قرارداد محرمانگی دوجانبه

رایگان
قرارداد محرمانگی دوجانبه

یکی از مهم‌ترین انواع قراردادهای محرمانگی، قرارداد محرمانگی پیش‌قراردادی است. در این قرارداد به تبیین روابط افراد و حدود تعهدات آن‌ها در رابطه با اطلاعاتی که در اختیارشان قرار می‌گیرد می‌پردازیم. زمانی به انعقاد این قرارداد نیاز خواهید داشت که با فرد یا افرادی جهت مذاکره و شرایط همکاری وارد گفتگو شده‌اید ولی هنوز قراردادی میان شما منعقد نشده است. در این مرحله ناگزیر خواهید بود اطلاعاتی از نوع فعالیت وکارتان در اختیار طرف مقابل خود قرار دهید که ممکن است بسیار مهم و گاهی تنها دارایی با ارزش‌تان باشد؛ مسأله‌ای که در دنیای امروزه استارتاپ‌ها بخصوص، زیاد اتفاق می‌افتد. در چنین شرایطی بهترین راهی که می‌توانید از اطلاعات‌تان محافظت کنید، انعقاد قرارداد محرمانگی پیش‌قراردادی خواهد بود.

قراردادهای محرمانگی پیش‌قراردادی بسته به اینکه ما برای یکی از طرفین یا هر دوی آن‌ها تعهداتی درنظر بگیریم به قرارداد یک‌جانبه یا دوجانبه تقسیم می‌گردد.

در قرارداد محرمانگی پیش قراردادی دو جانبه ما برای هر یک از طرفین به صورت جداگانه تعهداتی را در نظر می‌گیریم و برای هرکدام از آن‌ها در صورت افشای اطلاعات محرمانه ضمانت اجرای خاصی آورده می‌شود.

چنان‌چه در روند پرسش و پاسخ و دریافت فایل قرارداد محرمانگی و حتی پس از آن به مشاوره متخصصان ما نیاز داشتید حتما با لامینگو تماس بگیرید.

پرسش های متداول

پرسش و پاسخ
پرسش خود را مطرح نمایید
پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.