قرارداد استخدام برنامه نویس و راه‌های جدید کسب درآمد

1 ماه پیش
قرارداد استخدام برنامه نویس و راه‌های جدید کسب درآمد

زندگی در دنیای مدرن امروزی، به همان اندازه که بسیاری از فرایندها را برای ما آسان کرده، ممکن است، عواقب جبران‌ناپذیری را برای ما داشته باشد. دنیا لحظه به لحظه در حال تغییر است و ما باید در حد توان، خودمان را به روزرسانی کنیم. به طور مثال، از اینکه کدام مشاغل آینده‌ی روشن‌تری نسبت به سایر شغل‌ها دارند، آگاهی پیدا کنیم و فرزندانمان را بر حسب علاقه‌ای که دارند، در راه رسیدن به اهدافشان حمایت کنیم. حوزه برنامه نویسی یکی از مشاغل پرکاربرد و آینده‌دار، برای افرادی است که به مبحث تکنولوژی علاقه دارند و ترجیح می‌دهند در این حیطه، کسب درآمد قابل توجهی داشته باشند.

باتوجه به نیاز متقاضیانی که در این حوزه فعالیت حرفه‌ای دارند، پلتفرم خدمات هوشمند لامینگو، با تهیه و تنظیم قرارداد استخدام برنامه نویس زیر نظر متخصصین حقوقی و فنی در این حوزه، این نمونه قرارداد را در اختیار شما قرار داده است. برای دانلود از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

 

دانلود نمونه قرارداد استخدام برنامه نویس

 

زبان برنامه نویسی سالیدیتی چیست؟

یکی از زبان‌های حوزه برنامه نویسی، سالیدتی (solidity) است که برای قراردادهای هوشمند طراحی شده است. این زبان، بر اساس زبان‌های python، javaScript ایجاد شده و از لحاظ آموزشی و ساختاری شبیه به سایر زبان‌های در این حوزه است. از این زبان در بلاک چین اتریوم استفاده می‌شود، که در ادامه می‌توانید، تعریفی از مفهوم بلاک چین را مطالعه فرمایید.

بلاک چین(blockchain) در واقع یک نوع سیستمی است که فرآیند ثبت اطلاعات را انجام می‌دهد. نکته‌ی قابل توجه این سیستم که امروزه آن را از سایر سیستم‌ها متمایز کرده، به اشتراک گذاشتن این داده‌ها برای افراد تعیین شده است و در عین حال با استفاده از اصل رمزگذاری از مسائلی مانند، هک شدن و یا دستکاری موارد ثبت شده ممانعت می‌کند. این واژه از دو کلمه (block) به معنای بلوک و (chain) به معنای زنجیره تشکیل شده است، که انواع گوناگونی دارد و برای اشخاص و یا سازمان‌ها استفاده می‌شود.

اگر بخواهیم مهم‌ترین کاربرد بلاک چین را بیان کنیم، فعالیت در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال را می‌توانیم نام ببریم. به طور مثال رمز ارز اتریوم که امروزه متقاضیان بسیاری دارد، با استفاده از زبان سالیدیتی توسط بلاک چین، روز به روز در حال توسعه می‌باشد. ایجاد قراردادهای هوشمند در این بستر با آموزش برنامه نویسی به زبان‌های مختلف و به خصوص زبان سالیدیتی، برای علاقه‌مندان به عرصه تکنولوژی و کسب درآمد به وسیله‌ی آن، پیشنهاد می‌شود.

 

قرارداد استخدام برنامه نویس و راه‌های جدید کسب درآمد

 

نکات قابل توجه در زبان سالیدیتی

از عواملی که این زبان را برای شناخته شدن، بیشتر تحت تأثیر قرار داده، متن باز بودن آن است. این ویژگی باعث می‌شود، افراد متخصص در این حیطه، روز به روز این زبان را گسترش داده و پیشرفت‌های قابل توجهی در این عرصه را در سطح جهانی رقم بزنند. دیگر ویژگی منحصر به فرد این زبان، وجود وراثت (inheritance) در این زبان است. به بیان دیگر یعنی متغییرهای استفاده شده در قراردادهای هوشمند، قابل استفاده در قراردادهای دیگر هستند و ممانعتی در به کار بردن آن در دیگر قراردادها  وجود ندارد.

از محیط‌هایی که برای توسعه برنامه نویسی سالیدیتی استفاده می‌شود، می‌توان از ریمیکس (Remix)، ویژوال استودیو (visual studio) و … نام برد.

باتوجه به جدید بودن این زبان و کمتر بودن منابع در دسترس در این حوزه، ابتدا باید با آموزش javascript فعالیت خود را آغاز کنید که بسیار کمک‌کننده خواهد بود، اما در نظر بگیرید آشنایی با بلاک چین و دانستن اطلاعات در مورد کار با آن، باید در اولویت فعالیت شما باشد، زیرا دانستن دانش تخصصی در حیطه زبان برنامه نویسی سالیدیتی بدون آگاهی از سیستم بلاک چین و دنیای رمز ارز‌ها، عملاً فایده‌ای برای شما نخواهد داشت.

 

اینستاگرام امضانو

در پایان ضمن تشکر از وقتی که صرف مطالعه مطالب ذکر شده کردید، امیدواریم توانسته باشیم، اطلاعاتی هر چند اندک و پایه در این حوزه، برای شما به ارمغان آورده باشیم. همچنین در صورت نیاز می‌توانید، قرارداد استخدام برنامه نویس را از طریق لینک زیر دانلود و استفاده فرمایید.

 

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه