قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی

2 سال پیش
قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی

در جامعه امروزی، جایگاه‌های شغلی گوناگونی پدیدار شده و روزبه‌روز در حال توسعه هستند. یکی از موقعیت‌های شغلی که در مطلب پیش رو قصد صحبت کردن در مورد آن را داریم، مسئول فنی می‌باشد. در ادامه مقاله به طور اخص در مورد قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی مطالبی را ذکر خواهیم کرد. از این رو اگر نیازمند کسب اطلاعات در این حوزه هستید با ما همراه باشید و در پایان با نظرتان ما را از میزان رضایت خود آگاه سازید!

مجموعه حقوقی لامینگو با در نظر گرفتن تمامی جوانب، راهکاری نوین در عرصه تنظیم قرارداد به صورت سفارشی و غیرحضوری برای کاربران در نظر گرفته است. شما می‌توانید عنوان قرارداد مورد نظر را در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت، همراه با شماره تماس خود ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان حقوقی مجموعه لامینگو بمانید!

 

تنظیم قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی

 

مسئول فنی کیست؟

در ابتدا بهتر است تعریفی کلی از مسئول فنی داشته باشیم تا بتوانیم در مورد مسئول فنی دامپزشکی و قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی مطالبی را مطرح نمایم. به‌طور کلی در هر مجموعه‌ای نتیجه تلاش‌ کلیه نیروها تولید بهترین و باکیفیت‌ترین محصول است؛ محصول و خدماتی که از تمامی جهات مطلوب و مناسب باشد و در عین حال پسماند ناچیزی داشته باشند. برای دست‌یابی به این مقصد باید نظارتی تخصصی بر کلیه خط تولیدها داشت؛ یعنی مواد اولیه از زمان ورود به مجموعه تا زمان تحویل نهایی محصول باید تحت نظارت شخصی خاص باشند. فرآیند نظارتی را شخصی به اسم مسئول فنی بر عهده دارد. به عبارتی دیگر نظارت و سرپرستی مداوم فنی و بهداشتی مجموعه‌ها از فعالیت‌های شخص مسئول فنی می‌باشد.

در ادامه در خصوص قرارداد استخدام مسئول فنی دامپزشکی که شغلی حیاتی به شمار می‌آید مطالبی را بیان خواهیم کرد. از این جهت اگر علاقه‌مند به مطالعه مطالب هستید تا پایان با ما همراه باشید. همچنین برای تنظیم قرارداد سفارشی خود می‌توانید در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت، درخواست خود را ثبت کرده و منتظر تماس تیم حقوقی مجموعه لامینگو بمانید!

 

مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی کیست؟

شخص مسئول فنی فردی است که سابقه ارتباط و همکاری با سازمان دامپزشکی را داشته و علاوه بر آن بر تهیه و تدوین CTD ،DMF ،SMF مسلط بوده و مهارت کافی را داشته باشد. در تهیه و تدوین و کنترل مدارک و مستندات ماهر بوده و بر امور أخذ مجوزهای مربوط به اداره دامپزشکی، مسلط باشد. این شخص باید دارای مدرک دکتری دامپزشکی نیز باشد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تنظیم قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی وارد قسمت تنظیم قرارداد شده و درخواست خود را ثبت نمایید!

 

کانال تلگرام لامینگو

 

قرارداد استخدام مسئول فنی دامپزشکی چه اهمیتی دارد؟

تنظیم قرارداد در هر فعالیتی امری مهم در ابتدا، میانه و انتهای کار به شمار می‌آید. حال برای شغل‌های حیاتی، این امر به‌طور مضاعف قابل توجه است. در جایگاه‌‌ شغلی مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی، تنظیم قراردادی تخصصی که تمامی جنبه‌ها را در برگیرد حائز اهمیت می‌باشد. توصیه می‌گردد صاحبان مجموعه‌ها و افراد متقاضی برای این جایگاه شغلی، با تنظیم قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی فعالیت خود را آغاز نمایند.

