نمونه قرارداد استخدام کارشناس پشتیبانی و چند مورد از اهداف CRM

3 هفته پیش
استخدام کارشناس پشتیبانی

در ابتدای امر، جهت فهم عمیق مفهوم CRM بهتر است، تعریفی ساده از آن را داشته باشیم. CRM به فرآیندی اشاره دارد، که با جذب و افزایش مشتری و خدمت‌رسانی بهتر به آنها، سبب افزایش میزان رضایت مشتری، فروش و سود در بلندمدت می‌شود. در دنیای امروزی، همانطور که از نظر برخی موارد ایجاد کسب و کار، فعالیتی قابل‌دسترس‌تر نسبت به گذشته، تلقی شده است، از نظر دیگر موارد مانند، جذب مشتری، نگهداری و خدمت‌رسانی بهتر به آنها، تلاش مضاعفی را طلب می‌کند. با این وجود اگر فردی به عنوان کارشناس CRM در حوزه کسب و کار شما مشغول به کار نیست، پیشنهاد می‌دهیم، با در دست داشتن نمونه قرارداد استخدام کارشناس پشتیبانی، به دنبال فردی برای استخدام کردن جهت گسترش کسب و کارتان باشید.

این نمونه قرارداد از طریق بانک قراردادی مجموعه برای شما کاربران مجموعه خدمات هوشمند لامینگو، قابل استفاده می‌باشد.

 

دانلود قرارداد استخدام کارشناس پشتیبانی

 

CRM چه اهمیتی دارد؟

با نگاهی ساده به کسب و کارها متوجه خواهیم شد، کلیدی‌ترین عاملی که سبب رونق و پیشرفت یک کسب و کار می‌شود، وجود رضایت مشتریان آن مجموعه است. CRM سبب ایجاد رابطه‌ای سودمند بین کارشناس و مشتری می‌شود و همین عامل موجب می‌شود، صاحبان کسب و کار اطلاعاتی مفید جهت بهبود خدمت‌رسانی به مشتریان خود به دست آورند که در دراز مدت همراه با افزایش بهره‌وری برای صاحبان کسب و کار نیز خواهد بود.

 

این مطلب را نیز بخوانید: نمونه قرارداد استخدام کارشناس پشتیبانی به همراه نکات کلیدی در این حوزه

 

CRM چه فرآیندهایی را شامل می‌شود؟

  • حوزه مدیریت ارتباط با مشتری از طریق چهار روش، بر کسب و کارها تأثیرگذار می‌باشد:
  • ارتباط با مشتری و دیگر بخش‌های سازمان
  • بهبود کارایی در حوزه ایجاد گزارش و مستندات لازمه
  • جمع‌آوری اطلاعات سودمند از مشتریان و ارئه آن جهت اتخاذ تصمیمات حیاتی مجموعه
  • ایجاد پلی بین مشتریان و محصول و خدمات مجموعه در خصوص تمامی در خواست‌های مشتریان برای عواملی مانند: قیمت، موجودی و …

از این رو با توجه به اهمیت این جایگاه شغلی، وجود شخصی متخصص در این حوزه را ضروری قلمداد می‌کنیم و در صورتی که نیازمند به یک قرارداد کامل در این حوزه هستید، از طریق بانک قراردادی مجموعه لامینگو می‌توانید، نمونه قرارداد استخدام کارشناس پشتیبانی را تهیه فرمایید. همچنین در صورت داشتن پرسش‌هایی در خصوص قرارداد از طریق چت آنلاین با  کارشناسان مجموعه جهت راهنمایی بیشتر ارتباط بگیرید.

 

استخدام کارشناس پشتیبانی

 

اهداف CRM چیست؟

باتوجه به توضیحات پیشین، حدس اهداف در این حیطه دشوار نخواهد بود، با این وجود، چند نمونه از این اهداف عبارتند از: افزایش رضایت مشتری، ایجاد رابطه حسنه و مفید بین کارشناس و مشتری، افزایش سودآوری برای مجموعه، صرفه‌جویی در وقت، جهت جمع‌آوری داده، بررسی و طبقه‌بندی و ارائه آن جهت اتخاذ تصمیم صاحبان مجموعه.

نکته مهمی که مدیران و صاحبان مجموعه باید آن را در نظر بگیرند، توجه به این مسئله می‌باشد که، اگر مشتری‌ای از محصول و یا خدمات شما، چندین مرتبه استفاده می‌کند، جدای از کیفیت و قیمت معقول آن خدمات، وجود رابطه‌ و حسی که مشتری از شما می‌گیرد باید در اولویت باشد و دسترسی به این مورد و حفظ آن به مراتب دشوار‌تر از موارد بصری و کیفی در مورد محصول خواهد بود.

 

کانال تلگرام لامینگو

 

کلام آخر برای شما دوست‌داران حوزه گسترش کسب و کار

هر فرآیندی جهت بقای خود نیازمند عواملی حیاتی می‌باشد. وجود مشتری برای استارت، ادامه و گسترش بازارهای مالی کوچک و بزرگ حکم اکسیژن، برای زنده ماندن آدمیان را دارد. از این رو با توجه به اهمبت این موضوع، بهتر است، تمرکز ما بر افزایش رضایتمندی مشتریان باشد و اگر تا به اینجای فعالیتمان، تصمیمی در این مورد نگرفته‌ایم، به فکر استخدام متخصصی در این حیطه باشیم.

در آخر ضمن آرزوی موفقیت برای گسترش کسب و کارتان، لازم به ذکر است، نمونه قرارداد استخدام کارشناس پشتیبانی، برای مدیریت هرچه بهتر کسب و کار شما از طریق بانک قرارداد مجموعه قابل استفاده می‌باشد. همچنین با ورود به بلاگ لامینگو می‌توانید، به‌روز‌ترین رویدادها و مباحث حقوقی را مشاهده فرمایید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه