• تمام گروه‌ها
  • استخدام
  • کسب و کار
  • قرارداد بین‌المللی
  • قرارداد داخلی
  • ارزش‌گذاری
  • خانواده
  • کیفری
دکتر یوسف قاسمی
دکتر یوسف قاسمی

دکتری حقوق از فرانسه، بنیان‌گذار شرکت دادفلامینگو و هم‌بنیان‌گذار لامینگو

دکتر یوسف قاسمی دانش آموختۀ ممتاز دکتری حقوق (با تخصص حقوق فناوری های نوین) از فرانسه است که پس از سالها تحصیل و تجربۀ حرفه ای و تخصصی در اروپا، از سال 1391 به کشور ایران بازگشته و علاوه بر فعالیت دانشگاهی و تدریس دروس تخصصی مرتبط با حقوق نوآوری، مالکیت فکری، انتقال تکنولوژی و کسب و کارهای نوپا، به عنوان یکی از برجسته ترین مشاوران حقوقی حوزۀ نوآوری در بین شرکتها و سازمانها تلقی می شود. دکتر قاسمی بنیانگذار شرکت دادفلامینگو (اولین شرکت دانش بنیان کشور در دو حوزۀ خدمات حقوقی و ارزشگذاری فناوری و سهام) و هم بنیانگذار سامانۀ هوشمند تولید قرارداد با عنوان لامینگو است. همکاری با موسسات حقوقی بین المللی و مشاوره و مدیریت حقوقی برخی از مهمترین بانکها، شرکتهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، استارتاپ ها و شتابدهنده های بزرگ کشور و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد نانو، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و برخی بنگاه های مهم اقتصادی و سازمان ها از جمله سوابق حرفه ای وی قلمداد می شود. دکتر یوسف قاسمی به زبان های فارسی، انگلیسی، فرانسه و ترکی استانبولی تسلط دارد.
حسین فلاحی
حسین فلاحی

مدیر دپارتمان خدمات ارزش‌گذاری دادفلامینگو، متخصص ارزیابی مالی و ارزش‌گذاری

حسین فلاحی دانش آموخته از دانشگاه های صنعتی اصفهان و علامه طباطبایی است و در یک دهه اخیر، در حوزه ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری و ارزشگذاری سهام شرکت ها، فناوری و استارتاپ فعالیت مؤثر و متنوعی داشته است. وی همچنین از سوابق مطالعاتی و تجربی ارزشمندی در تحلیل ارزش در معاملات سرمایه گذاری و انتقال فناوری در صنایع مختلف برخوردار است. حسین فلاحی به زبان های فارسی و انگلیسی تسلط دارد.
ساناز حسینی
ساناز حسینی

مدیر دپارتمان خدمات حقوقی دادفلامینگو، دانش‌آموخته دانشگاه منچستر انگلستان

ساناز حسینی کلاهی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد در رشته حقوق تجارت و بازرگانی بین المللی از دانشگاه منچستر انگلستان می باشد. وی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1391 به عنوان مشاور حقوقی در زمینه تجارت بین الملل آغاز کرد. از سال ۱۳۹۵ به عضویت کانون وکلای دادگستری مرکز درآمد و از همان سال به مدت دو سال با تعدادی شرکت کارگزاری سرمایه گذاری و نیز سرمایه گذاری خطرپذیر در زمینه قراردادهای سرمایه گذاری همکاری داشته است. از سال ۱۳۹۶ تا کنون به عنوان مشاور حقوقی و وکیل با شماری از شرکت ها، موسسات حقوقی داخلی و خارجی در زمینه حقوق بازرگانی بین المللی همکاری داشته است. وی هم اکنون در شرکت دادفلامینگو به عنوان مدیر دپارتمان حقوقی فعالیت می نماید. ساناز حسینی به زبان های فارسی و انگلیسی تسلط دارد.
مهسا دهقان
مهسا دهقان

دانش‌آموخته دانشگاه شهید بهشتی، هم‌بنیانگذار لامینگو

مهسا دهقان دانش آموخته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی است که از سال 1396 همکاری خود را با شرکت دادفلامینگو آغاز کرده و در این مدت به ده ها استارتاپ و شرکت دانش بنیان خدمات حقوقی ارایه کرده است. وی همچنین از سال 1397 به عنوان هم بنیانگذار لامینگو فعالیت می کند. مهسا دهقان به زبان های فارسی و انگلیسی تسلط دارد.
نگار رحیمی
نگار رحیمی

پژوهشگر دکتری حقوق نفت وگاز، وکیل پایه یک دادگستری

نگار رحیمی یکی از اعضای جدید شرکت دادفلامینگو است. وی وکیل پایه یک دادگستری و پژوهشگر مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی در رشته مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز است همچنین دارای سابقه کاری در خصوص تدوین قرارداد در زمینه های مختلف تجاری همچون قراردادهای سرمایه گذاری، فروش ، نمایندگی و... است. نگار رحیمی به زبان های فارسی و انگلیسی تسلط دارد.