تومان 90,000
قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه

قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه

قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه که با عنوان قرارداد استخدام تکنسین آزمایشگاه نیز شناخته می‌شود، از انواع قراردادهای استخدامی است که دارای مفاد و بندهایی همچون حقوق و مزایای کارشناس، وظایف و تعهدات طرفین، مدت قرارداد، موضوع فعالیت و شرح همکاری، شیوه حل‌وفصل اختلافات و بندهایی همچون عدم رقابت و عدم افشاء نیز می‌شود. در قرارداد حاضر به کلیه نکات حقوقی، قانونی و شغلی کارشناسی آزمایشگاه پرداخته شده و امیدواریم شما نیز با استفاده از این قرارداد تجربه رضایت‌بخشی را داشته باشید.

11
تعداد صفحات:
1401/03/17
آخرین بروزرسانی:
تومان 90,000
قیمت قرارداد:

برخی از مشتریان قرارداد‌های لامینگو

قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه

قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه از انواع قراردادهای کار و استخدامی تحت تابعیت قانون کار بوده که می‌تواند به صورت قرارداد استخدام دائم، قرارداد استخدام موقت و قرارداد استخدام پاره وقت کارشناس آزمایشگاه تنظیم گردد. لامینگو قرارداد حاضر را با در نظر گرفتن کلیه شرایط شغلی کارشناس و همچنین نکات حقوقی و قانونی فراهم کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. مفاد اصلی قرارداد پیش رو شامل معرفی طرفین، یعنی شخص کارفرما و کارشناس آزمایشگاه، موضوع قرارداد، حقوق و مزایای کارشناس، مدت قرارداد، وظایف و تعهدات طرفین، موارد فسخ قرارداد، شروط اختیاری عدم افشا و عدم رقابت، مرجع حل‌وفصل اختلافات و در نهایت نسخه‌های قرارداد می‌شود. جهت آشنایی بیشتر و انتخاب مناسب‌ترین قرارداد، مطالعه محتوای تهیه شده توسط لامینگو را از دست ندهید.

کارشناس آزمایشگاه کیست؟

کارشناس آزمایشگاه که با عنوان تکنسین آزمایشگاه نیز شناخته می‌شود، به شخصی گفته می‌شود که وظیفه انجام امور اصلی یک آزمایشگاه از جمله انجام انواع و اقسام آزمایش‌های مختلف در آزمایشگاه، ثبت سیستمی آنها و نظارت بر وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی را بر عهده دارد. به طور کلی وظایف کارشناس آزمایشگاه با توجه به نوع آزمایشگاهی که در آن مشغول به فعالیت است، متفاوت بوده و می‌تواند در کنار انجام انواع آزمایش‌ها، انجام نمونه‌گیری، نمونه‌برداری و مواردی از این دست را نیز شامل شود. در نهایت آنچه که در قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه حائز اهمیت فراوان است، تبیین دقیق وظایف شغلی و حرفه‌ای شخص کارشناس و همچنین تعیین ضمانت اجراهای مناسب در صورت عدم انجام آن تعهدات است. در قرارداد تهیه شده توسط تیم حقوقی لامینگو کلیه وظایف شغلی و قانونی که لازمه یک قرارداد استخدام استاندارد و حرفه‌ای است در نظر گرفته شده اما با این حال طرفین اعم از کارفرما و شخص کارشناس آزمایشگاه می‌توانند اقدام به حذف و یا اضافه کردن مواردی به وظایف و تعهدات طرفین در قرارداد استخدام تکنسین آزمایشگاه در چارچوب قانون نمایند.

حقوق و مزایای کارشناس در قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه

همواره یکی از مهم‌ترین مسائل پر چالش و اختلاف برانگیز میان کارفرمایان و کارپذیران بحث حقوق و مزایای شخص کارپذیر است. با توجه به حکم الزامی قانون کار، کارفرما مکلف است تا حقوق و مزایای شخص کارشناس آزمایشگاه را مطابق با مقرره‌های این قانون و همچنین بر اساس حداقل حقوق اعلامی توسط وزارت کار در هر سال پرداخت نماید. توجه داشته باشید که پرداخت مبلغی کمتر از میزان حداقل حقوق امری غیرقانونی تلقی شده و خسارات زیادی را به کارفرما متحمل می‌سازد. در نمونه قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه کلیه حقوق و مزایای قانونی شخص کارشناس در نظر گرفته شده و طرفین تنها باید پیش از امضای آن اقدام به انجام توافقات لازم در این زمینه کرده و توافقات مزبور را در قرارداد خود ذکر کنند.

شروط اختیاری در قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه

تیم حقوقی لامینگو با توجه به در نظر گرفتن شرایط و موقعیت‌های مختلف و متفاوت افراد در هر قرارداد و رابطه همکاری، برخی از شروط پرطرفدار را در قرارداد به صورت انتخابی بیان کرده‌اند و طرفین می‌توانند با توافق یکدیگر اقدام به انتخاب یا عدم انتخاب آن شروط نمایند.

شرط عدم افشای اطلاعات

با توجه به اطلاعات مهم پزشکی و آزمایشگاهی در اختیار شخص کارشناس آزمایشگاه قرار می‌گیرد، شرط کردن عدم افشای اطلاعات و حفظ محرمانگی می‌تواند یکی از شروط حیاتی در قرارداد استخدام حاضر تلقی شود.

شرط عدم رقابت

عدم رقابت در یک حوزه جغرافیایی خاص و یا در حیطه کسب‌وکار مشابه کارفرما، از جمله شروطی است که می‌توانند فی‌مابین طرفین برای مدت معینی که عموماً بین ۳ تا ۵ سال است در نظر گرفته شود.

تنظیم قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه با لامینگو!

لامینگو علاوه بر این‌که یک قرارداد ساز هوشمند است، انواع قراردادهای تمپلیت و نمونه را نیز توسط برترین وکلا و متخصصان حوزه قرارداد نویسی برای کاربران خود فراهم کرده است. شما می‌توانید با صرف کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن تنها با یک کلیک، قرارداد موردنظرتان را خریداری و آن را دانلود کنید. امیدواریم شما نیز مانند دیگر کاربران ما در صورت استفاده از هر یک از خدمات مجموعه لامینگو تجربه موفق و رضایت‌بخشی را داشته باشید.

تنظیم قرارداد استخدام کارشناس آزمایشگاه با لامینگو

وکلا و قراردادنویسان لامینگو با داشتن سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه تنظیم انواع قراردادهای کار، قرارداد استخدام موقت کارشناس آزمایشگاه با رعایت اصول قرارداد نویسی به صورت کاملاً حرفه‌ای برای شما عزیزان فراهم کرده‌اند. شما می‌توانید در کنار دریافت انواع قراردادهای کار و استخدامی، مشاوره حقوقی موردنظرتان را از مشاوران ما به صورت آنلاین، تلفنی، ویدئویی و یا حضوری دریافت نمایید. هدف ما در لامینگو جلب رضایت خاطر شما عزیزان است.

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.