قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ و اهمیت آن در کسب‌وکارهای آنلاین

8 ماه پیش
قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ

امروزه به نسبت گذشته، روش‌های کسب درآمد افزایش پیدا کرده و علاوه بر آن با رونق کسب‌وکارهای آنلاین، فرآیند ایجاد اشتغال و به دنبال آن کسب درآمد نیز رواج پیدا کرده است. در عصر حاضر هر شخصی با مهارت خود می‌تواند کسب‌وکار آنلاین خود را راه‌اندازی کرده و با طراحی و ایجاد یک وب‌سایت و یا ساختن یک صفحه در شبکه‌های اجتماعی با نوع کاربری بیزینسی، برای کسب درآمد، اقدام و تلاش کند. از این رو اگر در ابتدای کار هستید و برای افزایش کیفیت و بازدید خود احتیاج به شخصی متخصص در این حوزه دارید، استفاده از قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ به شما پیشنهاد می‌گردد! شما می‌توانید، این قرارداد را با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت، تهیه نمایید!

با توجه به مطالب ذکر شده، در ادامه مقاله قصد داریم اهمیت داشتن قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ برای کسب‌وکارهای آنلاین را بررسی نماییم. پس اگر شما هم جزء این دسته از افراد برای استفاده از مشاوره، جهت رونق کسب‌وکارتان هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید! همچنین تیم حقوقی و متخصص لامینگو در حوزه قراردادها آماده تنظیم قرارداد همکاری برای شما بزرگواران هستند. شما می‌توانید با ثبت شرح کوتاهی از درخواست و شماره همراه خود، منتظر تماس کارشناسان مجموعه حقوقی لامینگو بمانید!

 

تنظیم قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ

 

کسب‌وکار آنلاین و یا اینترنتی چیست؟

کسب‌وکار آنلاین عبارت است از مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و ارائه خدمات یا محصولات در شبکه‌های مجازی و یا به طور کلی‌تر داخل فضای اینترنتی که موجب کسب درآمد می‌گردد. ایجادکنندگان این کسب‌وکارها می‌توانند، شخص حقیقی و یا حقوقی باشند. قابل ذکر است، فعالیت و کسب درآمد از طریق فضای اینترنتی شامل قوانین و چهارچوبی است و اشخاصی که به طور حرفه‌ای در حال فعالیت باشند و نیاز مخاطبان خود را در راستای کارشان قرار دهند، موفقیت بیشتری را کسب خواهند کرد.

در ادامه اگر قصد تأسیس کسب‌وکار اینترنتی خود را داشته و یا در اواسط فعالیت خود قرار دارید و به استفاده از خدمات مشاوره‌ای در این حوزه، احساس نیاز پیدا کرده‌اید، با در دست داشتن قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ فرآیند خود را پیش ببرید! شما می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت، منتظر تماس کارشناسان حقوقی مجموعه بمانید!

 

 قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ

 

کارشناس دیجیتال مارکتینگ کیست؟

کارشناس دیجیتال مارکتینگ در واقع شخصی است که مسئول استفاده از رابط‌ها و کانال‌های دیجیتال متفاوت برای افزایش تعداد بازدیدها، مخاطبان راغب و آگاهی از برند است. جدای از آن، بررسی اطلاعات کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ، شناسایی نقطه‌ضعف‌های تبلیغات و بهبود این فرآیندها از طریق ارائه پیشنهاد از دیگر وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ است.

با توجه به اهمیت و استفاده از راهکارهای پیشنهادی این شخص متخصص در حوزه کسب‌وکارها، اگر نیازمند استفاده از این نوع خدمات هستید، قبل از هر اقدامی، در دست داشتن قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ برای کسب‌وکارتان ضرورت دارد! شما می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت، از خدمات مشاوره‌ای و تنظیم قرارداد تیم حقوقی مجموعه لامینگو استفاده نمایید!

