کسب و کار تجهیزات پزشکی و مواردی در خصوص راه‌اندازی این شغل

1 سال پیش
کسب و کار تجهیزات پزشکی

در عصر حاضر، با توجه به افزایش رقابت در اکثر بازارهای مالی، وارد شدن به عرصه کسب‌وکار نیازمند دقت بالا در چگونگی آغاز فعالیت‌ها می‌باشد. در تمامی کسب‌وکارها اعم از کسب و کار تجهیزات پزشکی افراد با تجربه و پیشکسوتی در حوزه مربوط به خود در حال فعالیت‌اند که سایر صاحبان کسب‌وکار همان صنف به آن اشخاص به‌طور ویژه احترام گذاشته و به نوعی آن‌ها را الگو قرار می‌دهند. قابل ذکر است همیشه به‌طور یکسان عمل کردن در صنف مربوط به خود، باعث رشد و پیشرفت دو چندان نخواهد شد، بلکه بلد بودن قواعد نوین و قدیم کسب‌وکار و تلفیق این دو مورد باعث شکوفایی خواهد شد.

در این مقاله سعی داریم در زمینه کسب و کار تجهیزات پزشکی مفاهیمی را مطرح نماییم. از این جهت اگر علاقه‌مند به مطالعه این مطلب هستید تا پایان مقاله با ما همراه باشید. همچنین برای دریافت مشاوره در این حوزه می‌توانید با ورود به قسمت دریافت مشاوره و مشاهده رزومه کارشناسان حقوقی مجموعه، جلسه خود را رزرو نمایید! همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص رزرو جلسه خود می‌توانید از طریق چت آنلاین مجموعه به صورت 24 ساعته و شماره‌های تماس درج شده روی سایت در ساعات کاری با همکاران تیم پشتیبانی لامینگو در ارتباط باشید!

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

کسب‌وکار (Business) چیست؟

در ابتدا بهتر است تعریفی از مفهوم کسب‌وکار داشته باشیم تا در ادامه به‌طور ویژه به کسب و کار تجهیزات پزشکی بپردازیم. کسب‌وکار یعنی گروهی از اشخاص متخصص در زمینه‌های مختلف که در مجموعه‌ای برای هدف مشترکی در حال تلاش‌اند. کسب‌وکار عملاً برای فراهم کردن نیازهای متقاضیان، پدیدار شده است. در این بین تمامی این فعالیت‌ها با هدف کسب سود از طرف صاحبان سرمایه به وجود آمده است. ناگفته نماند کسب‌وکار فقط به معنای خریدو‌فروش کالا با هدف کسب سود صورت نمی‌گیرد، بلکه اعتماد دو طرفه‌ای که بین مشتریان و صاحبان مجموعه به وجود می‌آید نیز بسیار ارزشمند است. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره در خصوص کسب و کار تجهیزات پزشکی و وارد شدن به این حوزه از خدمات مشاوره‌ای لامینگو استفاده نمایید! همچنین برای رزرو جلسه حقوقی خود می‌توانید وارد قسمت دریافت مشاوره شده و جلسه خود را با کارشناس مدنظر رزرو نمایید!

 

این مطلب را نیز بخوانید: نمونه قرارداد مشارکت در سرمایه‌گذاری و تولید و تأمین کالا چگونه قراردادی می‌باشد؟

 

چند راه برای شروع کسب‌وکار وجود دارد؟

هر فعالیتی برای شروع دارای چند راه برای راه‌اندازی است. به‌‌طور خلاصه سه روش برای شروع یک کسب و کار وجود دارد که عبارت‌ان‍‌د از:

 • راه‌اندازی کسب‌وکار از صفر
 • خرید کسب‌وکار موجود از شخص دیگر
 • نمایندگی یا فرانچایز (فرانشیز)

بر اساس توضیحات پیشین اگر شما قصد وارد شدن به حوزه تجهیزات پزشکی را دارید، 3 روش پیشنهاد شده برای شما قابل انتخاب است و بر اساس شرایط خود می‌توانید برای را‌ه‌اندازی کسب و کار تجهیزات پزشکی مدنظرتان، فعالیت خود را با روش انتخاب شده آغاز کرده و وارد این مسیر شوید. قابل ذکر است وجود شخصی متخصص و همدل در امور کسب‌وکارها در کنار فرد متقاضی مؤثر بوده و تا حدی راه پیش رو را روشن می‌سازد.

 

 کسب و کار تجهیزات پزشکی

 

کسب‌ و کار تجهیزات پزشکی چه نوع شغلی است؟

به‌طور کلی افراد عادی جامعه و پزشکان در خصوص درمان بیماران به تجهیزات مختلفی برای فرآیند درمانی خود احتیاج دارند. این تجهیزات شامل ابتدایی‌‌ترین وسایل مانند نوار و سوزن تست قند خون تا پیچیده‌ترین تجهیزات مانند وسایل پزشکی اتاق عمل می‌باشد. جدای از سادگی یا پیچیدگی این محصولات، بالا بودن کیفیت آن‌ها نیز مطرح است. مسئول خرید مراکز پزشکی و بیمارستان‌ها برای تهیه و تأمین تجهیزات مورد نیاز باید با صاحبان کسب و کار تجهیزات پزشکی در ارتباط بوده و موارد مورد نیاز خود را از این اشخاص تهیه نمایند.

بر اساس توضیحات پیشین، در خصوص اینکه بتوانید مجموعه‌ای کامل و استاندارد را راه‌اندازی و مدیریت نمایید و از جهتی مراکز پزشکی برای تهیه تجهیزات خود به شما مراجعه کنند، نیازمند دریافت مشاوره در زمینه کسب و کار تجهیزات پزشکی هستید! برای رزرو جلسه خود می‌توانید از طریق لینک زیر وارد قسمت دریافت مشاوره شده و جلسه حقوقی خود را رزرو نمایید:

 

دریافت مشاوره حقوقی

 

برای شروع کسب‌ و کار تجهیرات پزشکی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

اگر در آغاز هر مسیری، در ذهنمان نقشه‌ای در مورد چگونگی روند پیش‌رو داشته باشیم، قطعاً فراز و نشیب‌های مسیر را کمتر حس خواهیم کرد. در کسب و کار تجهیزات پزشکی نیز روند به همین منوال است و ما باید قبل از هر اقدامی چند مورد را در نظر داشته و سپس قدم اول را برداریم. این عوامل عبارت‌‌اند از:

 • انجام تحقیق در بازار مربوطه
 • بررسی میزان سرمایه اولیه
 • ثبت برند و کسب‌وکار
 • أخذ مجوزهای لازمه
 • فراهم آوردن مکان متناسب با فعالیت (مغازه و یا شرکت)
 • بررسی رزومه‌ها و استخدام نیروهای تأییدشده
 • بررسی افراد حقیقی و حقوقی حاذق در این حوزه
 • اقدام به تبلیغ و بازاریابی در صورت نیاز

 

چگونه از خدمات مشاوره‌ای حقوقی مجموعه لامینگو در این زمینه استفاده کنیم؟

امروزه به نسبت گذشته استفاده از خدمات حقوقی رونق بیشتری به خود گرفته است. از این جهت خدماتی که در عین تخصصی بودن، مزایای دیگری نیز داشته باشند متقاضیان بیشتری را خواهند داشت. مجموعه لامینگو با در نظر گرفتن تمامی جوانب، کلیه خدمات حقوقی را به صورت غیرحضوری در اختیار کاربران خود قرار داده است. این خدمات شامل تنظیم قرارداد به صورت سفارشی، استفاده از قراردادهای تمپلیت و هوشمند از بانک قراردادی مجموعه، دریافت مشاوره حقوقی به‌صورت حضوری و آنلاین و امضای اسناد به صورت الکترونیکی می‌باشد. شما می‌توانید برای رزرو جلسه خود از طریق لینک فوق وارد قسمت دریافت مشاوره شده و جلسه حقوقی خود را با کارشناس مدنظر رزرو نمایید!

 

کانال تلگرام لامینگو

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد مفاهیمی در خصوص کسب و کار تجهیزات پزشکی و راه‌اندازی این فعالیت را خدمتتان بیان کنیم. اگر در خصوص این موضوع و یا سایر موضوعات حقوقی، پرسشی ذهنتان را مشغول کرده است در انتهای همین صفحه مطرح کرده و منتظر پاسخ کارشناسان مجموعه حقوقی لامینگو بمانید! در ادامه ضمن عرض تشکر از صرف وقت ارزشمندتان برای مطالعه موارد ذکر شده، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعاتی کاربردی را در اختیارتان قرار داده باشیم. اگر در خصوص مباحث حقوقی سوالی دارید تیم پشتیبانی مجموعه به صورت 24 ساعته از طریق چت آنلاین و در ساعات کاری از طریق شماره‌های درج شده روی سایت، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند! در صورت تمایل می‌توانید نظر، پیشنهاد و یا انتقاد خود را در خصوص استفاده از خدمات حقوقی هوشمند لامینگو با ما در میان بگذارید و یا با مطرح کردن پرسش خود در قسمت دیدگاه، منتظر پاسخ همکاران مجموعه بمانید!

همچنین اگر به خواندن مطالب و مقالات حقوقی در زمینه‌های مختلف مانند خانوادگی، کسب‌وکار، کیفری و یا مالیات علاقه دارید با ورود به بلاگ حقوقی لامینگو مطلب مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را مطالعه کنید و در آخر با کامنت خود ما را جهت رشد و بهبود مجموعه و خدمت‌رسانی بهتر به شما کاربران گرامی یاری نمایید!

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه