صفر تا صد قوانین مربوط به حقوق و مزایای انباردار

1 سال پیش
نمونه قرارداد استخدام انباردار

انبار محل نگهداری و مراقبت از کالاها و اموال شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است. برای اداره انبار باید به دنبال استخدام نیروهای باتجربه، قابل اعتماد و متخصص در امور انبارداری باشید. مدیر انبار، کارگر انبار، حراست انبار و … از جمله نیروها و پرسنل موردنیاز برای انبار هستند. تنظیم نمونه قرارداد استخدام انباردار باید بر اساس قوانین و اصول استخدام نیروی انبار صورت گیرد. برای آشنایی با وظایف هرکدام از افراد گفته شده می‌توانید از مراکز حقوقی مختلف کمک بگیرید. یکی از موارد بسیار مهم در هنگام تنظیم قرارداد این نیروها میزان حقوق و مزایای دریافتی هر کدام است. در این مقاله قصد داریم به طور مفصل در مورد میزان حقوق و مزایای انباردار صحبت کنیم.

موسسات و مراکز حقوقی مختلفی در زمینه ارائه خدمات حقوقی و مشاوره‌ای فعالیت می‌کنند. لامینگو یکی از پلتفرم‌های هوشمند ارائه خدمات حقوقی است که به شما در این زمینه کمک می‌کند. در صورتی که به اطلاعاتی در این زمینه نیاز دارید می‌توانید از مشاوران و وکلای این مجموعه کمک بگیرید. همچنین برای دریافت نمونه قرارداد استخدام انباردار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود نمونه قرارداد استخدام انباردار

 

انباردار به چه کسی گفته می‌شود؟

انبار محل ذخیره کالاهای موردنیاز در یک شرکت‌، کارخانه یا سازمان است. این کالاها محصولات تولیدی یا مصرفی سازمان می‌باشند و نگهداری و مراقبت از آن‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد. انباردار به فردی گفته می‌شود که وظایف مختلفی در انبار بر عهده دارد. از جمله این وظایف می‌توان به کنترل ورود و خروج کالاها از انبار، دسته‌بندی و چیدمان کالاها درون انبار، انبارگردانی، مراقبت از کالاها و … اشاره کرد. برای استخدام نیروهای انبار می‌توانید از نمونه قرارداد استخدام انباردار استفاده نمایید.

 

صفر تا صد تنظیم نمونه قرارداد استخدام انباردار

 

 نمونه قرارداد استخدام انباردار

 

نکات استخدام انباردار

استخدام انباردار نیز مشابه اکثر قراردادهای دیگر نیازمند رعایت نکات حقوقی مختلفی است. تعیین دقیق طرفین قرارداد به همراه نوع قرارداد، مدت زمان قرارداد، محل انجام قرارداد، ساعت کاری و … از جمله نکات مهم برای تنظیم نمونه قرارداد استخدام انباردار می‌باشند. همچنین تعیین دقیق وظایف و مسئولیت‌های انباردار و سایر پرسنل انبار از نکات مهم و قابل ذکر در قرارداد است. در کنار آن وظایف و تعهدات کارفرما به همراه نحوه فسخ قرارداد نیز ذکر می‌شود. برای تنظیم این نوع قرارداد می‌توانید از مراکز حقوقی مختلفی کمک بگیرید. یکی از موارد مهم این قرارداد، تعیین میزان حقوق و مزایای انباردار می‌باشد.

 

حقوق و مزایای انباردار

همان‌طور که گفته شد یکی از موارد مهم در تنظیم قرارداد استخدام تعیین دقیق میزان حقوق و مزایای انباردار است. بر اساس قانون وزارت کار دستمزد به وجه نقد یا غیرنقدی گفته می‌شود که در ازای انجام فعالیتی، توسط کارفرما پرداخت می‌شود. انباردار به همراه تمام پرسنل انبار نیز به عنوان کارگر در یک شرکت یا سازمان استخدام شده و بر اساس قانون حقوق و مزایایی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود. تمام کارفرماها موظف به پرداخت حقوق و مزایای کامل به انباردار هستند. میزان حق مسکن، حق اولاد، سنوات، حق مأموریت و … نیز مطابق با قانون کار پرداخت می‌شود.

در کنار میزان تعیین شده در قانون کار برخی از کارفرماها مزایای ویژه‌ای برای نیروهای انبار خود در نظر می‌گیرد. برای تنظیم نمونه قرارداد استخدام انباردار باید به تمام موارد توجه داشت و با پس از توافق طرفین با جزئیات کامل، آن‌ها را در متن قرارداد شرح داد.

 

 نمونه قرارداد استخدام انباردار

 

کانال تلگرام لامینگو

 

جمع‌بندی استخدام انباردار

همان‌طور که گفته شد انبار از مهم‌ترین بخش‌های هر سازمانی است. نگهداری و مراقبت از اموال و کالاهای درون انبار بسیار مهم بوده و در روند فعالیت و رشد سازمان تأثیر زیادی می‌گذارد. استخدام نیروی مناسب برای نگهداری و مراقبت از انبار از ضروری‌ترین فعالیت‌ها در سازمان است. برای تنظیم نمونه قرارداد استخدام انباردار نکات حقوقی مختلفی وجود دارد که باید رعایت شوند. تعیین دقیق میزان حقوق و مزایای انباردار از جمله مهم‌ترین این نکات است. برای آشنایی با میزان دستمزد افراد و پرسنل مشغول در انبار می‌توانید از مشاوران حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری کمک بگیرید.

لامینگو یکی از پلتفرم‌های آنلاین ارائه خدمات حقوقی است که به شما در این زمینه کمک می‌کند. این موسسه با داشتن گروهی از مشاوران و وکلای بسیار باتجربه در تمام مراحل تنظیم نمونه قرارداد استخدام انباردار در کنار شما خواهند بود. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید می‌توانید به مجله حقوقی لامینگو مراجعه کنید.

2
برچسب ها :
نویسنده مطلب مرجان هاشمی

دیدگاه شما

2 دیدگاه

 • حامد
  8 ماه پیش

  سلام. من در یک شرکت فراوری ماهی و میگو در البرز با ۱۱ ماه سابقه در انبار این شرکت مشغول به کار هستم. وظیفه و امور کاری من مسئول انبار نیمه ساخت و محیط کار من در دمای منهای ۱۸ درجه است. تنها حقوق پایه کارگر ساده و عنوان شغلی من در بیمه تامین اجتماعی کارگر تولید ۱ (اختلاط) ثبت شده.
  این برای آینده شغلی من مشکل ایجاد خواهد کرد. سرما و شرایط سنگین کاری باعث در در استخوان ها و مفاصلم شده. نمیدونم چه کاری باید انجام بدم تابه حق و حقوقم با عنوان انباردار برسم. ممنون میشم به من در رسیدن به این امر کمک کنید. دریافتی من ۲۶۵۵۰۰۰ تومان پایه، ۶۰۰۰۰۰ بن کارگری، ۴۵۰۰۰۰حق مسکن،۲۶۵۰۰۰ حق اولاد.

  • نیلوفر جهانفر
   8 ماه پیش

   با سلام و احترام
   برای تعیین سخت و زیان‌آور بودن یک شغل نیاز است تا جنابعالی از اداره کار بررسی این مورد را درخواست داده تا بر اساس بررسی سوابق و شرایط محیط کار، سخت و زیان‌آور بودن شغل جنابعالی توسط کمیته کارشناسان موضوع ماده 2 آیین‌نامه اجرایی و متعاقباً کمیته استانی موضوع ماده 8 آیین‌نامه اجرایی مربوطه مشخص گردد.