 

این مطلب را نیز بخوانید: نمونه قرارداد استخدام کارشناس پشتیبانی به همراه تعریف مدیریت ارتباط با مشتری

 

وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

هر مجموعه بر حسب بزرگی و کوچکی خود، به یک یا چند شخص کارشناس در حوزه مارکتینگ احتیاج دارد، اما به‌طور کلی چند مورد از وظایف این اشخاص فعال در این حوزه عبارت است از:

 • طراحی و اجرای کمپین‌ها و سناریو‌های مختلف در حوزه دیجیتال مارکتینگ مجموعه
 • ساختن تبلیغ مرتبط با برند
 • ایجاد تشکیل تیم تولید محتوا و انتشار محتواهای تخصصی
 • بررسی تخصصی سئوی سایت
 • گسترش موارد بصری جذاب برای کسب‌وکار
 • مدیریت صفحات مجازی و وب‌سایت
 • نظارت حرفه‌ای در خصوص تبلیغات منتشر شده
 • تهیه گزارش و ارائه آن در خصوص دستاوردهای این حوزه

بر اساس موارد پیشین، ثبت تمامی موارد ذکر شده در قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ برای طرفین قرارداد پیشنهاد می‌گردد. ناگفته نماند، در صورت عدم ثبت این موارد در قرارداد، امکان به وجود آمدن مشکل برای افراد وجود خواهد داشت.

 

 قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ

 

اهمیت قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ در چیست؟

در آغاز باید توجه داشت، در دست داشتن قراردادی مطمئن و قانونی در هر حوزه و کسب‌وکاری امری مهم به حساب می‌آید. از طرفی دیگر با توجه به حساسیت بالای این همکاری، تنظیم قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ و پیش رفتن بر اساس ضوابط معین جهت جلوگیری از پیش آمدن مشکلات احتمالی، ضرورتی خاص پیدا می‌کند. در ادامه موارد مهمی را که باید در قرارداد به آن‌ها اشاره شود بیان می‌نمایم:

 •  ذکر نوع خدمات ارائه شده به صورت کامل و جزء به جزء
 • توافق در خصوص مدت زمان قرارداد
 • مباحث مربوط به پرداخت و حق‌الزحمه از سمت کارفرما
 • تحویل اطلاعات و مدارک مربوط به کسب‌وکار به شخص کارپذیر
 • ذکر تعهدات طرفین در خصوص وظایف خود
 • ذکر بند محرمانگی در خصوص اطلاعات رد و بدل شده
 • ذکر بند فسخ و وجه التزام از سمت هر یک از طرفین قرارداد
 • عنوان کردن شخص مسئول در خصوص از بین رفتن مدارک و اطلاعات کسب‌وکار
 • تنظیم‌بندی در خصوص نوع حل‌و‌فصل اختلافات در حین کار

با توجه به مطالب پیشین و اهمیت ذکر تمامی موارد در قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ ، در دست داشتن یک قرارداد محکم و اصولی در این حوزه چه از سمت کارفرما و چه از سمت کارپذیر حائز اهمیت است. برای تنظیم قرارداد همکاری خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت، درخواستتان را ثبت نمایید.

 

کانال تلگرام لامینگو

 

جمع‎‌بندی مطالب

ضمن عرض تشکر از صرف وقت ارزشمندتان برای مطالعه موارد ذکر شده، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعاتی کاربردی را در مورد اهمیت این قرارداد برای رونق کسب‌وکارتان در اختیار شما قرار داده باشیم! اگر در خصوص قرارداد تنظیم شده در بانک قراردادی سایت و یا تنظیم قرارداد سفارشی سوالی دارید، تیم پشتیبانی مجموعه به صورت 24 ساعته از طریق چت آنلاین و در ساعات کاری از طریق شماره‌های درج شده در سایت، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند! در صورت تمایل می‌توانید با ثبت درخواستتان در حوزه قرارداد همکاری با کارشناس دیجیتال مارکتینگ و در بخش تنظیم قرارداد سفارشی سایت، منتظر تماس تیم حقوقی مجموعه بمانید!

همچنین اگر به خواندن مطالب و مقالات حقوقی در زمینه‌های مختلف کسب‌وکار، خانوادگی، کیفری و یا مالیات علاقه دارید، با ورود به بلاگ حقوقی لامینگو موضوع مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را مطالعه نمایید و در آخر با کامنت خود ما را جهت رشد و بهبود مجموعه و احترام به شما کاربران گرامی یاری کنید.

1
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

یک دیدگاه