تومان 127,000
قرارداد استخدام آرایشگر مردانه

قرارداد استخدام آرایشگر مردانه

در رابطه با استفاده از خدمات اشخاص در زمینه مسائل زیبایی مرتبط با مردان، آرایشگاه‌ها نیازمند تنظیم قرارداد استخدام آرایشگر مردانه هستند. ما در مجموعه لامینگو سعی کرده‌ایم تا مطابق اصول قرارداد نویسی و دغدغه‌های قانونی و قراردادی کارفرما و آرایشگر، قراردادی ازهرجهت حرفه‌ای و استاندارد برای کاربران فراهم نماییم.

آخرین بروزرسانی: 1402/05/15
تعداد صفحات: 8

آرایشگاه‌های مردانه امروزه به یکی از شلوغ‌ترین مکان‌ها جهت ارائه انواع خدمات آرایشی و پیرایشی به آقایان تبدیل گردیده است. ارائه هر چه بهتر خدمات زیبایی و پیرایشی به مردان مستلزم به‌کارگیری آرایشگران حرفه‌ای و کار بلد است. شروع یک رابطه کاری حرفه‌ای و قانونی نیازمند تنظیم قراردادی مطابق قانون کار و اصول قرارداد نویسی است. در رابطه با استفاده از خدمات اشخاص در زمینه مسائل زیبایی مرتبط با مردان، آرایشگاه‌ها نیازمند تنظیم قرارداد استخدام آرایشگر مردانه هستند. ما در مجموعه لامینگو سعی کرده‌ایم تا مطابق اصول قرارداد نویسی و دغدغه‌های قانونی و قراردادی کارفرما و آرایشگر، قراردادی ازهرجهت حرفه‌ای و استاندارد برای کاربران فراهم نماییم.

قرارداد استخدام آرایشگر مردانه در چه قالب قراردادی تنظیم گردیده است؟

قراردادهای کار و استخدام مطابق قانون کار، می‌توانند به صورت قرارداد استخدام دائم، قرارداد استخدام موقت، قرارداد استخدام پاره وقت و قرارداد استخدام کار معین منعقد شوند. در رابطه با قرارداد استخدام آرایشگر، این قرارداد می‌تواند به صورت یکی از قراردادهای ذیل نگاشته شود:

• قرارداد استخدام موقت آرایشگر مردانه
• قرارداد استخدام دائم آرایشگر مردانه
• قرارداد استخدام پاره وقت آرایشگر مردانه

محل کار آرایشگر را در قرارداد تعیین کنید!

از موارد اساسی که می‌باید در یک نمونه قرارداد استخدام آرایشگر مردانه به آن توجه داشت بحث تعیین و مشخص نمودن آرایشگاه یا به اصطلاح محل کار شخص آرایشگر است. دقت داشته باشید به هر میزان که در قرارداد مسائل را دقیق‌تر بیان کنید احتمال بروز اختلافات در طول مدت قرارداد به حداقل میزان خود خواهد رسید.

بیمه در قرارداد استخدام آرایشگر مردانه

از مسائل مهمی که در قراردادهای کار و استخدام مطرح می‌گردد، بحث بیمه کردن شخص کارپذیر توسط کارفرما است. بیمه کردن کارگران و کارمندان از تعهدات و تکالیف قانونی کارفرمایان است. با توجه به استخدامی بودن قرارداد آرایشگر مردانه نیز کارفرما موظف است تا شخص آرایشگر را نزد یکی از شعب معتبر بیمه تأمین اجتماعی بیمه کند.

مفاد نمونه قرارداد استخدام آرایشگر مردانه

قرارداد استخدام آرایشگر دارای موادی همچون مشخصات طرفین قرارداد، ساعات کاری آرایشگر، حقوق و مزایا، وظایف و تعهدات طرفین، بند عدم افشای اطلاعات، قانون حاکم و مرجع حل اختلاف، نسخه‌های قرارداد و سایر موارد حقوقی است.

آیا قرارداد استخدام آرایشگر مردانه را می‌توان فسخ کرد؟

مطابق ماده ۲۵ قانون کار، هرگاه قرارداد کار برای مدت موقت و یا برای انجام کار معین منعقد شده باشد هیچ‌یک از طرفین به تنهایی حق فسخ آن را ندارند. بر همین اساس قراردادهای کار و استخدام قابل‌فسخ نبوده و تنها با وجود برخی از شرایط مقرر در قانون کار و یا با مراجعه به هیئت‌های تشخیص و حل اختلاف مشخص شده در قانون کار، قرارداد استخدام را می‌توان بر هم زد.

قرارداد استخدام آرایشگر مردانه با لامینگو!

مجموعه حقوقی لامینگو با داشتن برترین وکلا و متخصصان حوزه قراردادنویسی، انواع قراردادها از جمله قراردادهای کار و استخدام را برای کاربران با کیفیتی بالا و مطابق با استانداردهای روز فراهم کرده است. شما می‌توانید در صورت نیاز به هر یک از این قراردادها با مراجعه به بانک قراردادی لامینگو قرارداد موردنظرتان را در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی مقرون به صرفه دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885
تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.