نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک و ترفندهای استخدام بهترین پرستار

نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک

استخدام پرستار کودک در منزل برای کسانی که فرصت کافی برای نگهداری از بچه‌ها را ندارند و یا ناچار به ترک منزل در ساعاتی از روز هستند، بهترین راهکار است. اما این موضوع با چالش‌هایی همراه است. مهم‌ترین چالش مربوط به مشکلات و موارد حقوقی ناشی از عدم اجرای تعهدات توسط پرستار و یا عدم پرداخت به‌موقع حقوق توسط کارفرما است که این چالش را می‌توانید با استفاده از نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک حل کنید. چالش‌های دیگری مانند نحوه انتخاب بهترین پرستار کودک، تنظیم دقیق وظایف پرستار و مواردی ازاین‌دست نیز وجود دارند که در این مقاله سعی داریم به‌صورت کامل به بررسی آنها بپردازیم. این محتوا هم از نظر حقوقی و هم از نظر فنی نکات مهمی را درباره استخدام پرستار کودک در منزل شامل می‌شود که هر دو طرف بایستی به آنها آگاه باشند.

 

تنظیم نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک در لامینگو

کاربرانی که به دنبال تنظیم قرارداد استخدام پرستار کودک در منزل هستند، بایستی به نکات مهمی دقت کنند. در درجه اول تمام قوانین حقوقی و شرایط قرارداد نویسی را باید دراین‌باره رعایت نمایند تا قرارداد نهایی کاملاً معتبر بوده و شرایط حرفه‌ای کار را برای طرفین فراهم آورد. از این گذشته شرح دقیق هر یک از بندها اعم از تعهدات طرفین و موارد فورس ماژور نیز در این قرارداد اهمیت دارد. بدون مشورت با وکیل و مشاور حقوقی تنظیم چنین قراردادی برای کاربران شخصی مشکل بوده و ممکن است ایرادات حقوقی زیادی را شامل شود. ازاین‌رو در لامینگو برای رفاه حال کاربران خدماتی را برای این منظور در نظر گرفته‌ایم.

مشاورین حقوقی ما سال‌ها تجربه و تخصص خود را به کار گرفته و با تنظیم و تهیه نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک این امکان را برای کاربران فراهم آورده‌اند تا با خیالی آسوده از این قرارداد برای این منظور استفاده نمایند. این قرارداد دارای ویژگی‌های زیر است:

 • کاملاً منطبق بر قوانین روز مربوط به استخدام تنظیم شده است.
 • تمام نکات حقوقی قراردادهای استخدام در آن در نظر گرفته است.
 • کامل‌ترین مفاد چنین قراردادهایی را دارا است.
 • در تنظیم آن تمام نکات قرارداد نویسی رعایت شده است.
 • امکان استفاده از آن در هر سطحی و به‌صورت حرفه‌ای برای کاربران وجود دارد.

همچنین کاربران می‌توانند در کنار دانلود نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک و استفاده از آن، از خدمات مشاوره حقوقی برای تنظیم قرارداد خود نیز استفاده نمایند. تمام این خدمات برای حل کامل چالش‌های مربوط به تنظیم قرارداد استخدام پرستار کودک است.

 

دانلود قرارداد استخدام پرستار کودک

 

قرارداد استخدام پرستار کودک ضامن اطمینان خاطر شما

استخدام پرستار کودک و تنظیم قرارداد وی کاری حقوقی است. اما برخی از کاربران این موضوع را خیلی جدی نگرفته و ترجیح می‌دهند بدون قرارداد و یا با قراردادهای دست‌نویس که خود به‌شخصه آماده نموده‌اند، برای این فرایند اقدام نمایند. این موضوع می‌تواند چالش‌های بسیار زیادی با خود به همراه داشته باشد. کاربران باید دقت کننده پرستاری از کودک در منزل بدون حضور والدین و‌ی حتی با حضور آنها با چالش‌هایی همراه است. خطراتی که از بی‌دقتی افراد به وجود می‌آید، این شغل را تبدیل به یک شغل بسیار حساس نموده است.

لیست کردن خطرات شغل پرستار کودک موضوع این مقاله نیست و قصد نداریم با این موارد ذهن کاربران را نسبت به این شغل و حرفه بدبین کنیم. اما بااین‌حال بایستی متذکر شویم که عدم استفاده از قرارداد حرفه‌ای برای استخدام پرستار کودک اولین قدم برای ورود به این خطرات و مشکلات است. ازاین‌رو استفاده از نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک می‌تواند ضمانتی برای اطمینان خاطر هر دو طرف باشد. والدین از داشتن پرستاری حرفه‌ای و متعهد نسبت به کودک خود و سلامتی وی خیالی آسوده خواهند داشت و متقاضیان کار پرستار کودک نیز می‌توانند از بابت دریافت حق و حقوق خود خیال خود را راحت نمایند.

 

 نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک

 

معرفی شغل پرستار کودک

پرستار کودک یکی از خدمات اجتماعی مورد نیاز و ضروری در جامعه امروز است. این شغل که از زمان سرکار رفتن خانم‌ها در جهان رواج پیدا کرده است، هر ساله با رشد زیادی روبرو بوده است. روند رشد این شغل در جهان در سال‌های اخیر از میانگین رشد سایر شغل‌ها نیز بالاتر بوده و حقوق آن نیز با چنین سرعت و شیبی بالا رفته است. در این خدمات خانم‌هایی که فرصت کافی برای رسیدگی به امور کودک خود در منزل نداشته  و مجبور هستند در ساعاتی از روز برای درآمد به کار مشغول باشند، از افرادی به عنوان پرستار کودک استفاده نمایند. این شغل در همه کشورهای جهان به همین روال وجود داشته و حتی شرکت‌هایی برای ارائه این خدمات تأسیس شده‌اند. در زبان انگلیسی از اصطلاحات Nanny یا BabySister برای عنوان این رده شغلی استفاده می‌شود.

 

حقوق و مزایای پرستار کودک

اگر به نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک که توسط کاربران استفاده شده نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد که میزان حقوق و مزایای در نظر گرفته برای شغل پرستار کودک تحت تأثیر عوامل مختلف، محدوده بسیار بزرگی دارد. حقوق این افراد در پاره‌ای از اوقات به اندازه حقوق یک کارمند با سابقه دولت نیز می‌رسد. جالب است بدانید که در کشورهای بزرگ جهان هم حقوق این افراد نسبتاً مناسب است. اما بایستی متذکر شویم که تعیین حقوق و مزایای پرستار کودک به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 • تجربیات شخصی
 • تخصص و رشته تحصیلی
 • شرایط کار
 • سن کودک
 • وظایف مربوطه

ازجمله مهم‌ترین عوامل مؤثر در تعیین حقوق پرستار کودک هستند. در نهایت طرفین با توجه به این شرایط و یک جمع‌بندی نهایی به‌صورت توافقی روی این حقوق به توافق می‌رسند. اما لازم است تا در نهایت میزان حقوق تعیین شده در متن نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک اضافه شود. در غیر این صورت این موضوع می‌تواند در آینده چالش‌برانگیز شود. همچنین نحوه پرداخت حقوق پرستار کودک در منزل نیز باید در متن قرارداد درج شود.

 

 نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک

 

نکات مهم در انتخاب پرستار کودک

برای انتخاب پرستار کودک دنبال چه معیارهایی هستید؟ آیا هر کسی می‌تواند بهترین پرستار برای شما باشد؟ حقوق مورد نظر طرف مقابل چقدر روی انتخاب شما تأثیر دارد؟ برای پرستاری از کودک پرستار مرد بهتر است یا پرستار خانم؟ این‌ها همه سؤالاتی هستند که پاسخ آنها در نهایت منجر به انتخاب بهترین پرستار کودک برای افراد می‌شود. برای اینکه بتوانید بهترین فرد را برگزینید لازم است تا نکات مهمی را درباره انتخاب پرستار با هم مرور کنیم. دراین‌باره باید بدانید که:

 • بررسی تجربیات قبلی پرستار اهمیت بسیار زیادی در این انتخاب دارد.
 • دقت کنید که تنها به دلیل حقوق کمتر دنبال انتخاب پرستار کودک نباشید. پرستار کودکی را باید انتخاب کنید که از نظر تخصص و تعهد در شرایط خوبی باشد.
 • قبل از استفاده از نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک برای مصاحبه با وی اقدام نمایید.
 • آگاهی پرستار کودک با رفتارهای بچه و روش‌های نگهداری از آنها می‌تواند اهمیت زیادی دراین‌باره داشته باشد.

