نکاتی درباره نمونه قرارداد خرید و فروش اکانت کالاف

2 هفته پیش
اکانت کالاف دیوتی

امروزه خرید و فروش اکانت بازی کالاف دیوتی موبایل به یکی از پررونق‌ترین درامدها بین نوجوانان شناخته شده است. در این بین همگام با افزایش معامله اکانت‌های مختلف، افراد سودجو از طرق مختلف به کلاه‌برداری در این حوزه مشغولند و با دریافت هزینه، از واگذاری اکانت خودداری می‌کنند. با در نظر گرفتن این موضوع و جهت کاهش سوددهی به افرادی با این مقاصد شوم بهتر است اگر قصد خرید یا فروش اکانت بازی کالاف را داریم نمونه قرارداد خرید و فروش اکانت را تهیه کنیم تا خریدی مطمئن داشته باشیم.

 

دانلود نمونه قرارداد خرید و فروش اکانت

 

چرا نمونه قرارداد خرید و فروش اکانت را خریداری کنیم؟

زمانی که قصد خرید و فروش اکانت داریم اگر مشخصات کامل طرفین و آپشن‌های اکانت موردنظر رابه صورت قانونی در قرارداد خرید و فروش اکانت قید کنیم با خیالی آسوده فرایند را پیش خواهیم برد. چه بسا ما خریدار اکانت هستیم که باید هزینه‌ای بپردازیم یا فروشنده اکانت که وقت و انرژی زیادی صرف بازی کرده‌ایم که با داشتن نمونه قرارداد خرید و فروش اکانت از تمامی خطرات احتمالی می‌توانیم جلوگیری کنیم.

 

چه مواردی را در نمونه قرارداد خرید و فروش اکانت ذکر کنیم؟

در قرارداد اطلاعات طرفین، شرایط پرداخت، مشخصات اکانت و موارد مورد نیاز را ذکر می‌کنیم. بعضی از اکانت‌های موجود دارای آپشن‌هایی اضافه و خاص هستند که با خرید سکه به دلار می‌توانند از کاراکترها و گان‌های لجند خریداری کنند که اساسا این اکانت‌ها ارزش بیشتری دارند و بالاتر قیمت‌گذاری می‌شوند. با این احتساب ضرورت استفاده از قرارداد خرید و فروش اکانت در این موارد بیشتر است تا طرفین متحمل ضرر و زیانی نشوند.

بهتر است شرایط پرداختی که در مورد آن به توافق رسیدیم را ذکر کنیم؛ به طور مثال هزینه پرداختی به صورت یک‌جا یا اقساطی پرداخت می‌شود، رمز و یوزرنیم اکانت چه زمانی به خریدار تحویل داده می‌شود و همچنین می‌توانیم وجه التزام و یا خسارتی تعیین شده را در صورت عمل نکردن به بندهای قرارداد برای طرفین در نظر بگیریم که ملزم به اجرای آن باشند.

بعضی از اکانت‌ها به اصطلاح کرک شده هستند که دارنده‌ اکانت رمز ایمیل اصلی بازی را فراموش کرده و رمز اکتیویژن را به یاد دارد که بهتر است از خرید اکانت‌های کرکی صرف نظر کنیم چون ممکن است فقط ما بازی‌کننده یا به اصطلاح پلیر این اکانت نباشیم.

مورد بعدی که حائز اهمیت است و باید در هنگام خرید و یا فروش اکانت به آن توجه داشته باشیم ریجن(region) بازی است که باید حتما در نمونه قرارداد خرید و فروش اکانت ثبت کنیم.

 

اکانت کالاف

 

نکات نهایی که باید به آن توجه نمود:

  • ریجن یا همان منطقه اکانت برای چه لوکیشنی ثبت شده است.
  • لول اکانت چند است.
  • در قسمت رنک هنگام خرید اکانت، دارای چه رنکی است، به این نکته باید توجه شود چون با آمدن هر سیزن جدید، رنک اکانت‌ها کاهش پیدا می‌کند و باید مجدد با بازی رنک افزایش پیدا کند.
  • مقدار سکه‌های اکانت، (سی(C) و سی‌پی‌های (CP) کسب شده).
  • ذکر این نکته که آیا اکانت دارای یک‌سری جوایز ارزشمند که در مسابقات جهانی کسب می‌شود، است یا خیر.

 

این مطلب نیز شاید برای شما جالب باشد: نمونه قرارداد خرید و فروش اکانت اینستاگرام + نکات خرید پیج اینستاگرام

 

سخن پایانی برای شما دوست‌داران حوزه بازی و سرگرمی

توجه داشته باشید چه خریدار هستید و چه فروشنده بهتر است برای احترام به علاقه خود و انرژی و وقتی که صرف کرده‌اید از سوءاستفاده در این حوزه خودداری کنید، زیرا افراد مشغول در این عرصه بیشتر از قشر نوجوان هستند و اگر با کلاه‌برداری در حوزه موردعلاقه‌شان به اعتماد آنها خدشه‌ای وارد کنیم به طور قطع ضرر این آسیب گریبان ما را در آینده‌ای نزدیک خواهد گرفت.

کانال تلگرام لامینگو

 

اگر علاقه‌مند به مطالعه در این حوزه هستید بلاگ ما را دنبال کنید. در آخر برای پیشگیری از مسائل و مشکلات احتمالی بهتر است از راهکارهای موجود استفاده کنیم. مجموعه حقوقی لامینگو با تنظیم و تهیه قرارداد خرید و فروش اکانت توسط بهترین کارشناسان حقوقی، شما را در این فرایند یاری خواهند کرد. خوشحال خواهیم شد با استفاده از قرارداد خرید و فروش اکانت تجربه‌ی شیرینی از بازی کالاف دیوتی برای همیشه در ذهن شما نقش ببندد.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه