خدمات حقوقی لامینگو به همراه نکاتی در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین

2 سال پیش
مشارکت در تولید مواد غذایی

باتوجه به مطالب پیشین مطرح شده، در خصوص آشنایی با انواع خدمات حقوقی مجموعه، این بار قصد داریم، نکاتی در مورد خدمت مشاوره حقوقی آنلاین را ذکر کنیم.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مورد یک سری قراردادها و یا در حیطه‌های مختلف کاری، به موانعی برخورد کرده و نیازمند یک مشاوره حقوقی مفید و تخصصی در خصوص موضوع پیش آمده‌تان باشید. نکته قابل توجه در این خدمت، نوع تشکیل شدن جلسات، به صورت آنلاین(در صورت نیاز) و برگزاری آن توسط افراد متخصص این حوزه در کمترین زمان ممکن می‌باشد.

 

چگونه مشاوره حقوقی آنلاین دریافت کنم؟

اگر نیازمند مشاوره حقوقی آنلاین می‌باشید و در هرکجای این کره‌ی خاکی ساکن هستید، با استفاده از خدمات حقوقی لامینگو می‌توانید، تمامی خدمت‌های حقوقی، از جمله، مشاوره حقوقی، تنظیم قرارداد و امضای الکترونیک و امضای دیجیتال را به خانه‌ی خود بیاورید و تمامی فرآیند را به صورت هوشمند و آنلاین در کنار کارشناسان ما بدون هیچ نگرانی پیش ببرید.

برای رزرو جلسه مشاوره خود به صورت حضوری یا غیرحضوری، فقط کافی است، بر روی قسمت دریافت مشاوره، کلیک نمایید و کارشناسان مجموعه با رزومه‌شان را بررسی فرمایید. در ادامه با استفاده از تقویم کاری متخصصین جلسه خود را رزرو و منظر تماس کارشناسان مجموعه جهت هماهنگی‌ نهایی بمانید.

 

تنظیم نمونه قرارداد نصب کامپوزیت

 

مجموعه لامینگو در چه حوزه‌هایی ارائه‌دهنده‌ی مشاوره حقوقی می‌باشد؟

شما می‌توانید در حوزه‌هایی مانند:

  • استخدام
  • کسب و کار
  • قرارداد بین‌المللی
  • قرارداد داخلی
  • ارزش‌گذاری
  • خانواده
  • کیفری

از خدمات حقوقی این مجموعه استفاده کنید. از این رو اگر احتیاج به راهنمایی بیشتر در این خصوص داشتید، از طریق چت آنلاین و شماره تماس مجموعه با کارشناسان تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

دریافت مشاوره حقوقی

 

چرا از خدمات حقوقی لامینگو استفاده کنم؟

در زمان شیوع کرونا حتی بعد از گذراندن دوران پاندمی، استفاده از خدمات آنلاین در حوزه‌های مختلف رونق پیدا کرد. این در حالی است که مجموعه لامینگو از سال 1397 با ارائه خدمات حقوقی هوشمند وارد دنیای حقوق و تکنولوژی شد. از این جهت، تجربه و تخصص مجموعه لامینگو در خصوص ارائه‌ی خدمات حقوقی به نسبت سایر مراکز ارائه‌ دهنده این نوع خدمات می‌تواند، بیشتر باشد. همچنین از ابتدا با داشتن اهدافی هم‌چون: اقتصادی بودن،دقیق و هوشمند بودن فرآیند و در درسترس بودن سریع خدمات، این مجموعه را منحصر به فرد جلوه‌گر ساخته است.

 

مزایای مشاوره حقوقی لامینگو

از مزایای دیگر این خدمت می‌توان به این نکته اشاره کرد که اگر، تمامی میزان ساعاتی که برای جلسه‌تان داشتید را استفاده نکردید، مقدار زمان باقی مانده برای شما ذخیره خواهد شد و در زمان‌های دیگر اگر احتیاج به راهنمایی داشتید، می‌توانید از وقت باقی مانده خود استفاده کنید و به اصطلاح زمان اختصاص داده شده به شما سوخت نخواهد شد.

از موارد قابل توجه دیگر، پیگیری میزان رضایت شما از طریق کارشناسان بخش CRM بعد از برگزاری جلسات می‌باشد، که جدای از جویا شدن میزان رضایت شما اگر در حین جلسه با چالشی روبه رو شدید که برای شما آزاردهنده بوده، علت را بررسی کرده و نتیجه پیگیری را به شما اطلاع می‌دهند.

 

کانال تلگرام لامینگو

 

جمع‌بندی

ضمن تشکر از وقتی که جهت مطالعه مطالب صرف کردید، امیدواریم توانسته باشیم تا حدی در کنار هم به بررسی مزایای این خدمت حقوقی پرداخته باشیم. در ضمن اگر در خصوص انتخاب کارشناس برای موضوع مدنظر خود اطمینان کافی ندارید و نمی‌دانید کدام کارشناس نیاز شما را بهتر رفع می‌کند، از طریق شماره تماس مجموعه و یا چت آنلاین می‌توانید، موضوع را با کارشناسان مطرح نمایید و راهنمایی بیشتری را دریافت کنید.

همچنین شما می‌توانید سؤالات و ابهامات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید. در آخر اگر به خواندن مطالب حقوقی در حوزه‌های مختلف علاقه دارید می‌توانید، با دنبال کردن بلاگ حقوقی لامینگو، از آخرین رویدادهای حقوقی نیز آگاه شوید.

3
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

3 دیدگاه