 

 قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی

 

مدارک لازم جهت صدور و تمدید پروانه مسئول بهداشتی و دستیار دامپزشکی

 • درخواست کتبی متقاضی
 • معرفی‌نامه از کارفرما
 • تنظیم قرارداد با کارفرما در 3 نسخه یک یا دو ساله، ضمن رعایت ضوابط سازمان دامپزشکی کشور. قابل ذکر است میزان حقوق توافق‌شده باید در قرارداد استخدام مسئول فنی دامپزشکی قید گردد!
 • کپی تصویر کارت بهداشت معتبر
 • کپی تصویر کارت ملی و شناسنامه
 • نتیجه استعلام تست مورفین
 • پرداخت فیش‌های صدور پروانه و مالیات
 • نتیجه استعلام سازمان نظام دامپزشکی
 • اصل تعهدنامه محضری
 • تمبر مالیاتی
 • کپی تصویر کارت نظام معتبر
 • تسویه حساب و درخواست ابطال پروانه مسئول فنی بهداشتی قبلی و معرفی مسئول فنی جدید (قابل ذکر است این مورد در قرارداد نیز ذکر گردد.)
 • کپی واریزی فیش ثبت‌نام گواهینامه دوره آموزشیHACCP
 • همراه داشتن مهر نظام
 • عکس 4*3 دو قطعه
 • کپی تصویر کارت پایان خدمت
 • کپی تصویر مدرک تحصیلی

ناگفته نماند اگر نیازمند قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی هستید با ورود به قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت و ثبت درخواست خود، تمامی پروسه تنظیم قرارداد را به صورت آنلاین دریافت خواهید کرد.

 

این مطلب را نیز بخوانید: خدمات حقوقی لامینگو به همراه نکاتی در خصوص تنظیم قرارداد

 

خدمات حقوقی آنلاین قابل ارائه لامینگو در زمینه تنظیم قرارداد

مجموعه خدمات حقوقی لامینگو با آنلاین کردن فرآیندهای خرید قرارداد به صورت تمپلیت و هوشمند، تنظیم قرارداد سفارشی، دریافت مشاوره تخصصی و امضای الکترونیک برای وقت و هزینه شما ارزش ویژه‌ای قائل است و تمامی این فرآیندها را در کم‌ترین زمان ممکن فراهم آورده است. شما می‌توانید با ورود به بخش تنظیم قرارداد سفارشی سایت، درخواست خود را تحت عنوان قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان تیم حقوقی مجموعه بمانید. همچنین کارشناسان پشتیبانی چت آنلاین مجموعه، به‌صورت 24 ساعته آماده راهنمایی شما عزیزان می‌باشند.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

چکیده استخدام مسئول فنی دامپزشکی

در این مقاله سعی شد مفاهیمی در خصوص قرارداد استخدام مسئول فنی دامپزشکی و وظایف آن را خدمتتان بیان کنیم. اگر در خصوص این موضوع و یا سایر موضوعات حقوقی، پرسشی ذهنتان را مشغول کرده است در انتهای همین صفحه مطرح کرده و منتظر پاسخ کارشناسان مجموعه حقوقی لامینگو بمانید!

در ادامه ضمن عرض تشکر از صرف وقت ارزشمندتان برای مطالعه موارد ذکر شده، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعاتی کاربردی را در زمینه تنظیم قرارداد استخدام مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی در اختیارتان قرار داده باشیم. اگر در خصوص مباحث حقوقی سوالی دارید تیم پشتیبانی مجموعه به صورت 24 ساعته از طریق چت آنلاین و در ساعات کاری از طریق شماره‌های درج شده روی سایت، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند! در صورت تمایل می‌توانید نظر، پیشنهاد و یا انتقاد خود را در خصوص استفاده از خدمات حقوقی هوشمند لامینگو با ما در میان بگذارید و یا با مطرح کردن پرسش خود در قسمت دیدگاه، منتظر پاسخ همکاران مجموعه بمانید!

همچنین اگر به خواندن مطالب و مقالات حقوقی در زمینه‌های مختلف مانند خانوادگی، کسب‌وکار، کیفری و یا مالیات علاقه دارید با ورود به بلاگ حقوقی لامینگو مطلب مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را مطالعه کنید و در آخر با کامنت خود ما را جهت رشد و بهبود مجموعه و خدمت‌رسانی بهتر به شما کاربران گرامی یاری نمایید!

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه