مشاوره حقوقی قرارداد و نکاتی تأثیرگذار در حوزه زبان بدن

2 هفته پیش
مشاوره قرارداد

در عصر حاضر می‌توان گفت هیچ کسب و کاری بی‌نیاز از مشاوره حقوقی قرارداد نیست، چه برای راهنمایی جهت تأسیس و یا ادامه، گسترش و رونق کسب و کار. با این وجود عموما میزان دانش و اطلاعات حقوقی افراد متفاوت است و اکثریت مردم از دانش حقوقی کافی جهت تنظیم و عقد قرارداد و جزئیات مواد آن بهره‌مند نیستند.

فرایند تنظیم و تهیه قرارداد در حیطه‌های مختلف مستلزم تخصص و مهارت کافی می‌باشد که مجموعه لامینگو با فراهم آوردن و در اختیار گذاشتن تیم حقوقی خبره از معتبر‌ترین مراکز عالی سراسر دنیا این پروسه را برای شما در سریع‌ترین زمان ممکن قابل‌دسترس قرار داده است. با این حساب اگر نیازمند فوری به مشاوره حقوقی قرارداد در حوزه‌های مختلف هستید، مجموعه لامینگو از جهت احترام به وقت و انتخاب شما در کمترین زمان ممکن آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد.

 

دریافت مشاوره حقوقی قرارداد

 

مشاوره حقوقی قرارداد چه مزایایی دارد؟

هر شخصی حداقل برای یک مرتبه در زندگی کاری یا شخصی خود، ملزم به انعقاد قرارداد می‌باشد. چه بسا بهتر است جهت جلوگیری از ضرر و زیان در این فرایند حساس، از ابتدا تا پایان کار از شخصی متخصص و زبده در این حوزه کمک  بگیرد. قابل ذکر است مواردی از این دسته کم نبوده‌اند که عدم آگاهی در مورد یک بند قرارداد موجب شکست یک فعالیت و یا پروژه شده است که اگر در هنگام بررسی و امضا کردن قرارداد شخص متخصص به امور قراردادها حاضر می‌بود عملا اشخاص دچار ضرر و مشکلات بعد از آن نمی‌شدند.

مشاوره حقوقی در حیطه‌های مختلف توسط متخصصین آن حوزه صورت می‌گیرد؛ به طور مثال در حوزه قرارداد، کیفری، خانواده و… . وجود شخصی با دانش حقوقی بالا علاوه بر اینکه راهنمایی‌های لازم را گوشزد می‌کند، دل‌گرمی و خاطری آسوده را برای شخص به ارمغان می‌آورد که ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی قرارداد را دو‌چندان می‌کند.

 

این مطلب را از دست ندهید: با دریافت مشاوره حقوقی قرارداد یک قدم جلوتر باشیم

 

ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی قرارداد

اگر به اطراف خود نگاه کنید احتمالا افرادی در ذهنتان خواهند آمد که در گذشته به علت عدم مراجعه به مشاور حقوقی در امور مختلف مشکلات عدیده‌ای برایشان بوجود آمده است. اگر از همین افراد درباره‌ فعالیت‌های بعدی‌شان در حوزه حقوقی سوال بپرسید به احتمال زیاد از مراجعه به مراکز ارائه‌دهنده خدمات حقوقی قبل از هر اقدامی خواهند گفت. به اصطلاح” یکبار پایشان گود رفته” و اکثر مراجعین تجربه ناخوشایندی را متحمل شده‌اند که برای امور بعدی خود استفاده از مشاوره حقوقی را در اولویت کار خود قرار دادند.

قابل ذکر است امروزه به دلیل صرف وقت و هزینه گزاف جهت مراجعه حضوری به مراکز ارائه‌دهنده خدمات حقوقی، مجموعه لامینگو با با تیم حرفه‌ای و متخصص خود عملا کلیه فرایند حقوقی را در محل کار یا زندگی شما  فراهم آورده است. این فرایند شامل: دریافت مشاوره به صورت آنلاین، دانلود قرارداد متناسب با فعالیت شما در سریع‌ترین زمان ممکن، تنظیم قرارداد سفارشی و حتی امضای قانونی قرارداد به صورت الکترونیک می‌باشد. برای دسترسی به بانک قرارداد مجموعه لامینگو و همچنین رزرو جلسه مشاوره حقوقی خود از طریق لینک زیر ما را دنبال کنید.

