قرارداد فروش وسایل کافی شاپ به صورت نو و دست دوم

2 هفته پیش
قرارداد کافی شاپ

یکی از مکان‌هایی که جهت تفریح و یا گذران وقت در دهه‌های اخیر رونق چشمگیری گرفته است، کافی شاپ‌ها می‌باشند. قشرهای مختلفی اعم از، سالمندان، بزرگسالان و یا قشر جوان و نوجوان، به میزان بیشتر، حضور پررنگی در کافه‌ها پیدا کرده‌اند. از آنجا که داشتن کافی شاپ و اداره‌ی آن شغل جذابی محسوب می‌شود، قابل ذکر است، راه‌اندازی و تجهیز کردن کافه در این حوزه، کار و مبحث پر چالشی می‌باشد، که قبل از تصمیم‌گیری نهایی بابت افتتاح کافی شاپ، به شما پیشنهاد می‌دهیم با شخصی متخصص و فعال در این حوزه، مشورتی کارساز داشته باشید تا با دیدی عمیق‌تر، تصمیمی مناسب اتخاذ فرمایید و همچنین وجود قرارداد فروش وسایل کافی شاپ در این حوزه ضرورت پیدا می‌کند، که در ادامه‌ی مطلب به اهمیت این موضوع خواهیم پرداخت.

با رونق گرفتن کافه‌ها، تقاضا و رفتن‌ به کافی شاپ‌های جذاب و استاندارد، افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و مردم در جست‌و‌جوی کافه‌هایی با آیتم‌های جذاب، فضای دلنشین و برخورد مناسب پرسنل هستند تا تجربه‌ی جدیدی را برای خود رقم زده و لحظاتشان را به شیرینی سپری کنند. با این حساب اگر قصد دارید یک کافه را تأسیس کنید و برای مجهز کردن آن نیارمند یک سری وسایل به صورت نو یا دست دوم هستید، به شما پیشنهاد می‌دهیم، در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی لامینگو، درخواست و شماره تماس خود را در این بخش، برای قرارداد فروش وسایل کافی شاپ ثبت بفرمایید تا جهت راهنمایی بیشتر برای تنظیم قرارداد، کارشناسان مجموعه از بخش حقوقی با شما تماس بگیرند.

 

قرارداد فروش وسایل کافی شاپ

 

انواع وسایل مورد نیاز برای افتتاح کافی شاپ

یکی از قدم‌های مهمی که می‌توانید برای کسب و کارتان بردارید، این است که، در کمترین زمان ممکن، بهترین تجهیزات را جمع‌آوری کنید و با کمترین هزینه، استارت کار را بزنید. ممکن است تمامی تجهیزات مورد نیازتان را بدانید و آن‌ها را تهیه کرده باشید، اما در ادامه مطلب می ‌توانید کلیه‌ی وسایل مورد نیاز برای تجهیز کردن کافه را بررسی کرده و اگر آن را از قلم انداخته و تهیه نکرده بودید، در لیست خریدتان جای دهید.

در ادامه مطلب، ضمن مطالعه تجهیزات مورد نیاز جهت افتتاح کافه، اگر قصد خرید وسایل کافی شاپ را به صورت نو یا دست دوم دارید، در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت، درخواست خود را مبنی بر قرارداد فروش وسایل کافی شاپ را ثبت بفرمایید و منتظر تماس کارشناسان حقوقی مجموعه بمانید.

شما می‌توانید انواع وسایل‌های مورد نیازتان را چه برای بخش آشپزخانه و یا قسمت دکوراسیون کافی شاپتان را، به صورت نو و یا دست دوم تهیه کنید، اما بهتر است، اگر قصد خرید وسایل دست دوم را دارید، از سالم بودن و مشکل نداشتن آن‌ها اطمینان پیدا کنید. به طور مثال، عدم نظافت در دستگاه‌های قهوه‌ساز، موجب کاهش کارآیی و تغییر مزه قهوه می‌شود که اگر این مورد در دستگاه خریداری شده‌ی شما رعایت نشده باشد، دچار ضرر شده‌اید و نمی‌توانید، قهوه‌ی استانداردی را با آن دستگاه، تحویل مشتری دهید.

 

محل نگهداری قهوه

یک نکته‌ی قابل توجه، سوای از محل انتخابی برای کافه‌تان، ایجاد فضایی مانند، کابینت با دمای مناسب و ثابت برای نگهداری قهوه‌ می‌باشد. قهوه برای نگهداری، نیازمند یک محیط تاریک، خنک و با دمای مناسب و ثابت می‌باشد؛ پس اگر فکری برای نگهداری از قهوه‌‌هایتان نکردید، بهتر است، فضای مناسبی را ایجاد کرده، تا خیالتان بابت حفظ کیفیت قهوه‌تان آسوده شود. البته قابل ذکر است قهوه‌ی مناسب اسپرسو، از دو روز بعد از رست تا نهایت یک الی یک ماه و نیم بعد از رست، بهترین زمان استفاده کردن از آن است و احتیاجی نیست که شما چند صد کیلو قهوه تهیه کرده و آن‌ها را انبار کنید.

