معرفی شغل اپراتور تلفن از سیر تا پیاز | مهارت‌ها

نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن

هر شغلی شرایط خاص خودش را دارد. شغل اپراتور تلفن نیز از این امر مستثنی نبوده و مسائل مختلفی اعم از مسائل حقوقی مربوط به استخدام تا مشکلات دیگری که به‌واسطه پیشرفت تکنولوژی به وجود آمده گریبان‌گیر افراد حاضر در این رده شغلی هستند. استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن یک راه‌حل برای حل مسائل حقوقی مربوط به این رده شغلی است. دراین‌بین داشتن اطلاعات لازم و کسب  مهارت‌های کافی دراین‌باره نیز می‌تواند زمینه‌ساز حل سایر چالش‌های پیش رو باشد. در این مقاله سعی داریم تا به‌صورت کامل به بررسی این رده شغلی پرداخته و شرایط مختلف مربوط به آن را تشریح نماییم. این مهم باعث می‌شود تا هم علاقه‌مندان به این شغل از مزیت‌ها و شرایط آن باخبر شوند و هم مدیران شرکت‌ها با دید بهتری نسبت به این رده شغلی نگاه نمایند.

 

تنظیم نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن در لامینگو

قبل از هر چیزی درباره معرفی شغل اپراتور تلفن بایستی شما را با خدمات موسسه حقوقی لامینگو درباره تنظیم قرارداد کار اپراتور آشنا کنیم. ما در موسسه حقوقی لامینگو با سال‌ها تجربه‌اندوزی در زمینه تنظیم انواع قراردادها حقوقی اکنون پکیج کاملی از حرفه‌ای‌ترین نمونه قراردادهای مورد استفاده در جامعه را برای کسب‌وکارهای مختلف آماده نموده‌ایم. یکی از این موارد هم نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن است که در بالاترین سطح کیفیت حقوقی تهیه و تنظیم شده و امکان استفاده از آن در هر سطحی برای متقاضیان وجود دارد.

کاربرانی که به دنبال استخدام در شرکت‌های مختلف به‌عنوان اپراتور تلفن هستند و یا برای کسب‌وکار خود تمایل به استخدام چنین افرادی دارند، می‌توانند با مطالعه و استفاده از این نمونه قرارداد، بهترین شرایط کاری را برای خود و شرکت رقم بزنند. این نمونه قرارداد:

 • منطبق بر به‌روزترین قوانین حقوقی مربوط به استخدام تهیه شده است.
 • کاملاً بررسی شده و آماده استفاده است.

همچنین کاربران می‌توانند هم‌زمان با دانلود و استفاده از آن از خدمات مشاوره برای تنظیم قرارداد کار اپراتور تلفن نیز استفاده نمایند. در لینک زیر این قرارداد در دسترس شما عزیزان قرار دارد.

 

دانلود قرارداد استخدام اپراتور تلفن

 

اپراتور تلفن چیست؟

اپراتور تلفن امروزه یکی از رده‌های شغلی مهم برای کسب‌وکارهای مختلف است. این رده شغلی در برهه‌ای به‌قدری اهمیت پیدا کرده بود که برخی از شرکت‌ها به منظور ارائه همین خدمات به سایر شرکت‌ها تأسیس شدند. کار این شرکت پاسخگویی به تلفن مشتریان و اتصال آنها به واحدهای مربوطه است. هرچند شغل اپراتور تلفن نیاز به مهارت تخصصی خیلی پیچیده مانند یک مهندس را ندارد، اما اپراتور تلفن یک شرکت مهندسی باید پیش‌زمینه و اطلاعات مکفی درباره شرایط مهندسی داشته باشد تا بتوان به‌خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. ازاین‌رو این رده شغلی در هر شرکتی باید به فردی مطلع  و آگاه سپرده شود. همین امر اهمیت آن را چند برابر می‌نماید.

 

نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن

 

اپراتور تلفن کسی است که به‌صورت مستقل از سایر بخش‌های یک شرکت اقدام به پاسخگویی به تماس مشتریان می‌نماید. البته این تماس در دنیای امروز می‌تواند معانی دیگری مانند چت یا تماس در شبکه‌های اجتماعی را نیز داشته باشد. در هر صورت اولین ارتباط مشتری با شرکت با اپراتور بوده و ازاین‌رو رفتار وی می‌تواند تأثیر فوق‌العاده زیادی روی جذب و یا قطع ارتباط مشتری با شرکت داشته باشد. این موارد به‌خوبی اهمیت این رده شغلی را نشان می‌دهد. اپراتور می‌تواند:

 • در صورت امکان به‌صورت مستقل به نیاز مشتری پاسخگو باشد.
 • یا وی را به واحد تخصصی مربوطه متصل نماید.

برای هر دو صورت نیاز است تا این شخص اطلاعات کافی در زمینه حرفه و کسب‌وکار مورد نظر را پیدا نماید. ازاین‌رو مدیران کسب‌وکارها در صورت داشتن اپراتور با تجربه سعی می‌کنند تا وی را از دست نداده و همکاری طولانی‌مدتی با وی داشته باشند که لازمه آن تنظیم قرارداد کار با استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن است.

 

همه چیز درباره نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن

 

واقعیت‌هایی درباره اپراتور تلفن

جالب است بدانید که اولین اپراتور تلفن فردی به نام جورج ویلارد کروی بود که در سال 1878 میلادی به استخدام شرکتی در بوستون در آمد. در ادامه از نوجوانان نیز برای پاسخگویی به تلفن و انجام وظایف اپراتور استفاده شد اما به دلیل عدم کسب  نتایج مطلوب شرکت‌های مختلف کم‌کم روی به استفاده از بانوان در این رده شغلی نمودند. این مهم چند دلیل اصلی داشت:

 1. نیروی کار خانم ارزان‌تر از نیروی کار آقا بود. این امر باعث بهینه‌سازی هزینه‌ها برای شرکت‌ها می‌شد.
 2. کاربران و مشتریان تمایلی بیشتری برای صحبت با خانم‌ها داشتند.
 3. خانم‌ها روحیه بیشتری برای پاسخگویی به تلفن از خود نشان می‌دادند.
 4. نتیجه تجربیات صورت گرفته نیز شرایط بهتری را نشان می‌داد.

از آن زمان این چالش همچنان برای شرکت‌های مختلف وجود داشته و هنوز هم برخی‌ها به همین دلایل ترجیح می‌دهند، از خانم‌ها به‌عنوان اپراتور تلفن استفاده نمایند. اما با این حال تفکیک جنسیتی برای این رده شغلی هیچ اجباری ندارد.

 

نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن

 

چرا باید اپراتور تلفن استخدام کنیم؟

به اهمیت استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن برای تنظیم قرارداد کار اپراتور اشاره کردیم، اما سؤال اینجاست که آیا اصلاً استخدام این رده شغلی برای کسب‌وکارهای مختلف نیاز است؟ در ادامه مقاله به تشریح شرایط شغل اپراتور تلفن پرداخته و آینده آن را نیز برای کاربران تصویر خواهیم کرد. اما در حال حاضر این حرفه می‌تواند اهمیت بسیار زیادی برای کسب‌وکارهای مختلف داشته باشند. چه آنهایی که نیاز به فروش محصول دارند و چه آنهایی که ارائه‌دهنده خدمات اجتماعی هستند، برای جلب رضایت مشتریان و ارتباط مؤثر با آنها نیاز به داشتن یک ارتباط‌دهنده قوی دارند. این ارتباط‌دهنده کسی نیست جز اپراتور تلفن.

 

اهمیت استخدام اپراتور تلفن در شرکت‌ها

در نگاه اول این رده شغل اهمیت زیادی پیدا نمی‌کند، اما دقت به اثرات آن می‌تواند شرایط را کمی متفاوت نماید. اگر نگاهی به معیارهای انتخاب بهترین‌ها در هر کسب‌وکاری بیندازید، متوجه اهمیت این موضوع خواهید شد. در هر کسب‌وکاری موارد زیر می‌توانند از معیارهای انتخاب بهترین‌ها باشند:

 • نحوه ارتباط با مشتری
 • نحوه رفتار با مشتری
 • نظرات کاربران درباره آنها

البته معیارهای دیگری هم در این امر دخیل هستند اما این سه معیار که اتفاقاً از نظر کاربران و مشتریان امروزی بسیار مهم هم هستند، به‌صورت مستقیم به شغل اپراتور تلفن باز می‌گردد.

 

دو چالش مهم برای استخدام اپراتور تلفن

استخدام اپراتور تلفن با دو چالش مهم برای کارفرمایان و مدیران کسب‌وکارها همراه است که استخدام این رده شغلی را سخت و کمی دشوار نموده است. این دو چالش به شرح زیر هستند:

1- فرد متقاضی شغل اپراتور تلفن بایستی اطلاعات زیاد و کاملی درباره حرفه و کسب‌وکار شما داشته باشد.

این امر باعث می‌شود تا استخدام هر کسی در این رده شغلی امکان‌پذیر نباشد. داشتن تنها مهارت‌های عمومی برای این رده شغل جواب‌گوی تمام نیازهای شرکت‌ها نبوده و ممکن است این موضوع نگرانی‌هایی را برای مدیران به دنبال داشته باشند. از آنجایی که مشتریان به دنبال رسیدن به پاسخ صریح و سریع هستند، نیاز است تا فرد پاسخ دهنده به تلفن با داشتن اطلاعات اولیه راهنمایی‌های لازم در این زمینه را ارائه نماید.

2- افراد متخصص و حرفه‌ای برای این رده شغلی اعلام آمادگی نمی‌کنند.

به دلیل شرایط کاری معمولاً افرادی که به‌صورت تخصصی درباره کسب‌وکاری فعالیت می‌نمایند، برای این رده شغلی استخدام نمی‌شوند. ازاین‌رو یک راه‌حل ساده پیش روی مدیران قرار می‌گیرد تا این دو چالش را تبدیل به برگ برنده‌ای برای خود نمایند. این راه‌حل در دو مرحله ساده در دسترس مدیران قرار دارد:

1- استخدام کارآموز و پرورش یک نیروی حرفه‌ای در زمینه اپراتوری تلفن

2- استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن برای طولانی نمودن همکاری

با این دو مرحله ساده این امکان وجود دارد تا شما هم فرد حرفه‌ای و مطلعی را به‌عنوان اپراتور تلفن در کنار خود داشته باشید و هم یک همکاری طولانی‌مدت با وی را سپری کنید.

 

اهمیت استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن

درباره مزیت‌های استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن صحبت کردیم و اهمیت این موضوع را تا حدی بیان نمودیم. واقعیت این است که گذر از مسائل حقوقی نیاز به دقت زیادی دارد و سرسری گرفتن این موضوعات می‌تواند هم مشکلات حقوقی و هم مشکلات فنی در حین کار ایجاد نماید. وجود یک قرارداد کتبی باعث می‌شود تا طرفین احساس مسئولیت بیشتری داشته  و با دقت بالایی به رفتار خود نگاه نمایند. ازاین‌رو اهمیت استفاده از این نمونه قرارداد نه‌فقط برای مسائل حقوقی، بلکه برای بالا بردن کیفیت کار کارمندان بسیار مهم و ضروری است.

 

قرارداد کار

 

مهارت‌های مورد نیاز برای اپراتور تلفن

مهارت‌ها و دانش‌های مورد نیاز برای شغل اپراتور تلفن به دو دسته تقسیم می‌شوند .دسته اول مهارت‌های تخصصی هستند که برحسب نوع کسب‌وکار تعریف شده و عمومیت ندارند. این مهارت‌ها را بایستی متقاضیان به‌مرور زمان بیاموزند. مدیران کسب‌وکارها نیز باید با اطلاع از این شرایط اقدامات لازم برای آموزش کارکنان خود در سطح بالا را به انجام رسانند. اما مهارت‌های عمومی که می‌تواند اپراتور تلفن همراه را تبدیل به فردی حرفه‌ای نماید، به شرح زیر هستند:

 

 • هنر خوب گوش دادن

بسیاری از کاربران بر این تصور هستند که اپراتور پاسخگوی تلفنی بوده و باید دائماً حرف بزند. ازاین‌رو هنر صحبت کردن را به‌عنوان معیار اصلی شناخت این شغل معرفی می‌نمایند. اما واقعیت این است که این فرد باید توانایی بالا برای گوش دادن به صحبت مشتریان داشته باشد. ازاین‌رو توصیه می‌کنیم که در حین استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن به‌عنوان قرارداد کار بیشتر روی این مهارت متقاضیان تمرکز داشته باشید.

 

 • هنر صحبت کردن و فن بیان

فن بیان نیز به‌عنوان یکی از معیارهای اصلی افراد شاغل در این حرفه است. این افراد باید بتوانند به‌راحتی و در کمتر از چند ثانیه با مشتری و طرف مقابل خود ارتباط برقرار کرده و شرایط را به گونه‌ای پیش ببرند که حتی فرد ناراضی و شاکی نیز در نهایت با رضایت مکالمه تلفی را به پایان برساند.

 

 • دلسوز و فعال

شاید اگر کارفرما و مدیر کسب‌وکاری باشید، تصور کنید که دلسوز بودن خیلی اهمیتی ندارد، اما این معیار می‌تواند برای برندسازی کسب‌وکار شما عالی‌ترین تأثیر را داشته باشد. فرد پاسخگو به مکالمه‌های تلفنی باید دلسوز مشتری بوده و با تمام تلاش به دنبال رفع نیازها و رساندن وی به پاسخش باشد. این مهم باعث جلب اعتماد مشتریان شده و درنتیجه جذب مخاطبان بیشتر را نیز به دنبال خواهد داشت. امروزه هر کسی برای انتخاب کسب‌وکاری برای رفع نیازهای خود در درجه اول از اخلاق‌مداری و دلسوزی اپراتورهای آنها از کاربران قبلی می‌پرسد.

 

 • کسب اطلاعات برای سرویس‌دهی

اپراتوری که هر سه ویژگی بالا را داشته اما اطلاعات کافی برای سرویس‌دهی به کاربران را نداشته باشد، هیچ کمکی از دستش برنمی‌آید. مانند یک عضو خنثی که هرچند مهارت‌هایی را دارا است اما نمی‌تواند از آنها به نفع شرکت استفاده نماید. ازاین‌رو مدیران باید به این مهم دقت داشته و حتماً به دنبال تربیت نیروهایی بروند که گره‌های مشتریان را باز نمایند.

 

نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن

 

 • درک بالا

برای کسانی که تجربه سر و کله زدن با مشتریان متعدد را داشته‌اند، صحبت کردن از این معیار کاملاً واضح است. به خاطر داشته باشید که ممکن است شما در کسب‌وکار خود حرفه‌ای و متخصص باشید، اما کسانی که با شما تماس می‌گیرند، حتی الفبای حرفه شما را نیز نمی‌دانند و ممکن است به‌خوبی منظور خود را نرسانند. ازاین‌رو اپراتور باید درک بالایی در این زمینه داشته باشد و سریعاً مسائل را درک و به دنبال رفع آنها باشد.

 

 • صبور بودن

صبور بودن نیز یکی از مهارت‌های الزامی برای اپراتور تلفن است. این ویژگی ازجمله مزیت‌های رفتاری است که شما می‌توانید در هنگام استخدام و تنظیم قرارداد کار اپراتور درباره آن تحقیق کنید.

 

دیگر مهارت‌های مورد نیاز برای شغل اپراتور تلفن

از دیگر مهارت‌هایی که می‌توان برای این رده شغلی برشمرد، موارد زیر هستند:

 • توانایی حل مسئله
 • مدیر بودن
 • هماهنگ بودن با سایر بخش‌های شرکت
 • مدیریت زمان در حین صحبت
 • درک اجتماعی بالا
 • امکان حلاجی کردن مسائل پیچیده به زبان ساده

 

دانش‌های مورد نیاز برای شغل اپراتور تلفن

اما چه دانش‌هایی برای شغل اپراتور تلفن نیاز است؟ دقت کنید که سنجش مهارت‌های مورد نیاز که در بندهای قبلی به آنها اشاره کردیم باید در زمان مصاحبه و قبل از استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن برای تنظیم قرارداد کار در فرد متقاضی مورد آزمایش قرار گیرند. همچنین در کنار این مهارت‌ها دانش‌های لازم برای این رده شغلی نیز باید به ترتیب زیر در زمان مصاحبه ارزیابی شوند:

 • دانش مربوط به فروش و بازاریابی تلفنی
 • تسلط به زبان انگلیسی برای برخی از کسب‌وکارها
 • اطلاع از نحوه کارکرد وسایل و ابزار مانند سوئیچ کنترل‌ها، تلفن‌های سانترال و ابزارهای مدرن مانند شبکه‌های اجتماعی
 • داشتن اطلاع کافی درباره روند اداری و سیستم‌های دفتری
 • گزارش‌نویسی