 

 

دریافت مشاوره حقوقی

 

مشاوره قرارداد

 

مشاوره حقوقی و تاثیرات زبان بدن

شاید برایتان جالب باشد بدانید شخص مشاور در زمینه قراردادها صرفا دانش حقوقی به تنهایی لازمه فعالیتش نیست و برای اینکه شخصی موثر در پروسه واقع شود باید از رفتارهای غیرارادی طرفین قرارداد آگاه باشد، چه بسا دانستن و درنظر گرفتن این موارد می‌تواند جلوی بسیاری از مشکلات احتمالی را بگیرد.

در ابتدا خالی از لطف نیست تعریفی از زبان بدن(Body language) داشته باشیم. زبان بدن به معنای به کارگیری رفتارهای جسمی و روش‌های ارتباطی غیرکلامی است که اکثرا به طور غریزی انجام می‌شوند. حالت چهره و حرکات بدن بیان‌کننده اطلاعاتی پرمحتوا هستند که اگر به معنای درونی آنها توجه لازم را داشته باشیم، مزایایی برای ما خواهند داشت. البته باید اشاره کرد تمامی حرکات طرفین را نمی‌توان در قالب زبان بدن و برداشت‌های آن تفسیر کرد و بهتر است در هر امری اصل نسبیت را در نظر بگیریم و با قطعیت به رفتار و حرکات اشخاص واکنش نشان ندهیم.

 

به چه رفتارهایی باید توجه کرد؟

همان‌طور که قبلا اشاره کردیم تمامی رفتارها را نباید در قالب تفسیری خاص برداشت کنیم و ممکن است رفتاری از شخص مشاهده شود که صرفا نتیجه مؤثری ندارد و حائزاهمیت نیست؛ با در نظر گرفتن این اصل حالا می‌توانیم نمونه‌هایی از اعمال افراد را بررسی کنیم.

مشاوره قرارداد

ممکن است در جلسات مشاهده کنید که شخص دست‌هایش را قلاب کرده یا بهم مالش می‌دهد. قلاب کردن می‌تواند نشانه اضطراب شخص باشد یا اینکه مسئله‌ای باعث نگرانی او شده است. مالش دست‌ها نیز حس خوشایندی را به افراد حاضر در جلسه منتقل نمی‌کند و چه بسا حرکتی گستاخانه تلقی می‌شود. همچنین گرفتن بازوها به مدت طولانی در طی جلسه حرکتی طبیعی نیست و شاید طرف مقابل این حس به او دست دهد که شما تمایلی به همکاری ندارید و به شما به چشم یک دوست نگاه نمی‌کند، فلذا دست‌ها را رها کنید تا این حرکات موجب جو منفی و بهم خوردن قرارداد و همکاری شما نشود. به طورکلی دست‌ها عضو مهمی در برهه‌های حساس کاری و غیرکاری شما هستند و بهتر است به حالت طبیعی آنها را نگه دارید.

در این بین از چشم‌ها نباید غافل شویم. پلک زدن زیاد و یا نگاه‌های متعدد به ساعت نیز ممکن است حرکتی نابجا تلقی شود و طرف مقابل حس کند برای او ارزشی قائل نیستید و منتظرید هرچه سریع‌تر جلسه را ترک کنید. پس نگاه ما نیز تأثیرگذار در این فرایند می‌باشد. با این احتساب بهتر است بدانیم جلسه مشاوره حقوقی قرارداد و یا جلسات مشاوره حقوقی دیگر حوزه‌ها به تبادل و گفت‌وگو صرفا حقوقی مختصر نمی‌شود و کوچک‌ترین رفتار ما مؤثر یا مخرب خواهد‌بود.

 

لامینگو را در توییتر دنبال کنید

 

سخن پایانی با شما افراد علاقه‌مند به حیطه‌ی دانش حقوقی

در عصر حاضر و توسعه مشاغل و کسب‌و‌کارهای جدید وجود شخصی حاذق برای راهنمایی در ارائه خدمات حقوقی بیش از بیش احساس می‌شود. اگر ابتدای راه هستید به شما پیشنهاد می‌هیم جهت سهولت در راه پیش روی‌تان قبل از هر اقدامی از مشاوره حقوقی قرارداد برای فعالیت خود استفاده کنید. داشتن قراردادی جامع و قانونی در هر امری سبب آرامش روانی می‌شود که همین مورد باعث روندی منظم در پیشرفت فعالیت شما خواهد بود. جهت مشاهده رزومه کارشناسان مجموعه و رزرو جلسه مشاوره حقوقی در زمینه‌های مختلف از طریق لینک زیر ما را دنبال نمایید.

 

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه