قرارداد کارگزاری

75,000 تومان

قرارداد کارگزاری قراردادی است که روابط بین کارگزاران و فناوران را بیان می‌کند. در عرصه تکنولوژی معمولا فناوران از موضع برابری با سرمایه‌گذاران برخوردار نیستند و نمی‌توانند به تنهایی و بدون واسط وارد قراردادهای سرمایه‌گذاری شوند از طرفی سرمایه‌گذاران هم ترجیح می‌دهند برای سرمایه‌گذاری روی فناوری‌های نوین، این تکنولوژی را از یک واسط امین و مورد اعتماد بگیرند در نهایت این میان کارگزاران هستند که واسط این دو گروه شده  و به نوعی آن‌ها را به هم مرتبط می‌کنند.

به قراردادی که فی‌مابین کارگزار و فناور منعقد می‌شود قرارداد کارگزاری می‌گویند. در این قرارداد حدود وظایف و اختیارات کارگزار در جهت جذب سرمایه‌گذار مطمئن برای پروژه مشخص می‌شود و فناور هم ملزم است برای اجرای موضوع قرارداد همکاری‌های لازم را با کارگزار انجام دهد.

قرارداد کارگزاری می‌تواند ابعاد بین‌المللی هم پیدا کند و کارگزار برای تکنولوژی موضوع قرارداد سرمایه‌گذار خارجی هم جذب کند، در هر مورد پرداخت حق‌الزحمه کارگزار مسأله مهمی است که لازم است به آن توجه ویژه‌ای نمایید. از جمله موارد مهمی که نیاز است در حین پاسخ‌گویی به سوالات این قرارداد توجه داشته باشید بحث محرمانگی اطلاعات و ضمانت اجرای ناشی از نقض آن است.

چنان‌چه در حین پاسخ‌گویی به سوالات قرارداد کارگزاری و یا حتی پس از دریافت فایل قرارداد به مشاوره متخصصان ما نیاز داشتید با لامینگو تماس بگیرید.

پرسش های متداول

پرسش خود را مطرح نمایید
پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.