قرارداد استخدام موقت

رایگان

 

قرارداد استخدام موقت پر طرفدارترین قرارداد حوزه استخدامی است. در این قرارداد به تبیین دقیق روابط بین کارگر و کارفرما و حقوق و تعهدات هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم. عنصر مهمی که این قرارداد را از قرارداد استخدام دائم متمایز می‌کند در نظر گرفتن مدت مشخص برای این قرارداد است. در قرارداد استخدام موقت با پایان یافتن مدت توافق شده قرارداد هم خاتمه می‌یابد و ادامه همکاری طرفین منوط به توافق دوباره آن‌ها خواهد بود.

بر اساس قانون کار، حداقل حقوق و مزایای قانونی باید به کارگر پرداخت گردد و توافق خلاف آن بلا اثر خواهد بود.

از قرارداد استخدام موقت برای طیف وسیعی از استخدام‌های خود می‌توانید استفاده نمایید از استخدام یک کارگر ساده تا استخدام یک نیروی ماهر؛ اما نکته‌ای که باید در این خصوص در نظر داشته باشید شروط تخصصی است که در استخدام یک نیروی ماهر با سمت کاری مهم و کلیدی لازم است در قرارداد استخدامی ذکر شود.

قراردادی که پیش رو دارید نیازهای شما را در استخدام یک نیروی ساده تا نیمه‌ماهر برطرف خواهد نمود. در صورتی که نیروی کار از مهارت خاصی برخوردار است  ویا به دلیل سمت کاری خود به اطلاعات مهمی دسترسی پیدا می‌کند حتما در پاسخ‌دهی به سوال مربوط به شروط محرمانگی و عدم رقابت توجه و دقت کافی داشته باشید.

درمرحله‌ی ثبت اطلاعات تکمیلی دقت داشته باشید که در قسمت حقوق و مزایای همکار نمی‌توانید مقداری کمتر از حداقل‌های قانونی ذکر شده در قانون کار در نظر بگیرید.

در صورت تمایل می‌توانید پس از دریافت قرارداد، از مشاوره‌ی متخصصان حقوقی ما هم بهره ببرید.  

پرسش های متداول

پرسش خود را مطرح نمایید
پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.