خدمات حقوقی لامینگو و امضانو و نکاتی در مورد هوشمندسازی مسائل حقوقی

2 سال پیش
امضانو

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از فرآیندهایی که در گذشته، نیازمند صرف وقت زیادی بودند، در کمترین زمان ممکن انجام می‌شوند. از کوچک‌ترین فعالیت، مانند خرید از سوپر مارکت و یا کارهای زمان‌بر بانکی، در کمترین زمان ممکن انجام می‌پذیرند. در این بین همیشه در ذهن ما پروسه‌ فعالیت‌های حقوقی نیازمند صرف وقت زیادی بودند که برای انجام ندادن آن‌ها، کاری جز پشت گوش انداختن آن‌ها نکرده‌ایم؛ در اینجا باید خاطرنشان سازیم، حتی فرآیند‌های حقوقی مانند: مشاوره حقوقی، تنظیم قرارداد و حتی امضای آن به صورت آنلاین در قالب خدمات حقوقی هوشمند در مجموعه لامینگو و امضانو ارائه می‌شوند.

 

آشنایی با انواع خدمات حقوقی مجموعه

اگر بخواهیم به طورکلی خدمت‌های مجموعه خدمات هوشمند لامینگو و امضانو را دسته‌بندی کنیم به شرح زیر است:

  • مشاوره حقوقی آنلاین در زمینه‌های مختلف
  • استفاده از قالب قراردادهای تمپلیت و یا هوشمند بانک قراردادی مجموعه
  • تنظیم قرارداد به صورت سفارشی
  • امضای دیجیتال و استفاده از CLM امضانو

 

 

چرا مشاوره حقوقی آنلاین را انتخاب کنیم؟

انتخاب کردن، اکثر اوقات برای خیلی‌ها، فرایندی سخت محسوب می‌شود، حالا فرض کنید در مورد یک مسئله‌ای که برایتان پیش آمده و نیازمند مشاوره حقوقی هستید، نمی‌دانید کدام انتخاب برای شما مناسب‌ است و نیاز شما را بهتر رفع می‌کند. در ادامه با هم ویژگی‌های پلتفرم لامینگو را مرور می‌کنیم و در آخر این شما هستید که تصمیم می‌گیرید، لامینگو انتخاب شما خواهد بود یا خیر!

از مزایای خدمات حقوقی که ارائه می‌شود، می‌توان به پرداخت هزینه کمتر و اقتصادی بودن جلسات مشاوره اشاره کرد. باید در نظر گرفت بیشتر شرایطی که افراد در آن زمان نیازمند مشاوره هستند، خود آن مسئله، مربوط به مسائل مالی می‌شود، از این رو با در نظر گرفتن این مورد، یکی از اهداف ما صرف نظر از دریافت مبالغ گزاف از شما بزرگواران و ایجاد نکردن یک مشکل به مشکل پیشین شما بوده است و با مناسب‌ترین هزینه آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستیم.

 

امضانو لامینگو

 

احترام به وقت و نیاز کاربر از طریق امکان برگزاری جلسه به صورت آنلاین

یکی دیگر از مزایای این خدمت، انجام کلیه فرآیند به صورت آنلاین می‌باشد. شما می‌توانید با ورود به سایت لامینگو و کلیک بر روی قسمت دریافت مشاوره، تمامی کارشناسان همراه با رزومه‌شان را مطالعه و بررسی فرمایید و بر اساس نیازتان، جلسه مشاوره خود را از طریق تقویم کاری کارشناسان رزرو کنید.

در اینجا لازم به ذکر است که با تشریف فرمایی‌تان به مجموعه بسیار خرسند خواهیم شد که مصاحبتی حضوری را در خصوص جلسه‌تان با شما تجربه کنیم اما اگر به هر دلیلی ترجیح‌تان برگزاری جلسه به صورت آنلاین باشد، متخصصین و کارشناسان لامینگو به صورت آنلاین هم آماده خدمت‌ رسانی به شما بزرگواران می‌باشند.

 

 انواع قرارداد و اسناد قضایی تمامی گروه‌ها در بانگ قراردادی مجموعه

در بانک قراردادی پلتفرم هوشمند خدمات حقوقی لامینگو، برای انواع گروه‌ها قالب‌های قراردادی مختلفی قابل استفاده است که شما بر حسب نوع فعالیت و حوزه شغلی‌تان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. قراردادها به دو صورت طراحی شده‌اند؛ در فرمت تمپلیت و هوشمند.

قراردادهای تمپلیت در واقع نمونه‌ای از قراردادها در حوزه‌های مختلف هستند که می‌توانید به راحتی تهیه کنید و به طورکلی تمامی نکاتی که لازم به ذکر بوده، به صورت تخصصی و دقیق عنوان شده و نکته قابل توجه در خصوص این قراردادها، دریافت فرم قرارداد به صورت ورد(word) می‌باشد که اگر نیاز داشتید بندی و یا مفادی را ایجاد، اصلاح و یا ویرایش کنید برای شما به راحتی انجام پذیر باشد.

نوع دوم قراردادها به صورت هوشمند طراحی شده‌اند که شما ابتدا بر اساس پرسش‌هایی که پلتفرم در خصوص محتوا قرارداد از شما سوال می‌کند، پاسخ می‌دهید و در نهایت فایلی که تهیه می‌کنید بر طبق پاسخ و نیاز خودتان است. لازم به ذکر است تمامی فرآیند خدمات حقوقی ارائه شده، در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد و تنها با یک تجربه از استفاده کردن از خدمات به خوبی آن را لمس خواهید کرد.

 

امضانو لامینگو

 

تنظیم قرارداد به صورت سفارشی

امروزه به نسبت گذشته، فعالیت‌ها رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته‌اند و به عبارتی پیچیدگی‌های خاصی را در خود جای داده‌اند. از این جهت داشتن قراردادی که به صورت سفارشی برای این حوزه‌ها تنظیم شود و تمام جوانب را در نظر بگیرد، پیشنهاد بهتری می‌باشد تا از به وجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری شود. همان‌طور که ملاحظه کردید یکی دیگر از خدمات حقوقی مجموعه، تنظیم قرارداد به صورت سفارشی برای کاربران می‌باشد. برای انواع گروه‌های شغلی و دسته‌بندی‌های مالی، حقوقی، کسب و کار، داخلی و بین‌الملل چه به زبان فارسی و غیرفارسی متخصصین مجموعه به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

 

چرا امضای دیجیتال را برای اسناد خود انتخاب کنیم؟

اگر از ابتدا با تمامی فرآیند، ما را همراهی کرده‌اید، الان زمان به سندیت رساندن قرارداد شما فرا رسیده است. مشاوره را انجام داده‌اید، قرارداد مناسب خودتان را از طریق بانک قراردادی مجموعه و یا به صورت سفارشی تهیه کرده‌اید و حالا باید به امضای طرفین برسانید.

یکی دیگر از خدمات نو و منحصر به فردی که مجموعه امضانو در اختیار کاربران حقیقی و حقوقی قرار داده است، امضا و مدیریت اسناد از طریق CLM امضانو می‌باشد. شما با نصب اپلیکیشن و گذراندن چند مرحله برای احراز هویت همراه با صدور گواهی ریشه، اسناد خود را به صورت قانونی و در کمترین زمان ممکن به صورت دیجیتالی به امضا می‌رسانید.

 

امضانو

 

آیا امضا دیجیتال قانونی است؟

بله، از طریق احراز هویت تصویری دقیق و صدور گواهی ریشه و ثبت امضای خود، اسنادی که از طریق امضانو انجام می‌دهید کاملا قانونی بوده و در تمامی مراجع حقوقی مورد پذیرش می‌باشد. امضانو فقط یک بستری جهت به امضا رساندن، قرارداد و اسناد شما نیست، بلکه یک راهکار سازمانی اتوماسیون سازی اسناد حقوقی را در اختیار شما قرار می دهد که می‌توانید اسناد خود را ایجاد کنید و از زمان ارسال اسناد تا زمانی که به امضا می‌رسند و حتی زمانی که منقضی می‌شوند را، از طریق CLM  مدیریت نمایید.

 

ورود به سامانه امضانو

 

سخن پایانی با شما کاربران خدمات حقوقی

همان‌طور که ملاحظه کردید، مجموعه خدمات هوشمند فلامینگو با اهدافی هم‌چون اقتصادی بودن، دقیق بودن، هوشمند سازی و صرف کم‌ترین زمان ممکن درصدد افزایش رضایت خاطر به شما عزیزان این بستر را جهت ارائه بهترین خدمات حقوقی ایجاد و در اختیار شما قرار داده است. امیدواریم مطالب پیشین برای شما مفید بوده و بتوانیم خدمت رسانی را به بهترین نحو برای شما بزرگواران به انجام برسانیم.

همچنین ضمن تشکر از همراهی‌تان تا به اینجا، اگر به مطالعه مطالب حقوقی در حوزه‌های مختلف علاقه دارید، از طریق لینک زیر وارد بلاگ ما شوید و دقایقی از وقتتان را با ما بگدارید.

2
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

2 دیدگاه