌ترین مواردی که نیاز است در آغاز کار بدانیم، میزان قدرت ما در مذاکره است. بدین معنا که موکل ما تا چه اندازه می‌تواند مبانی قرارداد ارائه شده را تغییر دهد. بر این اساس کار بررسی و بازبینی قرارداد آغاز می‌گردد. در این کار بیش از همه دقت و دانش حقوقی مشاور اهمیت دارد تا با بررسی موشکافانه بتواند خلاءهای قرارداد را شناسایی کند و در قسمت‌هایی که حقوقی از موکل ضایع می‌گردد در حد وسع ورود کرده و همچنین موکل را از عواقب تمامی تعهدات و ضمانات اجرایی آگاه کند.

لامینگو چگونه قرارردادهای شما را تنظیم یا بررسی می‌کند؟

پلتفرم هوشمند لامینگو که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به صورت آنلاین فعالیت می‌کند، اصلی‌ترین رسالت خویش را تنظیم قراردادهای آنلاین قرار داده است. بدین شکل که با تدوین اصول حقوقی مختص هر قرارداد از یک سو و ایجاد الگوریتم‌های دقیق فنی از سوی دیگر، پیوندی شگفت‌انگیز میان دنیای حقوق و تکنولوژی رقم زده است.

قراردادهای هوشمند لامینگو پس از یک مسیر پرسش و پاسخ حقوقی در لحظه و بر اساس نیاز شما ایجاد می‌شوند. با این کار میزان شخصی شدن هر قرارداد بر اساس نیازهای افراد، نسبت به فرم‌های آماده قراردادی پیشرفت قابل توجهی داشته است. با این وجود بسیاری از افراد یا نمی‌توانند قرارداد مورد نیاز خود را در بانک قراردادی ما پیدا کنند، یا به دلیل پیچیدگی‌های خاص ماهوی و گاهاً کسب‌وکاری قراردادشان چاره‌ای جز درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی ندارند.

در این میان همیشه افرادی هم هستند که به خدمت تنظیم قرارداد ما احتیاج ندارند بلکه نیازمند بررسی و بازبینی قراردادی هستند که از قبل تهیه و تنظیم شده است. از آنجایی که برطرف کردن هرگونه مشکل حقوقی از دغدغه‌های اصلی لامینگو است، برآن شدیم تا سیستمی تعبیه کنیم که بر اساس آن آماده خدمت‌رسانی در حوزه بررسی قراردادهای ارجاعی و همچنین تنظیم قراردادهای اختصاصی باشیم.

نحوه عملکرد ما در رابطه با درخواست‌های ارسال شده مبنی بر تنظیم قرارداد اختصاصی به این شکل خواهد بود که ابتدا با فرد متقاضی طی برگزاری یک جلسه مشاوره حقوقی، دیدار خواهیم داشت. در این جلسه مشاوره که ممکن است به صورت حضوری یا آنلاین برگزار شود، با تقاضای افراد بیشتر آشنا شده و همچنین اطلاعاتی که برای تنظیم قرارداد ایشان نیاز داریم را دریافت می‌کنیم. پس از آن وارد مرحله تنظیم قرارداد می‌شویم و قرارداد مذکور را بر اساس نیاز هر کس تنظیم و رأس موعد اعلام شده تحویل می‌دهیم. در این میان چنانچه هریک از متقاضیان نیازمند توضیح بیشتر در خصوص قرارداد تنظیم شده باشند، مشاور تا حد ممکن در اختیار آن‌ها خواهد بود و ایشان را تا مقصد همراهی خواهد کرد.

در روند بررسی و بازبینی قراردادهای ارجاعی، ضمن برگزاری یک جلسه مشاوره، متقاضی از روند مذاکرات صورت گرفته میان طرفین و دغدغه‌های خود با مشاور صحبت خواهد کرد و درمقابل مشاور حقوقی به بررسی قرارداد پرداخته و نکات حقوقی مهم را به ایشان یادآور شده و قرارداد را بر اساس نظریات دقیق حقوقی اصلاح می‌کند. ممکن است در روند امضای یک قرارداد، بارها نیاز به اصلاح و بررسی قرارداد احساس شود. مشاور در تمام مسیر با شما همراه بوده و کلیه اقدامات لازم را بر روی قرارداد شما اعمال خواهد کرد.

خوشبختانه با امکانی که لامینگو در خصوص ارتباط با بهترین مشاوران حقوقی دارد، موکلین محترم هیچ دغدغه‌ای در رابطه با پیشرفت کار ندارند. علاوه بر این، به دلیل وسعت فراخ دریای حقوق، هر مشاور در لامینگو تنها در زمینه‌ای خدمات مشاوره‌ای ارائه خواهد نمود که سال‌ها وقت و تلاش خود را صرف آن کرده و دارای تجربه خوبی در این زمینه است.

امیدواریم با استفاده از خدمات حقوقی لامینگو در زمینه تنظیم قرارداد اختصاصی و بررسی قرارداد ارجاعی، تجربه خوبی در استفاده از خدمات حقوقی نوین برای شما رقم بخورد.

مطالعه بیشتر

قراردادهای خود را به دست بهترین‌ها بسپارید

همین حالا درخواست تنظیم یا بررسی قرارداد خود را ثبت کنید

با ثبت درخواست خود مبنی بر تنظیم قرارداد سفارشی یا بررسی قراردادهای ارجاعی، همین حالا از خدمات حقوقی متمایز ما بهره‌مند شوید.