 

قرارداد کافی شاپ

 

سایر تجهیزات مورد نیاز

وسایل موردنیازی که باید تهیه کنید، عبارت‌اند از: دستگاه‌های قهوه‌ساز، دستگاه آسیاب صنعتی، سیستم آب تصفیه شده، یخچال، فریزر، ترازو، مخلوط‌کن‌، وسایل مورد نیاز آشپزی( گاز، فر، توستر، سرخ‌کن، خمیرگیر، ظروف سرو، ظروف اصلی، انواع قالب‌ها )، وسایل دکوراسیون کافه(میز، صندلی، وسایل تزئینی) سیستم ثبت سفارش و….

از دیگر تجهیزات مورد نیاز برای کافه برای قهوه‌های موج سوم، تهیه‌ی یک بار برای آماده‌سازی قهوه‌های دمی می‌باشد.  البته قابل ذکر است، تمامی موارد بیان شده، ممکن است، برای مجموعه شما قابل استفاده نباشند و بنابر بر نوع و سبک کافه تجهیزات شما متفاوت باشند.

از این رو و با توجه به توضیحات گفته شده، بهتر است، قبل از هر اقدامی برای خرید وسایل و تجهیزات، نمونه قرارداد فروش وسایل کافی شاپ  در این حیطه تنظیم و از آن استفاده کنید، که از عواقبی که ممکن است، گریبان‌گیر شما شوند، جلوگیری کنید.

 

برای خرید تجهیزات دست دوم به چه مواردی توجه کنیم؟

اگر قصد خرید وسایلی و دستگاه قهوه‌ساز را دارید، بهتر است، به چند مورد توجه کنید و حتی‌الاامکان از تکنسینی حاذق در این حوزه کمک بگیرید تا از سالم بودن دستگاه و تجهیزات خریداری شده اطمینان پیدا کنید. موارد قابل توجه عبارت‌اند از:

  • سال ساخت دستگاه
  • مقدار کارکرد دستگاه
  • برند دستگاه
  • محل کارکرد دستگاه
  • تعداد دفعات سرویس‌های دوره‌ای دستگاه

قابل ذکر است، محل کارکرد دستگاه، بسیار مهم می‌باشد، به طور مثال، اگر در فرودگاه از این دستگاه استفاده می‌شده، احتمالا اینکه کارکرد بالاتری داشته باشد و متقابلاً ایرادات فنی بیشتری داشته باشد، افزایش پیدا می‌کند. از طرفی دیگر، هر قسمت از دستگاه‌های قهوه‌ساز به سرویس‌های دوره‌ای مختلف و در بازه‌های زمانی متفاوتی نیاز دارند و بهتر است، قبل از خرید، از چک شدن قطعات و مشکل نداشتن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

با توجه به توضیحات بالا و اهمیت استفاده از قراردادی در این حوزه برای جلوگیری از ضرر و زیان در خرید دستگاه‌ها و تجهیزات، بهتر است، در قدم اول، در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی لامینگو، درخواست خود را برای تنظیم قرارداد فروش وسایل کافی شاپ ثبت بفرمایید و منتظر تماس کارشناسان حقوقی مجموعه، برای راهنمایی بیشتر بمانید.

 

قرارداد کافی شاپ

 

انواع گونه‌ی قهوه مورد نیاز در کافی شاپ‌ها

به طور کلی دو نوع دانه قهوه وجود داردند، عربیکا و روبوستا که این دو نوع قهوه تفاوت‌هایی دارند که هر مشتری بر اساس ذائقه خود می‌تواند در زمان سفارش، درصد این دو نوع قهوه داخل نوشیدنی‌اش را تعیین کند، که شما ملزم هستید هر دو نوع قهوه را موجود داشته باشید.  چند مورد از تفاوت‌های این دو نوع قهوه عبارتند از: ارتفاع کشت، میزان کافئین، طعم، ظاهر، تفاوت قیمتی، عطر و وزن دانه‌ها. برای بررسی تفاوت‌های بیشتر در این حیطه، از طریق لینک زیر ما را دنبال بفرمایید.

 

نمونه قرارداد فروش وسایل کافی شاپ به همراه مطالبی در مورد آشنایی با انواع قهوه

 

کلام آخر برای شما دوست‌داران قهوه و حوزه کافه‌داری

همانطور که اشاره کردیم، در کنار جذابیت‌هایی که در این حوزه شغلی وجود دارد، چالش‌هایی نیز وجود دارند که دست و پنجه نرم کردن با آنها نیازمند دو متخصص، در حیطه راه‌اندازی مجموعه و شخصی با دانش امور حقوقی می‌باشد که اگر با راهنمایی و مشورت با آنها کسب و کار خود را پیش ببریم، قطعاً مجموعه موفق‌تر و با خدمت‌رسانی مطلوب‌تری را اداره خواهیم کرد.

در این خصوص اگر نیازمند قراردادی کامل و قانونی بر اساس فعالیتتان در این حوزه هستید، در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی سایت لامینگو، شرح کوتاهی از درخواست و شماره تماس خود را برای قرارداد فروش وسایل کافی شاپ ثبت بفرمایید تا همکارانم جهت صحبت و راهنمایی بیشتر با شما بزرگواران تماس بگیرند. همچنین اگر علاقه‌مند به مطالعه مطالب حقوقی بیشتر، در حوزه‌های مختلفی هستید از طریق بلاگ لامینگو ما را دنبال فرمایید.

 

 

 

1
برچسب ها :
نویسنده مطلب فروزان قاضی

دیدگاه شما

یک دیدگاه