 

قرارداد کار

 

مزیت‌ها و ویژگی‌های شغل اپراتور تلفن

برای اینکه بهتر و دقیق‌تر شغل اپراتور تلفن را برای شما تشریح و معرفی کنیم، بایستی مزیت‌ها و معایب این شغل را نیز برشماریم. هر شغلی با مزیت‌ها و معایبی همراه است که کاربران و متقاضیان این شغل‌ها باید از قبل تحقیقات لازم دراین‌باره را داشته باشند. از مهم‌ترین مزیت‌های حرفه اپراتوری می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

 • امکان رسیدن به حقوق بالا

این رده شغلی در شرکت‌های مختلف معمولاً به گونه‌ای تعریف می‌شود که در عین داشتن حقوق مکفی ثابت امکان رسیدن به حقوق‌های بالا را نیز برای کاربر فراهم آورد. ازاین‌رو برخلاف شغل‌هایی که حقوق کاملاً ثبات و مشخصی دارند، کاربران اپراتور تلفن می‌توانند با فعالیت بهتر و بهره‌وری بالاتر برای خود نیز درآمد بیشتری کسب  نمایند.

 

 • امکان پیشرفت کاری

کسب تجربه در زمینه کسب‌وکار مورد نظر باعث می‌شود تا این دسته از افراد با سرعت بسیار بالایی رشد کرده و با کسب برخی اطلاعات تکمیلی در ایده‌ای نزدیک به فکر ارتقاء شغلی خود نیز باشند.

 

 • هم‌صحبت شدن با مشتریان و کسب تجربه در این زمینه

تجربه‌هایی که از صحبت با سایر مشتریان به دست می‌آید، تجاربی است که به‌راحتی امکان دست‌یابی به آنها وجود نداشته و ازاین‌رو این رده شغلی را می‌توان ازجمله شغل‌هایی با امکان کسب تجارب گران‌بها حتی در کوتاه‌مدت دانست.

 

خطرات پیش روی شغل اپراتور تلفن

شغل اپراتور تلفن در کنار خطراتی حقوقی که به آنها اشاره نمودیم، دارای خطرات دیگری نیز هست. البته با استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن امکان رفع خطرات حقوقی برای هر دو طرف این قرارداد وجود دارد، اما با این حال خطرات دیگری نیز برای این رده شغلی وجود دارد که لازم دانستیم آنها را نیز برای کاربران و متقاضیان این شغل تبیین نماییم. این خطرات به شرح زیر هستند:

 

 • خطرات حقوقی عدم استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن

درباره خطرات حقوقی نکات مهمی را اشاره کردیم. اما کاربران باید به خاطر داشته باشند که خطرات حقوقی ناشی از عدم استفاده از قرارداد کار برای این دست از عزیزان تنها متوجه کارفرما و کسب‌وکارها نبوده و خود افراد نیز می‌توانند به دلایلی با این مشکلات روبرو باشند.

 

 • افزایش تعداد متقاضیان

در قدیم به دلیل عدم توجه کارفرمایان به مهارت‌های مورد نیاز برای این رده شغلی، بسیاری از افراد سریعاً به سمت آن می‌رفتند. امروز نیز تا حدی این موضوع را شاهد هستیم و کارفرمایان در استخدام این افراد توجه زیادی ندارند. ازاین‌رو تعداد متقاضیان برای این رده شغلی افزایش یافته و این خطر برای افراد شاغل در این حرفه وجود دارد.

 

 • اشباع شغل اپراتور تلفن

اشباع شدن شغل اپراتور تلفن به دو دلیل پیش روی کاربران قرار دارد که در هر صورت می‌تواند وضعیت مبهم و شرایط بدی را برای کاربران به وجود آورد. مانند بقیه شغل‌ها این شغل نیز با خطر اشباع روبرو است اما پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که این رده شغلی زودتر از موعد دیگر نیازی به اپراتور انسانی نخواهد داشت.

 

 • جایگزین شدن با تکنولوژی‌های پیشرفته

در تکمیل بند قبلی باید اشاره کنیم که ربات‌ها در حال توسعه در این رده شغلی هستند. در حال حاضر بسیاری از چت‌های آنلاین توسط ربات‌ها انجام می‌شود. ربات‌های هوشمندی نیز برای پاسخگویی به تلفن در حال توسعه هستند. ازاین‌رو این نگرانی را نیز می‌توان برای این رده شغلی و کاربران آن متصور دانست.

