اهمیت عکاسی صنعتی و قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی

2 سال پیش
قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی

تأثیر تبلیغات در هر حوزه‌ای مبحثی مهم در کسب‌وکارهای مجازی و یا واقعی، محسوب می‌شود. فرض کنید با مهارت خود قصد دارید کسب‌وکارتان را راه بیاندازید. از همان ابتدای کار اگر راه‌اندازی صفحه‌های مجازی و یا وب سایت در اولویتتان باشد قطعاً عکس‌های جذاب از محصولات شما و به اشتراک‌گذاری آن‌ها باعث جذب مخاطب بیشتری برای کسب‌وکارتان می‌شود! از این جهت کمک گرفتن از شخصی متخصص در این حوزه یعنی عکاسی صنعتی، می‌تواند باعث رونق بیشتر کسب‌وکارتان شود. بنابراین اگر نیازمند شخصی عکاس با گرایش صنعتی هستید، بهتر است با در دست داشتن قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی از آغاز کار، کاملاً مطمئن، حرفه‌ای و قانونی به اهداف کاری خود برسید.

 

قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی

 

منظور از عکاس صنعتی در قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی چیست؟

عکاس صنعتی، در واقع به شخصی گفته می‌شود که با گرفتن عکس و قاب‌های حرفه‌ای از یک برند و یا محصول، باعث دیده شدن، فروش محصول و یا استفاده از خدمات آن برند توسط مشتریان می‌شود. گاهی افراد شناخته شده و معروف در جامعه با حضور در کمپینی، باعث افزایش بازدیدکنندگان آن برند می‌شوند که حضور عکاس صنعتی و ثبت عکس‌های حرفه‌ای در آن فضا از دیگر فعالیت‌های او می‌باشد. همچنین عکاسی در خصوص مجلات و کاتالوگ‌های فروش نیز از فعالیت‌های عکاس صنعتی محسوب می‌گردد. حال شما بر اساس نوع نیازتان که می‌تواند عکاسی از یک محصول، فضا و یا برند خاصی باشد، بهتر است از شخصی حرفه‌ای در این حوزه و با استفاده از قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی کمک بگیرید.

 

قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی

 

تفاوت عکاسی صنعتی با عکاسی تبلیغاتی

با وجود شباهت‌های زیادی که بین این دو رشته در حوزه عکاسی وجود دارد، تفاوت‌هایی با هم دارند. عکاسی تبلیغاتی زیرگروه عکاسی صنعتی است. در واقع یکی از گرایشات عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی است. از دیگر تفاوت‌های این دو رشته، توجه در جزئیات است. در عکاسی تبلیغاتی از متغیرها و عوامل دیگری که به جذابیت محصول کمک کند، استفاده می‌گردد، اما در عکاسی صنعتی با سادگی هرچه تمام‌تر جزئیات محصول مورد توجه قرار می‌گیرد. با توجه به توضیحات ارائه شده، اگر نیازمند قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی هستید، با ورود به بانک قراردادی مجموعه و دسترسی به صفحه خرید این قرارداد از قراردادی مطمئن که توسط کارشناسان و متخصصین در حوزه قراردادنویسی طراحی و تنظیم شده است، استفاده نمایید!

 

این مطلب را نیز بخوانید: نمونه قرارداد عکاسی و فیلمبرداری عروسی چه نکات حقوقی دارد؟

 

انواع عکاسی صنعتی

امروزه با وجود وب سایت‌ها برای هر کسب‌وکاری، اولین موردی که از این طریق نظر خریداران را در خصوص محصول و یا خدمات جلب می‌کند، عکس، تیزر و یا کاتالوگ آن برند است. از این جهت، مانور دادن روی عکاسی حرفه‌ای از این محصولات، نکته‌ای پر اهمیت برای صاحبان و مدیران مارکتینگ مجموعه‌ها است. در نتیجه، استخدام فردی متخصص در این حوزه و استفاده از قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی برای هر کسب‌وکاری چه در آغاز و چه در اوسط کار پیشنهاد می‌شود. لازم به ذکر است، عکاسی صنعتی که خود چند گرایش دارد، انواعی نیز دارد که عبارتند از:

  • عکاسی در محل که به طور مثال، در خصوص فعالیت‌های تولیدی صورت می‌گیرد.
  • عکاسی معماری که برای نشان دادن محیط داخلی و خارجی مجموعه‌ها برای مشتریان، گرفته می‌شود.
  • پرتره تجاری که نشان‌دهنده‌ برند و خدمات مجموعه شما در یک نگاه باشد.
  • عکاسی از محصول به صورت باکیفیت که امروزه به منظور خرید آنلاین، حائز اهمیت است.

بر اساس توضیحات پیشین و نیاز شما به هر یک از انواع عکاسی صنعتی، بهتر است از همان ابتدای فعالیتتان با قراردی مطمئن، کسب‌وکار خود را آغاز نمایید! همچنین شما می‌توانید با در دست داشتن قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی از به وجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید!

 

قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی

 

اهمیت قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی چیست؟

از آنجایی که قالب قرارداد عکاس صنعتی مجموعه خدمات هوشمند لامینگو، به صورت استخدامی تنظیم شده است، شروطی را در برمی‌گیرد که باعث می‌شود طرفین قرارداد، با خیالی آسوده فرآیند را پیش ببرند. به طور مثال، وظایف عکاس شامل حضور منظم شخص، رعایت اصول اخلاقی، رعایت اصول رازداری و بهینه‌سازی عکس‌ها می‌باشد. علاوه بر این، از جهت استخدامی بودن قرارداد، کارفرما نیز وظایفی در خصوص پرداخت حقوق و مزایا طبق قانون بر عهده دارد که باید در قرارداد ذکر و آن‌ها را اجرا کند.

نکته مهم دیگر این است که قرارداد مطمئنی که برای حیطه عکاسی صنعتی تنظیم شده و تمام نکات و توافقات طرفین در مورد خلاقیت و زیبایی بصری قاب‌های عکاس و حتی در اختیار گذاشتن تجهیرات برای شخص کارپذیر از سمت کارفرما در آن ثبت شده باشد، در پایان کار برای هر دو طرف خوشایند و دلچسب خواهد بود.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

سخن پایانی

ضمن عرض تشکر و سپاس از صرف وقت شما کاربران گرامی جهت مطالعه این مطلب، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعاتی در خصوص این قرارداد و اهمیت ویژه آن در کسب‌وکارتان بیان کنیم! در خصوص قرارداد استخدام موقت عکاس صنعتی و یا سایر قراردادها اگر احتیاج به راهنمایی داشتید، از طریق چت آنلاین به صورت 24 ساعته و شماره تماس‌های درج شده روی سایت، در ساعات کاری، با ما در ارتباط باشید! تیم پشتیبانی مجموعه حقوقی لامینگو، به صورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشند.

همچنین در صورتی که به مطالب حقوقی در حوزه‌های کسب‌وکار، خانوادگی، کیفری و یا مالیات علاقه دارید، بلاگ حقوقی لامینگو را دنبال بفرمایید.

1
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

یک دیدگاه