منشی باشگاه مجرب؛ راز موفقیت باشگاه‌های بزرگ

1 هفته پیش
نمونه قرارداد استخدام منشی

یکی از پست‌های مهم در هر کسب‌وکاری منشی است. منشی به‌عنوان کسی که قرار است مدیریت همه کارها را به دست گرفته و ارتباط دهنده بخش‌های مختلف کسب‌وکار شما باشد، بایستی از میان بهترین افراد انتخاب شود. به‌عنوان یک باشگاه‌دار شما باید به این موضوع دقت داشته باشید. مدیریت کارهای باشگاه نیاز به منشی باسابقه و باتجربه در این زمینه دارد. هرچند مدیریت این کارها به ظاهر ساده می‌رسد اما قرار گرفتن در بطن کار نشان داده که این موضوع نیاز به تجربه بالایی به‌صورت اختصاصی در زمینه منشی‌گری باشگاه دارد. در این مقاله به بررسی موضوعات مربوط به منشی باشگاه و همچنین مفاد نمونه قرارداد استخدام منشی باشگاه می‌پردازیم. این اطلاعات می‌تواند زمینه‌ساز شروع موفق باشگاه‌های حرفه‌ای با داشتن یک نیروی عالی باشد.

تهیه و تنظیم قرارداد منشی نیاز به تجربه بالای حقوقی دارد. از این گذشته علاوه بر تخصص حقوقی، تجربه تنظیم قراردادهای استخدامی نیز برای این امر لازم است. ما در موسسه حقوقی لامینگو با در اختیار داشتن نیروهای حرفه‌ای و باتجربه در این زمینه، حالا نمونه قرارداد استخدام منشی را برای باشگاه‌داران به‌صورت کاملاً حرفه‌ای تنظیم نموده‌ایم. این نمونه قرارداد منشی صد در صد کاربردی بوده و کاربران می‌توانند بدون هیچ تغییرات خاصی از آن به‌عنوان قرارداد حرفه‌ای استخدام منشی باشگاه خود استفاده نمایند. همچنین در لامینگو امکان دریافت خدمات مشاوره برای تنظیم این قرارداد استخدام حقوقی نیز وجود دارد. برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با ما در تماس باشید.

دانلود قرارداد استخدام منشی

 

مدیریت یک باشگاه حرفه‌ای به منشی حرفه‌ای نیاز دارد

باشگاه‌ها در سطوح مختلف در سطح شهر اقدام به ارائه خدمات به مشتریان می‌نمایند. بزرگی باشگاه و حرفه‌ای بودن آن را کارکنان آن می‌سازند. باشگاه‌های حرفه‌ای با ارائه راهکارهای مدیریتی قوی به دنبال جلب رضایت حداکثری کاربران بوده و خدمات خود را هرروز به‌روزتر و بهتر می‌نمایند. استخدام و در اختیار داشتن منشی باتجربه و حرفه‌ای می‌تواند سامان‌بخش امور در هر باشگاهی شده و باعث ارتقای سطح کیفیت خدمات نیز باشد. منشی هرچند در نگاه اول به‌عنوان یک پست معمولی دیده می‌شود، اما دقت به مسئولیت‌ها و عملکردهای این نقش در باشگاه، نشان می‌دهد که وی باید به‌عنوان یک مدیر به همه امور رسیدگی نماید. از ثبت‌نام افراد جدید گرفته تا برنامه‌ریزی دقیق برای اعضای باشگاه همگی از مسئولیت‌های منشی در باشگاه است.

با این اوصاف بایستی درک کرده باشید که منشی خوب می‌تواند تأثیر فوق‌العاده شگرفی در ارتقای سطح کیفی عملکرد هر باشگاهی داشته باشد. اما سؤال اینجاست که برای استخدام منشی باشگاه چه باید کرد و چه کسی می‌تواند بهترین منشی برای باشگاه ما باشد؟ برای پاسخ دادن به این سؤال لازم است تا مهارت‌های مورد نیاز برای منشی‌گری در باشگاه را بررسی کرده و با این ترفندها بهترین گزینه را انتخاب کنیم. برای این منظور در ادامه همراه ما بمانید.

 

نمونه قرارداد استخدام منشی

 

منشی چه مزیتی برای باشگاه دارد؟

برای اینکه اهمیت استخدام منشی برای باشگاه را بیشتر درک کنید، ابتدا باید مزیت‌هایی که وی می‌تواند برای هر باشگاهی به دنبال داشته باشد را مرور نماییم. البته این مزیت‌ها تنها در شرایطی به وجود می‌آید که شما اقدام به استخدام بهترین منشی کرده باشید. همچنین برای رفتار حرفه‌ای از نمونه قرارداد استخدام منشی نیز بهره برده و بهترین شرایط را برای کسب‌وکار خود رقم زده باشید. با داشتن این موارد بهترین مزیت‌هایی که می‌توانید از منشی باشگاه انتظار داشته باشید به شرح زیر است:

  • منشی می‌تواند با رفتار اجتماعی مناسب با کاربران زمینه‌ساز حضور حداکثری افراد در باشگاه شود.
  • منشی خوش‌رفتار باعث بالا رفتن تعداد اعضای باشگاه خواهد شد.
  • منشی می‌تواند از نظر زمانی ساعات کاری باشگاه را مدیریت نماید.
  • ثبت‌نام حاضرین به‌صورت کاملاً تخصصی توسط مشتری انجام خواهد شد.
  • بایگانی و در اختیار داشتن مشخصات و قراردادهای همه مشتریان از مزیت‌های داشتن منشی باتجربه در باشگاه است.
  • برنامه‌ریزی برای عملکرد بهینه اعضای باشگاه نیز می‌تواند از وظایف منشی باشد.
  • مدیریت سایت باشگاه یا صفحات مجازی باشگاه نیز می‌تواند ازجمله مسئولیت‌های منشی باشد.

برای داشتن همه این مزیت‌ها باید دقت بیشتری در استخدام منشی کرده و تجربیات وی را در هنگام استخدام مدنظر قرار دهید.

 

کلیه نکات کلیدی در استخدام منشی و قرارداد آن

 

آیا به‌عنوان یک باشگاه‌دار نیاز به منشی داریم؟

بسیاری از باشگاه‌دارها ترجیح می‌دهند به‌جای استخدام منشی خود شخصاً مسئولیت‌های وی با به گردن گرفته و تمام امور را انجام دهند. این امر برای باشگاه‌های بزرگ عملاً امکان‌پذیر نیست. زیرا مدیران در این باشگاه‌ها مسئولیت‌های سنگین‌تری مانند ارتقاء سطح کیفی باشگاه را به عهده دارند. ازاین‌رو برای چنین مواردی استخدام منشی امری ضروری است. البته برای اینکار نیاز به استفاده از نمونه قرارداد استخدام منشی نیز خواهید داشت. اما برای باشگاه‌های کوچک این امر تبدیل به یک چالش بزرگ شده است. برخی از باشگاه‌دارهای این‌چنینی این امر را یک هزینه اضافی می‌پندارند. اما واقعیت چیز دیگری است.

منشی نه‌فقط برای باشگاه‌های بزرگ بلکه برای باشگاه‌های کوچک نیز می‌تواند با جذب مشتری، در کنار انجام مسئولیت‌ها درآمدزایی داشته باشد. پس اگر به دنبال رونق کسب‌وکار خود هستید، بهتر است حرفه‌ای‌تر با این موضوع رفتار کنید.

 

مسئولیت‌های منشی باشگاه را مشخص کنید

با توجه به محیطی که در باشگاه‌ها وجود دارد، هر ارتباطی به‌مرور زمان ممکن است به سمت ارتباط دوستانه‌تر و صمیمی‌تر پیش برود. البته این امر در هر محیط کاری اجتناب‌ناپذیر است. اما شما می‌توانید با تعیین کامل مسئولیت‌های منشی، در کنار این رابطه دوستانه، وظایف را نیز به او گوشزد نموده تا باشگاه از برنامه‌ریزی خود عقب نماند.

 

نمونه قرارداد استخدام منشی

 

از نمونه قرارداد استخدام منشی باشگاه استفاده نمایید

استفاده از قرارداد منشی برای استخدام وی در باشگاه دو مزیت بزرگ برای شما به دنبال خواهد داشت:

  • در درجه اول خیال شما از بابت مسائل حقوقی مربوط به این موضوع راحت خواهد شد و با اطمینان بیشتری می‌توانید مسائل موجود در باشگاه را با منشی در میان بگذارید.
  • از طرف دیگر این امر باعث می‌شود تا رفتار منشی در باشگاه حرفه‌ای‌تر باشد و کمتر دچار تزلزل در انجام امورات خود گردد.

 

منشی سانس خانم‌ها و آقایان

همچنین برای باشگاه‌هایی که در سانس‌های خانم‌ها و آقایان اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود می‌نمایند، داشتن منشی‌های جداگانه لازم خواهد بود. منشی خانم می‌تواند ارتباط نزدیک‌تری با خانم‌ها داشته و منشی مرد نیز در محیط مردانه می‌تواند شرایط بهتری را برای اعضای باشگاه رقم بزند.

 

همه چیز درباره منشی و منشی گری

 

کانال تلگرام لامینگو

 

جمع‌بندی

استخدام منشی نه‌فقط برای باشگاه بلکه برای هر کسب‌وکار دیگری یکی از چالش‌های مهم محسوب می‌شود. دقت به موارد بیان شده برای استخدام منشی و همچنین عنوان کردن مسئولیت‌های منشی باشگاه در هنگام استخدام می‌تواند شرایط بهتری را برای شما رقم بزند. استفاده از نمونه قرارداد استخدام منشی نیز می‌تواند زمینه‌ساز حل چالش‌های حقوقی این استخدام باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید سایر مقالات ما را در بخش بلاگ حقوقی لامینگو دنبال نمایید. همچنین در انتهای این مقاله و در بخش نظرات نیز می‌توانید نظرات خود را با مشاورین ما در میان گذاشته و پاسخ‌های آنها را برای حل چالش‌های خود جویا شوید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب توحید ره‌گشای

دیدگاه شما

بدون دیدگاه