چگونه می توان رمز عبور سامانه ثنا را بازیابی کرد؟

2 سال پیش
بازیابی رمز عبور در سامانه ثنا

همانطور که می‌دانید کلیه اوراق قضایی باید به افراد دخیل در آن پرونده ابلاغ شوند. شاید شما هم شاهد چنین صحنه‌ا‌‌ی بوده‌اید که مأمور ابلاغ زنگ درب منزل یا محل کار کسی را بزند و احضاریه یا رأی دادگاه را به او تحویل دهد. با گذشت زمان و تاثیراتی که پیشرفت تکنولوژی بر ماهیت تمام امور داشته، ابلاغ هم تغییراتی داشته است. بر اساس مصوبات جدید زین پس کلیه اوراق قضایی از طریق سامانه ثنا ابلاغ میشود.

این امر به دلایل مختلفی تغییر کرده است. از مهم‌ترین موارد آن، حس بد و منفی بود که نسبت به حضور مأمور ابلاغ برای افراد وجود داشت. از سوی دیگر با الکترونیک شدن این روند در مصرف کاغذ صرفه جویی بسیاری به عمل آمد. همچنین به دلیل عدم نیاز به افرادی که ارسال اوراق قضایی را انجام میدادند در هزینه‌های قوه قضاییه هم بسیار صرفه جویی شد. ضمن اینکه سرعت کار هم بسیار بالاتر است.

دریافت مشاوره حقوقی

اما برای آنکه بتوانید از محتوای اوراق قضایی که مربوط به شماست مطلع شوید لازم است در سامانه ثنا ثبت نام کنید. در مقالات قبلی به شرح کامل چگونگی ثبت نام در سامانه ثنا برای دریافت اوراق قضایی پرداختیم.

برای اطلاع از روند ثبت نام در سامانه ثنا این مطلب را بخوانید:

مشاهده ابلاغیه در سامانه ثنا

چگونگی بازیابی رمز عبور در سامانه ثنا

در این مقاله برآنیم تا به سوالی پاسخ دهیم که بارها برای همه ما اتفاق افتاده است. همه ما حتما تجریه فراموشی رمز عبورهای مختلفی که برای کارها و اقدامات مختلف ثبت کرده‌ایم را داشته‌ایم. این امر کاملا طبیعی است اما نگرانی زمانی است که برخی از این سامانه‌ها سیستمی برای بازیابی رمز عبور نداشته باشند.

برای ثبت نام در سامانه ثنا هم لازم است یک رمز عبور مشخص داشته باشید. از آنجا که معمولا افراد زیاد به این سامانه مراجعه منظم و روزانه ندارند ممکن است رمز عبور خود را فراموش کنند. خوشبختانه در سامانه ثنا سیستمی برای بازیابی رمز عبور شما در نظر گرفته شده است. با وارد کردن کد ملی خود و انتخاب آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه، به راحتی رمز عبور جدید برای شما ارسال می‌گردد و می‌توانید آن را بازیابی کنید.

کانال تلگرام لامینگو

برای انجام تمام اقدامات فوق میتوانید به لینک http://sana.eadl.ir/pages/passwordRecovery.aspx مراجعه فرمایید.

برای مطالعه سایر مقالات می‌توانید به مجله حقوقی لامینگو مراجعه کنید. فراموش نکنید حتما نظراتتان را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب حدیث دلبرد

دیدگاه شما

بدون دیدگاه