تومان 90,000
قرارداد استخدام مدیر مالی

قرارداد استخدام مدیر مالی

قرارداد استخدام مدیر مالی از پرکاربردترین انواع قراردادهای استخدامی برای کسب‌وکارها بوده که با توجه به اهمیت ویژه شخص مدیر مالی در راهبری تیم مالی و همچنین در وضعیت سلامت مالی یک شرکت و کسب‌وکار از اهمیت به‌سزایی برخوردار است. قرارداد حاضر مطابق با شرایط روز، نیازهای شغلی و دغدغه‌های کارفرمایان و مدیران مالی توسط متخصصان قراردادنویسی و به صورت کاملا حرفه‌ای تنظیم گردیده است. جهت آشنایی بیشتر با مفاد این قرارداد مطالعه این نوشتار را از دست ندهید.

10
تعداد صفحات:
1401/03/17
آخرین بروزرسانی:
تومان 90,000
قیمت قرارداد:

برخی از مشتریان قرارداد‌های لامینگو

قرارداد استخدام مدیر مالی

هر بخش از یک سازمان نیازمند داشتن یک رهبر و مدیر جهت پیشبرد هرچه بهتر امور است. در رابطه با بخش مالی و حسابداری هر کسب و کار و شرکت نیز مدیر مالی به‌عنوان رهبر تیم مالی وظیفه مدیریت و ایجاد هماهنگی را دارد. مدیر مالی دارای وظایف متعدد و حیاتی بوده که تنظیم قرارداد استخدامی با ایشان را به یک امر الزامی و مهم تبدیل می‌کند. لامینگو با توجه به نیازهای کاربران و اهمیت سمت مدیر مالی برای کسب‌وکارها، اقدام به تنظیم قرارداد استخدام مدیر مالی حرفه‌ای و از هر جهت مطمئن کرده است.

مدیر مالی کیست و وظایف ایشان شامل چه مواردی می‌شود؟

در قرارداد استخدام مدیر مالی از مهم‌ترین مواد، بحث وظایف و تعهدات مدیر مالی است. با توجه به اهمیت وجود مدیر مالی برای یک سازمان و همچنین با توجه به نقش پررنگ ایشان در سلامت مالی یک کسب و کار، تبیین دقیق وظایف و تعهدات شخص در سمت مدیریت مالی و همچنین تعیین ضمانت اجراهای مناسب در صورت نقض هریک از تعهدات از اهمیت بسزایی برخوردار است. متخصصان حقوقی لامینگو با در نظر گرفتن شرایط شغلی و دغدغه‌های کارفرمایان و مدیران مالی قراردادی کاملاً حرفه‌ای و مبتنی بر نیازهای روز تنظیم کرده‌اند. برخی از وظایف مدیر مالی عبارت است از:

• مدیریت و راهبری تیم مالی
• تنظیم صورت‌جلسه‌های مالی به صورت ماهیانه و سالیانه
• تبیین استراتژی‌های مالی در راستای پیشرفت کسب‌وکار
• تجزیه و تحلیل وضعیت رقبای کارفرما و بازار موضوع فعالیت
• انجام تصمیم‌گیری‌های مالی اساسی در محل کار

در کنار وظایف اختصاصی که شخص در سمت مدیریت مالی بر عهده دارد و وظایف عمومی از جمله حضور به موقع در محل کار، اطلاع به کارفرما در رابطه با دریافت مرخصی، رعایت حسن معاشرت در محل کار، رعایت و اجرای ضوابط و دستورالعمل‌های مشخص شده از جانب کارفرما و مواردی از این دست را نیز بر عهده دارد.

قرارداد استخدام مدیرمالی چه نوع قراردادی است؟

قرارداد تهیه شده توسط تیم حقوقی لامینگو، قراردادی بر اساس مقرره‌های مندرج در قانون کار است. مطابق قانون کار قراردادهای استخدامی شامل قرارداد دائم، قرارداد موقت و قرارداد کار معین می‌شوند. امروزه کمتر کسی به سمت قراردادهای استخدام دائم رفته و در نتیجه قرارداد استخدام مدیر مالی تهیه شده توسط متخصصان حقوقی ما، یک نوع قرارداد استخدام موقت محسوب می‌شود، هرچند با این حال طرفین می‌توانند با توافق یکدیگر آن را به قرارداد استخدام دائم مدیر مالی تبدیل کنند. از سوی دیگر ممکن است کسب‌وکارها نیازمند استخدام مدیر مالی به صورت پاره وقت بوده، که این مورد نیز می‌تواند در قرارداد حاضر ذکر گردد.

شرط محرمانگی، شرطی حیاتی برای قرارداد استخدام مدیر مالی!

فراموش نکنید که مهم‌ترین مدارک، اسناد و اطلاعات شما در اختیار مدیر مالی قرار می‌گیرد، بنابراین شرط محرمانگی در قرارداد منعقده با مدیر مالی حائز اهمیت دوچندانی بوده و باید به صورت کاملاً حرفه‌ای و مطابق با موارد حقوقی لازم در قرارداد آورده شود. نکات مهم حقوقی در یک شرط محرمانگی و عدم افشای اطلاعات، تعیین مصادیق اطلاعات محرمانه، مدت شرط محرمانگی، تبیین مصادیق افشای اطلاعات و همچنین ضمانت اجرای نقض این تعهد برای مدیر مالی است. فراموش نکنید که این شرکت تنها توافقی به نفع کارفرما نبوده بلکه برای مدیر مالی نیز یک آرامش خاطر نسبی را از جهت کاهش بروز اختلافات، به همراه خواهد داشت.

تعهدات کارفرما در قبال مدیر مالی در قرارداد استخدام مدیر مالی

قرارداد یک توافق دو طرفه بوده و در همین راستا یک قرارداد استخدامی به انجام وظایف و تعهدات تنها از جانب شخص مدیر مالی محدود نمی‌شود. کارفرما نیز در مقابل شخص مدیر دارای مسئولیت‌هایی بوده که این تعهدات از جمله شامل تعهد به پرداخت حقوق و مزایا مطابق قانون کار و در مواعد مشخص، فراهم نمودن وسایل و ابزار کاری شخص مدیر مالی، بیمه کردن شخص مدیر توسط کارفرما مطابق قانون کار و تأمین اجتماعی و مواردی از این دست می‌شود.

اگر قصد استخدام مدیر مالی را دارید، لامینگو در کنار شماست!

وکلای خبره و متخصصان قرارداد نویسی ما در لامینگو با داشتن سال‌ها تجربه و تنظیم صدها قرارداد استخدامی قراردادی مطابق با شرایط شغلی و مقرره‌های قانونی به صورت کاملاً حرفه‌ای تنظیم کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌اند. فراموش نکنید که اولین گام در راستای داشتن همکاری قانونی و مطمئن تنظیم قرارداد استاندارد و اصولی است. در صورت نیاز به یک نمونه قرارداد استخدام مدیر مالی و یا هر قرارداد استخدامی دیگری، شما می‌توانید قرارداد مورد نظرتان را در سریع‌ترین زمان ممکن از لامینگو دریافت کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.