قرارداد استخدام برنامه نویس و کاربرد زبان سالیدیتی

1 ماه پیش
استخدام برنامه نویس

اگر در حوزه‌ی برنامه نویسی، از تخصص و دانشی بهره‌مند باشید، قطعاً زبان برنامه نویسی سالیدیتی به گوشتان خورده است. این زبان به نسبت زبان‌های دیگر جوان‌تر و آینده‌ی روشن‌تری دارد و امروزه یادگیری آن متقاضیان زیادی را به خود دیده است.

اگر شما با سایر زبان‌های این حوزه آشنایی دارید، به شما پیشنهاد می‌دهیم، در صورتی که خواستار پیشرفت و کسب درآمد در این حوزه طی آینده‌ی نزدیک هستید، از یادگیری این زبان غافل نشوید، زیرا این زبان از دید بسیاری از متخصصان، حائز اهمیت بیشتری است و دنیای جدید و شگفت‌انگیزی را پیش رو خواهد داشت. زبان برنامه نویسی اتریوم، برای قراردادهای هوشمند، سالیدیتی (solidity) نام دارد، که زبانی با سطح بالا شناخته شده است. خیلی از افراد این زبان را شبیه زبان جاوا اسکریپت می‌دانند، پس اگر با این زبان آشنایی دارید، یادگیری زبان سالیدیتی چندان برای شما دشوار نخواهد بود.

اگر پیشنهاد شغلی مناسبی برای برنامه نویسی دارید، بهتر است، قبل از هر کاری، قراردادی قانونی و جامع، در این حوزه را تهیه و در زمان شروع همکاریتان، از قرارداد استخدام برنامه نویس استفاده کنید. از این رو در صورت نیاز، با ورود به بانک قرارداد مجموعه لامینگو و جستجو قرارداد استخدام برنامه نویس از قراردادی مطمئن در سریع‌ترین زمان ممکن استفاده کنید.

 

اهمیت زبان سالیدیتی(solidity) چیست؟

در دنیای امروزی با گسترش جوامع، مشکلات هم به تبع آن پیچیده‌تر شده و اشخاص نیازمند صرف مبالغ هنگفت مالی، جهت حل آن‌ها می‌باشند. بلاک‌چین‌ها هر چند موجب آسان‌تر شدن بسیاری از فرایندها شده‌اند، اما هزینه‌های بالایی جهت حل مشکلات آن‌ها صرف می‌شود. شاید برای شما جالب باشد بدانید، تعداد زیادی از این راه‌حل‌ها از طریق زبان سالیدیتی صورت می‌گیرد. قراردادهای هوشمندی که از این طریق تعریف می‌شوند، باعث کاهش خطرات احتمالی مانند، هک شدن و یا خطاهای تراکنشی می‌شوند.

 

استخدام برنامه نویس

 

قرارداد استخدام برنامه نویس سالیدیتی

اگر شما به زبان‌های مختلف در حوزه برنامه نویسی تسلط دارید و آماده اشتغال در این جایگاه شغلی هستید، قبل از هرچیزی، قالب فعالیتی خود را با شخصی که قصد همکاری با او را دارید مشخص و در مورد آن به توافقی برسید؛ سپس با مراجعه به بانک قرارداد مجموعه لامینگو و انتخاب دسته‌بندی مناسب، عنوان قراردادی خود را جستجو کنید. سه نوع قالب قراردادی، داخل بانک قرارداد موجود و قابل استفاده هستند. قالب‌های: استخدامی، پروژه‌ای و مشارکتی.

 

این مطلب را نیز بخوانید: قرارداد استخدام برنامه نویس و نکاتی در مورد زبان سالیدیتی

 

نکاتی در باب زبان برنامه نویسی سالیدیتی

از این زبان منحصر به فرد، برای گسترش و توسعه‌ی عملکردها، روی پلتفرم اتریوم استفاده می‌شود. هر چند در مطالب پیشین اشاره کردیم، آموزش این زبان، آنچنان دشوار نیست، اما برای این که بستری امن را در قراردادهای هوشمند ایجاد کنیم، شرایط مقداری متفاوت می‌شود و ما باید دشواری‌های بیشتر و عمیق‌تری را از سر بگذرانیم تا به محیطی ایمن در این بستر دست پیدا کنیم. هرچه محیط تبادلاتی ما ایمن‌تر باشد، از نگرانی‌هایی که سبب آزردگی ما می‌شوند، کاسته خواهد شد.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

قرارداد استخدام برنامه نویس + نکات پایانی

ضمن تشکر از اینکه وقت ارزشمندتان را صرف خواندن مطالب بلاگ لامینگو کردید، امیدواریم تا به این جای کار، نکات مهمی را در اختیارتان قرار داده باشیم. خواندن مطالب منتشر شده‌ی ما توسط شما بزرگواران و گرفتن بازخورد مفیدتان تنها انگیزه‌ی تیم محتوایی ما جهت تهیه مطالب و آماده‌سازی آنها برای شما عزیزان خواهد بود، فلذا نظر و یا نقدی در خصوص مطالب و یا بخش‌های دیگر سایت داشتید، با کمال میل، منتظر دقت نظرتتان هستیم.

در آخر اگر بخواهیم، مطالب پیشین را به طور خلاصه خدمتتان بیان کنیم، پس از تشخیص نوع قالب قراردادی مدنظرتان، می‌توانید از طریق بانک قراردادی مجموعه خرید خود را نهایی کنید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه