تومان 70,000
قرارداد استخدام بازاریاب

قرارداد استخدام بازاریاب

تنظیم یک قرارداد استخدام بازاریاب که پوشش‌دهندۀ مطالبات و توقعات شرکت از بازاریاب و حقوق آن باشد امری ضروری است. همچنین، این قرارداد باید به حقوق کسانی که تحت عنوان بازاریاب به استخدام درمی‌آیند توجه داشته باشد. زیرا مطلوب آن است که موجبات تضییع وقت و سرمایه شرکت در اثر عدم تأمین حقوق قانونی آنها فراهم نیاید. در تحت یک قرارداد استخدام بازاریاب منصفانه، منافع شرکت و بازاریاب در موازنه‌ای مطلوب و قانونی قرار گرفته و از موانع تجاری و دعاوی حقوقی تا حداکثر ممکن پیشگیری به عمل می‌آید. 

1399/10/22
آخرین بروزرسانی:
تومان 70,000
قیمت قرارداد:

برخی از مشتریان قرارداد‌های لامینگو

قرارداد استخدام بازاریاب

قرارداد استخدام بازاریاب: شناسایی بازار پررقابت و تسلط بر آن

لزوم تهیۀ یک قرارداد استخدام بازاریاب مناسب چیست؟

بدیهی است که تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان کالاها و خدمات گوناگون نیازمند معرفی و مدیریت عرضه محصولات خود به بازار مخاطب هستند. این نیاز فزاینده در بازار پررقابت امروز، موجب شکل‌گیری پدیده «بازاریابی» در سطح گسترده شده است. در نتیجه، قرارداد استخدام بازاریاب از ملزومات آغاز فرآیند بازاریابی است. شرکت‌ها و اشخاص در راستای بقا و پیشرفت و ارائۀ خدمات خود، بازار مصرف را به کمک بازاریابان شناسایی و جذب می‌کنند.

بدیهی است که در این راستا، شرکت‌ها و کسب‌وکارها نیازمند تمهید یک قرارداد مناسب استخدام بازاریاب خواهند بود. بازاریابانی که بدون در نظر گرفتن ملاحظات حقوقی و قرارداد مناسب به استخدام شرکتی درآیند، فعالیت نظام‌مند و بهره‌وری مطلوبی برای شرکت نخواهند داشت. از طرف دیگر، بازاریابان بر طبق قوانین کشور دارای حقوق و مزایایی هستند که اگر کارفرما از این حقوق بی‌اطلاع باشد، وی را دچار مسئولیت و مطالبات ناشی از این حقوق خواهد نمود.

در نتیجه، تنظیم یک قرارداد استخدام بازاریاب که پوشش‌دهندۀ مطالبات و توقعات شرکت از بازاریاب و حقوق آن باشد امری ضروری است. همچنین، این قرارداد باید به حقوق کسانی که تحت عنوان بازاریاب به استخدام درمی‌آیند توجه داشته باشد. زیرا مطلوب آن است که موجبات تضییع وقت و سرمایه شرکت در اثر عدم تأمین حقوق قانونی آنها فراهم نیاید. در تحت یک قرارداد استخدام بازاریاب منصفانه، منافع شرکت و بازاریاب در موازنه‌ای مطلوب و قانونی قرار گرفته و از موانع تجاری و دعاوی حقوقی تا حداکثر ممکن پیشگیری به عمل می‌آید.

ویژگی‌های قرارداد استخدام بازاریاب و موارد لازم در یک قرارداد استخدام بازاریاب کامل چیست؟

قرارداد استخدام بازاریاب، نوعی قرارداد استخدامی با ویژگی‌های منحصر به امر بازاریابی است. شرکت یا کارفرما با توجه به محصولات تولیدی خود، بازار مصرف و اهداف تجاری با قصد گسترش فروش محصولات خود اقدام به جذب بازاریاب می‌نماید. پس از احراز صلاحیت بازاریاب، لازم است که با او قرارداد استخدام بازاریاب منعقد شود تا در آن مطالبات شرکت و حقوق بازاریاب به نحو دقیق بازتاب یابد.

در قرارداد استخدام بازاریاب، موضوعات ذیل جنبۀ محوری دارند:

طرفین و موضوع قرارداد:

در قرارداد استخدام بازاریاب، لازم است تا طرفین با اسناد قانونی لازم مبادرت به عقد قرارداد نمایند و موضوع بازاریابی از جمله شرح محصولات، کالاها و خدمات متعلق فعالیت وی به نحو دقیق مشخص شود.

مدت قرارداد ، زمان فعالیت و حقوق بازاریاب:

مدت قرارداد، طول دوره آزمایش، ساعات کاری، حقوق و مزایای بازاریاب بر طبق قانون و درصد ناشی از فعالیت وی در قرارداد استخدام بازاریاب می‌باید تعیین گردد.

محدودۀ فعالیت:

حیطۀ فعالیت بازاریاب باید معلوم و معین باشد.

انحصار یا عدم انحصار در بازاریابی:

قید انحصار یا عدم انحصار بازاریاب در فعالیت خود روشنگر مطالبات طرفین در قرارداد استخدام بازاریاب است است.

محدودیت‌های حقوقی بازاریاب:

از آنجا که بازاریاب فعالیت خود را به نام شرکت انجام می‌دهد، نقش واسط او می‌باید مورد تأکید و اعمال محدودیت قرار گیرد.

دستورالعمل‌های شرکت:

با توجه به فعالیت بازاریاب در راستای منافع شرکت، دستورالعمل‌هایی جامع در راستای نحوۀ بازاریابی و مواردی که از سوی بازاریاب در حیطۀ فعالیت وی لزوم رعایت دارند، باید در قرارداد استخدام بازاریاب تصریح گردد.

آموزش‌های مورد نیاز:

آموزش‌های لازم جهت فعالیت بهینۀ بازاریاب و الزام وی به فراگیری رهنمودها و آموزش‌های کارفرما باید در قرارداد ملحوظ گردد.

تخصیص هزینه‌ها:

هزینه‌های لازم جهت اجرای فعالیت بازاریاب و ابزار لازم از موارد اساسی تنظیم مقررات در قرارداد استخدام بازاریاب است.

حفظ منافع مادی و معنوی کارفرما:

تعهدات بازاریاب در قبال اطلاعات و ابزاری که در اختیار وی قرار دارد باید واضح و شفاف باشد.

ضمانت‌های اجرائی:

ضمانت‌های تخلف از شروط قراردادی از لوازم تنظیم قرارداد استخدام بازاریاب است.

قرارداد استخدام بازاریاب لامینگو: یک قرارداد کامل برای متقاضیان بازاریابی!

با نظر بر موارد و مفاد لازم در یک قرارداد استخدام بازاریاب مناسب، درمی‌یابیم که جهت حفظ حقوق شرکت و بازاریابی آن به نحو مفید و مؤثر، تنظیم قرارداد استخدام بازاریاب به نحو حرفه‌ای و تخصصی امری ضروری است.

تیم حقوقی تنظیم قراردادهای لامینگو با ملاحظۀ تمامی موارد ذکرشده و هرآنچه که جامع نیازهای شرکت کارفرما و متقاضی بازاریابی بوده، و ضمن رعایت موارد و حقوق قانونی جهت حفظ منافع طرفین، قرارداد استخدام بازاریاب ویژۀ خود را به مخاطبان عرصۀ بازاریابی تقدیم می‌دارد.

متقاضیان جذب بازاریاب به کمک این قرارداد، با تنظیم دقیق روابط حقوقی و تجاری خود با بازاریابان متقاضی جذب، قادر خواهند بود تا از بخش ضروری بازاریابی و جذب بازاریاب در راستای توسعۀ تجارت موضوع فعالیت خود، حداکثر بهره‌وری مطلوب را حاصل کنند. با استفاده از قرارداد استخدام بازاریاب لامینگو، از ضروریات حقوقی استخدام بازاریاب اطمینان خاطر حاصل نموده و موارد مورد نیاز را جهت مشاوره و سفارشی نمودن بیشتر قرارداد خود، حسب نیازها و مقتضیات خود با ما در میان بگذارید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.