با توجه به اهمیتی که این رده شغلی دارد، بهتر است برای این انتخاب دقت بالایی داشته باشید.

 

مزایا و معایب داشتن پرستار برای فرزندان

داشتن پرستار برای فرزندان در سنین پایین از زمان طفولیت گرفته تا دوران تحصیل در مقطع ابتدایی در بین کاربران جامعه امروز رواج پیدا کرده است. در مقاطعی چاره‌ای جز استفاده از این خدمات اجتماعی نبوده و مادران و پدران به دلیل مشغله بالایی کاری، می‌بایست فرزندان خود را به دست پرستار بسپارند. اما بایستی بدانید که استفاده از خدمات پرستار کودک با مزایای و معایبی همراه است. اطلاع از این مزایا و معایب می‌تواند دید بهتری برای این انتخاب برای کاربران رقم بزند.

مهم‌ترین مزایای استفاده از پرستار کودک به شرح زیر است:

 • امکان رسیدگی به کارها و مشغله‌های بیرون از خانه برای والدین
 • استفاده از تخصص‌های حرفه‌ای برخی از پرستاران در تربیت کودکان
 • مورد توجه قرار گرفتن کامل کودکان
 • مراقبت ویژه از کودکان

مهم‌ترین معایب استفاده از خدمات پرستار کودک به شرح زیر است:

 • مشکلات حقوقی که می‌توان با استفاده از نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک آنها را برطرف نمود.
 • مشکلات مربوط به استخدام پرستاران بی‌تجربه و بدون تخصص
 • نیاز به پرداخت هزینه برای استخدام پرستار
 • کاهش ارتباط احساسی میان والدین و کودک

 

 نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک

 

مفاد نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک

برای اینکه کاربران درک درستی از متن قرارداد استخدام پرستار کودک داشته باشند، در این بخش به بررسی مفاد عمومی این قرارداد می‌پردازیم. دقت کنید که هر قراردادی بسته به شرایط طرفین می‌تواند کاملاً متفاوت بوده و بندهای دیگری هم داشته باشد. بااین‌حال تمام موارد این قرارداد را می‌توان در بندهایی که در ادامه تشریح می‌کنیم، گنجاند. بررسی مفاد این قرارداد برای هر دو طرف آن لازم است. کسانی که به دنبال تنظیم این قرارداد برای استخدام پرستار هستند می‌توانند با نکات حقوقی مربوط به آن آشنا شوند. پرستاران نیز می‌توانند حقوق خود را در این قرارداد مشاهده و در هنگام تنظیم به آنها دقت نمایند.

 

عنوان قرارداد

اولین بند هر قراردادی عنوان آن است. برای چنین قراردادی از عناوینی مانند “قرارداد نگهداری و مراقبت از کودک” “قرارداد پرستار کودک در منزل” و مواردی ازاین‌دست استفاده می‌شود. همان‌طور که مشاهده می‌کنید این عناوین همگی ساده بوده و در آنها هیچ واژه و عبارت سنگینی استفاده نشده است. دقت داشته باشید که استفاده از عبارت‌ها و کلمات حقوقی و مغایر با عنوان اصلی این قرارداد می‌تواند منجر به بروز مشکلات حقوقی متعددی برای کاربران شود. ازاین‌رو در درج عنوان این قرارداد دقت لازم را داشته باشید.

 

قرارداد کار

 

طرفین قرارداد

دومین بند از نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک به طرفین این قرارداد اشاره دارد. در این ماده شما باید مشخصات شناسایی طرفین را درج کرده و در هنگام پر کردن این بند به نکات زیر دقت داشته باشید:

 • حتماً دقت کنید که مشخصات طرفین بدون هیچ قلم‌خوردگی و ایرادی در قرارداد درج شود.
 • حتماً باید قبل از پر کردن این بند مشخصات دو طرف را با استفاده از مدارک شناسایی معتبر چک کرده و سپس برای آن اقدام نمایید.
 • در درج آدرس محل سکونت طرفین نیز دقت نمایید.

قرارداد‌های حقوقی سراسر از نکاتی هستند که عدم دقت به آنها می‌تواند زمینه‌ساز مشکلاتی در آینده باشد. ازاین‌رو سعی کنید با دقت تمام این قرارداد را پر کرده و با سهل‌انگاری آینده‌ای پر از تشویش و استرس برای خود ایجاد نکنید.

 

موضوع قرارداد

موضوع قرارداد نیز باید در ‌بندی جداگانه درج شود. موضوع چنین قراردادهایی به مراقبت و سرپرستی از کودکان و انجام کارهای روزانه آنها برمی‌گردد. در این بند شما باید توضیح مختصری درباره شرایط قرارداد بدهید.

 

قرارداد کار

 

مدت قرارداد

یکی از نکات مهم در همه قراردادهای حقوقی و استخدام درج مدت قرارداد است. حتماً باید در این بند به‌صورت دقیق و به روز تاریخ شروع و پایان قرارداد را درج کنید. دقت کنید که این موضوع از نظر حقوقی اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد اشاره به حقوق پرستار کودک شما دارد. این مبلغ از قبل میان طرفین باید به توافق رسیده و سپس مقدار آن در این بند درج شود. دقت کنید که مبلغ قرارداد و حقوق پرستار مربوط به هزینه‌های کودک نبوده و هزینه‌های کودک اعم از تهیه پوشک، غذا و … به عهده سرپرست اصلی خواهد بود. حتماً به این نکته نیز دقت داشته باشید.

 

نحوه پرداخت مبلغ قرارداد

نحوه پرداخت مبلغ قرارداد را نیز باید در این قرارداد درج کنید. در این بند شما باید اشاره کنید که قرار است مبلغ قرارداد به‌صورت ماهانه، هفتگی و یا روزانه با پرستار محاسبه شده و به وی پرداخت شود. این نکته از این جهت اهمیت دارد که تخطی از آن از سوی سرپرست اصلی کودک می‌تواند موجبات پیگیری حقوقی را برای پرستار کودک فراهم آورد. ازاین‌رو به این ماده نیز دقت داشته باشید . با توافق قبلی آن را پر کنید.

 

قرارداد کار

 

تعهدات پرستار کودک

یکی از اصلی‌ترین مواد مربوط به نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک به تعهدات پرستار برمی‌گردد. جایی که شما باید از کلی‌گویی پرهیز کرده و دقیق وظایف و تعهدات مربوط به پرستار را در آن درج کنید. در این بخش همه مواردی که از پیش تعیین شده و تمایل دارید پرستار در قبال کودک شما انجام دهد را درج کنید. برخی از کاربران به اشتباه این ماده را خیلی جدی نگرفته و تنها به توافقات شفاهی برای انجام وظایف بسنده می‌نمایند. این موضوع می‌تواند در آینده دردسرساز باشد. سعی کنید به‌صورت کامل و دقیق تمام وظایفی که از پرستار انتظار دارید را در این بند درج کنید.

کسانی که اطلاعات کافی نسبت به این وظایف و مسئولیت‌ها ندارند، بهتر است قبل از تنظیم قرارداد کار پرستار کودک تحقیقات لازم را دراین‌باره انجام داده و سپس با اطلاعات کافی برای این منظور اقدام نمایند. در غیر این صورت ممکن است شرایط برای طرفین خیلی پیچیده شود. در متن نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک مجموعه‌ای کامل از مسئولیت‌های پرستار کودک درج شده است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای کاربران دراین‌باره باشد. در صورتی که وظیفه و مسئولیتی به‌صورت خاص نیز تعریف شده باشد، امکان اضافه کردن آن به متن قرارداد وجود خواهد داشت. با توجه به اینکه عدم انجام به‌موقع و دقیق این وظایف می‌تواند امکان پیگیری حقوقی و فسخ قرارداد از سوی والدین را به دنبال داشته باشد، ازاین‌رو بهتر است تمام موارد مورد انتظار به‌صورت دقیق در آن گنجانده شود.