 

شرح وظایف اپراتور تلفن

با شناخت مزایا و خطرات شغل اپراتور تلفن لازم دانستیم تا به طرح وظایف این رده شغلی نیز بپردازیم. شناخت وظایف اپراتور تلفن چند مزیت بزرگ را هم برای کارفرما و هم برای خود کاربر به دنبال دارد. با شناخت این وظایف:

 • متقاضیان درک بهتری از وظایف و مسئولیت‌های خود خواهند داشت.
 • امکان درج مسئولیت‌ها به‌صورت کامل در قرارداد کار اپراتور تلفن وجود دارد.
 • کارفرمایان نیز درک می‌کنند که در زمان مصاحبه و قبل از استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن دنبال چه مهارت‌ها و دانش‌هایی در افراد باشند.

هرچند دوباره باید اشاره کنیم که شرح وظایف این رده شغلی ممکن است بنا به نوع کسب‌وکار با تفاوت‌هایی همراه باشد، اما با این حال به صورت عمومی می‌توان وظایف زیر را برای شاغلین تعریف کرد:

 • پاسخ دادن به تلفن‌ها و تماس ورودی به شرکت
 • وصل کردن تماس‌ها به بخش‌های مختلف به‌صورت دو طرفه
 • درک کردن مشکلات مشتریان و پاسخگویی درست به آنها
 • حل کردن برخی از مشکلات بدون وصل کردن تلفن
 • گزارش‌نویسی تمام واقع در طول روز
 • کنترل دستگاه‌ها و بازارهای در اختیار
 • مراقبت از وسایل و تجهیزات در اختیار
 • تشویق مشتریان به خرید و دریافت خدمات شرکت

 

قرارداد کار

 

نکاتی مهم برای افراد شاغل در حرفه اپراتور تلفن

با واقعیت‌های مهمی درباره شغل اپراتور تلفن آشنا شدید. در انتها نیز قصد داریم شما را با نکات دیگری درباره این رده شغلی آشنا نماییم که درک آنها باعث بالاتر رفتن درک کاربران نسبت به این رده شغلی خواهد شد. درباره این شغل باید بدانید که:

 • اپراتور تلفن باید توانایی تحمل استرس بالایی داشته باشد.
 • رعایت اخلاق هم در برابر مشتری و هم در برابر کارفرما از ملزومات این رده شغلی است.
 • قابلیت اطمینان نیز یکی از ویژگی‌هایی است که وجود آن می‌توان به برندینگ هر کسب‌وکاری تأثیر داشته باشد.
 • صبور بودن و کنترل خود در برابر فشارها و صحبت‌های طرف مقابل از ویژگی‌های لازم این رده شغلی است.
 • داشتن ابتکار نیز می‌تواند باعث ارتقاء سطح کیفیت اپراتور تلفن باشد.
 • داشتن اشتیاق برای یادگیری نیز می‌تواند اهمیت زیادی برای کاربران این رده شغلی داشته باشد.

 

کانال تلگرام لامینگو

 

در انتها باید بدانید

به‌صورت کامل به تشریح و معرفی شغل اپراتور تلفن پرداختیم و نکاتی حرفه‌ای و کارشناسانه را درباره این رده شغلی بیان کردیم. دقت به این نکات و توجه به آنها می‌تواند باعث شود تا هر دو طرف هم کارفرما و هم شاغل بهترین شرایط را برای خود رقم بزنند. همچنین درباره اهمیت استفاده از نمونه قرارداد استخدام اپراتور تلفن برای برطرف کردن مشکلات حقوقی مربوط به این رده شغلی نیز صحبت کردیم که می‌تواند نکته مهمی درباره این شغل باشد.

کاربرانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر مانند اطلاع از حقوق و مزایای اپراتور تلفن و یا طرح وظایف کامل این رده شغلی هستند می‌توانند سایر مقالات ما را در بلاگ حقوقی لامینگو دنبال نمایند. همچنین امکان درج نظرات در انتهای این مقاله نیز برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است تا بتوانید به مشورت با مشاورین حقوقی ما در لامینگو درباره مسائل حقوقی مربوط به این رده شغلی بپردازید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب توحید ره‌گشای

دیدگاه شما

بدون دیدگاه