 

تعهدات کارفرما

بند بعدی مربوط به تعهدات والدین و کارفرمای این قرارداد است. در این بند نیز وظایف و مسؤولیت‌هایی که کارفرما نسبت به پرستار به عهده دارد درج می‌شود. آشنایی با این موارد هم برای پرستار و هم برای خود والدین اهمیت زیادی دارد. عدم دقت به این موضوع باعث می‌شود تا برخی از مسئولیت‌ها از سوی والدین نادیده گرفته شده و ازاین‌رو شرایط برای فسخ قرارداد از سوی پرستار فراهم ‌آید. پرداخت به‌موقع حقوق، تأمین مواد مورد نیاز برای نگهداری از کودک و مواردی ازاین‌دست می‌توانند این بند از قرارداد کار پرستار کودک را شامل شوند. شما می‌توانید مجموعه کامل آنها را در نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک مشاهده نمایید.

 

قرارداد

 

شروط قرارداد

طرفین در میان صحبت شروطی را برای قرارداد خود تعیین می‌نمایند که باید آنها را در یک بند جداگانه با همین عنوان درج کرد. در این بند تمام شروط تعیین شده باید درج شوند. برای مثال اگر قرار است تهیه مواد لازم برای کودک با هزینه والدین به عهده پرستار باشد، باید در این بند درج گردد. البته این شروط بیشتر به شرایط طرفین بازمی‌گردد. ازاین‌رو خیلی نمی‌توان آن را به‌صورت عمومی مطرح نمود.

 

موارد فسخ قرارداد

همچنین مانند سایر قراردادهای حقوقی و  استخدام این قرارداد نیز نیاز به بند فسخ دارد. در این بند تمام شرایطی که امکان فسخ قرارداد از سوی هر یک از طرفین را ایجاد می‌نماید، درج می‌شود. در پر کردن این بند از قرارداد باید به نکاتی اشاره کنید که به نوعی مسئولیتی از سوی طرفین است و عدم اجرای آنها باعث ضایع شدن حق طرفین می‌شود. عدم اجرای درست مسئولیت‌های پرستار، به‌موقع حاضر نشدن در محل، اشتباه در نگهداری از کودک و مواردی ازاین‌دست زمینه‌ساز فسخ قرارداد از سوی والدین است و عدم پرداخت به‌موقع حقوق، داشتن رفتار ناشایست و دور از عرف و مواردی ازاین‌دست نیز می‌تواند زمینه‌ساز فسخ قرارداد از سوی پرستار کودک باشد.

 

قرارداد

 

ضمانت قرارداد

اعطای ضمانت در این قرارداد هم می‌تواند یک‌طرفه و فقط از سوی پرستار و یا دو طرفه از سوی طرفین باشد. ضمانت حسن انجام کار در واقع آیتمی است که باعث می‌شود تا اجرای تعهدات از سوی طرفین جدی‌تر دنبال شود. برای این منظور بسته به شرایط از چک یا سفته و یا هم وثیقه دیگری استفاده می‌شود تا به نوعی خیال طرف مقابل از اجرای دقیق تعهدات راحت شود. البته کاربرانی که نسبت به موارد قانونی مربوط به چک ضمانت اطلاعات کافی ندارند، می‌توانند از خدمات مشاوره حقوقی برای این منظور استفاده نمایند.

 

داوری و حل اختلاف

تعیین داور و مرجع رسیدگی‌کننده به اختلافات نیز در این قرارداد اهمیت زیادی دارد. طبق تجارب به دست آمده در صورت تعیین داور هم زمان رسیدگی به اختلافات و هم هزینه لازم برای آن کاهش می‌یابد. ازاین‌رو طرفین باید در متن قرارداد به این نکته نیز اشاره کرده و شخص و یا گروهی را به عنوان داور رسیدگی‌کننده به اختلافات برگزینند.

 

بیمه و پاداش پرستار

همچنین شرایط مربوط به بیمه و پاداش‌های پرستار نیز می‌تواند یکی از بندهای این قرارداد باشد.

 

قرارداد پرستار

 

محرمانگی و عدم افشای اطلاعات

دقت کنید که در این نوع از کار معمولاً پرستار ساعات زیادی از روز را تنها و یا با سایر والدین در خانه کارفرما مانده و مسئولیت‌های خود را در خانه انجام می‌دهد. چالش مهمی که در این مواقع پیش روی والدین قرار می‌گیرد، امکان دسترسی پرستار به اطلاعات زندگی آنها است. بسیاری از کاربران علاقه‌ای به افشای اطلاعات خانوادگی خود نداشته و ترجیح می‌دهند این موارد مانند رازی میان آنها و پرستار کودک باقی بماند. درج بند محرمانگی و عدم افشای اطلاعات در نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک باعث می‌شود تا طرفین نسبت به این موضوع تعهد پیدا کرده و ازاین‌رو خیال طرف مقابل از این بابت راحت شود.

 

خاتمه قرارداد

زمان خاتمه قرارداد را نیز باید در متن آن درج کنید.

 

مهر و امضای طرفین قرارداد

در هر یک از برگ‌های قرارداد باید محلی برای مهر و امضا و اثر انگشت طرفین در نظر گرفته باشید.

 

قرارداد پرستار

 

نکات قرارداد پرستار کودک

به بررسی مفاد اصلی و عمومی مربوط به نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک پرداختیم و شرایط لازم برای پر کردن هر یک از بندهای آن را نیز مرور کردیم. در این بین نکات دیگری هم وجود دارد که می‌تواند زمینه‌ساز تنظیم بهتر قرارداد باشد. این نکات را نیز در این بخش برای شما گردآوری نموده‌ایم. برای تنظیم قرارداد پرستار کودک خود باید به موارد زیر نیز دقت داشته باشید:

 • در متن قرارداد باید به تعداد مرخصی‌های سالانه و یا ماهانه پرستار نیز اشاره داشته باشید.
 • از استفاده از کلمات حقوقی سنگین در متن قرارداد خودداری کنید.
 • حتماً قبل از امضای نهایی قرارداد تمام بندهای آن را مطالعه کرده و همه آنها را درک کنید.
 • در صورت عدم اطلاع از معنی عبارت و یا بندی در قرارداد حتماً از خدمات مشاوره حقوقی برای این منظور استفاده نمایید.
 • به مواردی مانند حق فرزند، حق مسکن و اضافه‌کاری در متن قرارداد اشاره کرده و مبلغ مورد نظر برای آنها را نیز درج کنید.
 • از قلم‌خوردگی در متن قرارداد اجتناب کنید.
 • در صورت نیاز می‌توانید در متن قرارداد مدتی را به عنوان زمان آزمایشی در نظر گرفته و سپس در صورت توافق و اطمینان از کیفیت کار پرستار قرارداد را نهایی کنید.
 • برای موارد فورس ماژور و شرایطی که پرستار به هر دلیلی نمی‌تواند در منزل حضور داشته باشد،‌بندی را در نظر بگیرید.
 • وضعیت پرستار را برای زمان‌های مسافرت تعیین کنید و درباره شرایط با وی به توافق برسید.

 

کانال تلگرام لامینگو

 

در انتها باید بدانید

نکات مهم و اصلی مربوط به قرارداد کار پرستار کودک را با هم مرور کردیم و لزوم استفاده از نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک را نیز برای شما بیان نمودیم. دقت کنید که قراردادهای استخدام این‌چنینی به دلیل اینکه هیچ‌کدام از طرفین حقوقی نیستند، اهمیت بسیار زیادی دارد. ازاین‌رو لازم است تا در هنگام تنظیم قرارداد دقت لازم به تمام جوانب را داشته باشید. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی یکی از راه‌حل‌های تنظیم هر چه بهتر این قرارداد است. در کنار قرارداد موارد مربوط به پرستار کودک و مزیت‌ها و معایب استخدام وی را نیز بررسی کردیم. والدین می‌بایست قبل از هر اقدامی صلاح فرزندان دلبند خود را در نظر گرفته و سپس برای استخدام بهترین و مناسب‌ترین فرد اقدام نمایند.

کاربرانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره تنظیم و استفاده از نمونه قرارداد استخدام پرستار کودک هستند و یا ترجیح می‌دهند قبل از استخدام پرستار کودک تمام جوانب را به‌صورت دقیق مورد بررسی قرار دهند، می‌توانند از سایر مقالات ما در بلاگ حقوقی لامینگو استفاده کرده و از این طریق اطلاعات خود را تکمیل کنند. همچنین در انتهای این مقاله امکان مشاوره با مشاورین حقوقی ما در لامینگو نیز وجود دارد تا از این طریق چالش‌های حقوقی مربوط به این قرارداد را برای خود حل کنید.

4
برچسب ها :
نویسنده مطلب توحید ره‌گشای

دیدگاه شما

4 دیدگاه