تومان 70,000
قرارداد استخدام کارشناس ایمنی

قرارداد استخدام کارشناس ایمنی

تنظیم قرارداد استخدام اولین گام در راستای همکاری قانونی و صحیح است. شروع همکاری با یک کارشناس ایمنی نیز نیازمند تنظیم یک قرارداد استخدام کارشناس ایمنی یا HSE است. قرارداد حاضر توسط متخصصان قراردادنویسی مجرب و خبره لامینگو به شیوه‌ای استاندارد و مطابق با قانون کار تنظیم گردیده است. همچنین شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه ابهامی در این زمینه با کارشناسان پشتیبانی لامینگو در تماس باشید.

12
تعداد صفحات:
1399/12/12
آخرین بروزرسانی:
تومان 70,000
قیمت قرارداد:

برخی از مشتریان قرارداد‌های لامینگو

قرارداد استخدام کارشناس ایمنی

استفاده از خدمات و تخصص افراد نیازمند شکل‌گیری یک رابطه همکاری بر پایه قانون و مطابق با استانداردهای موجود در آن حوزه است. در رابطه با استفاده از تخصص و تجربه یک کارشناس ایمنی یا مهندس ایمنی که با عنوان مهندس HSE نیز شناخته می‌شود، می‌تواند به دو صورت همکاری به صورت پروژه‌ای و یا در قالب قرارداد استخدام کارشناس ایمنی باشد. مجموعه حقوقی لامینگو با در نظر گرفتن دغدغه‌های کارفرمایان از یک سو و از سوی دیگر حقوق قانونی کارمندان، اقدام به تنظیم قرارداد ای منصفانه و مطابق با قوانین و مقررات موجود نموده است.

کارشناس ایمنی کیست؟

کارشناس ایمنی که با عناوینی همچون مهندس ایمنی یا مهندس HSE نیز شناخته می‌شود، به شخصی گفته می‌شود که دارای تخصص و دانش در زمینه عملکرد ایمنی و بهداشت شغلی و حرفه‌ای در کارگاه‌ها است. مسئول ایمنی یا HSE، موظف است تا نظارت کاملی بر وضعیت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای محیط کاری خود داشته و اقدام به ارزیابی این محیط همراه با رعایت استانداردها و دستورالعمل‌های موجود در این زمینه، نماید. شاید بتوان مهم‌ترین ماده یک نمونه قرارداد استخدام کارشناس ایمنی را تعهدات و وظایف شغلی و قانونی این شخص دانست. یک مهندس ایمنی دارای وظایف گسترده و فراوانی بوده که ذکر کلیه این وظایف در قرارداد امری واجب و الزامی است.

قرارداد استخدام کارشناس ایمنی چه نوع قراردادی است؟

قرارداد استخدام مهندس ایمنی، از انواع قراردادهای کار و استخدامی تحت تابعیت قانون کار بوده و با توجه به غیردائمی بودن مدت آن از انواع قراردادهای استخدام موقت است. قراردادهای کار مطابق قانون کار در یک دسته‌بندی کلی به قرارداد کار موقت، قرارداد کار دائم، قرارداد کار معین و قرارداد استخدام پاره‌وقت تقسیم می‌شوند. در قرارداد پیش رو، با توجه به موقتی بودن همکاری با فرد کارشناس ایمنی، قرارداد از انواع قراردادهای استخدام موقت است.

قرارداد استخدام کارشناس ایمنی با چه عناوین دیگری شناخته می‌شود؟

قرارداد تنظیم شده توسط تیم حقوقی فلامینگو یک قرارداد حرفه‌ای و همه‌جانبه بوده که مطابق با قوانین و استانداردهای روز شغلی تنظیم گردیده است. این قرارداد را ممکن است با عناوین دیگری همچون قرارداد استخدام مهندس ایمنی، قرارداد استخدام مسئول ایمنی، قرارداد استخدام کارشناس HSE و قرارداد استخدام مهندس HSE نیز بشناسید.

مفاد قرارداد استخدام کارشناس ایمنی شامل چه مواردی می‌شود؟

1. مشخصات کارفرما و کارشناس ایمنی
2. موضوع قرارداد
3. حقوق و مزایای مسئول ایمنی
4. وظایف و تعهدات کارشناس و کارفرما
5. فورس ماژور
6. موارد فسخ قرارداد
7. شرط عدم رقابت و شرط عدم افشای اطلاعات
8. تضمین حسن انجام کار
9. قانون حاکم بر قرارداد و مرجع حل و فصل اختلاف
10. نسخه‌های قرارداد

آیا قرارداد استخدام کارشناس ایمنی لامینگو قابل‌ویرایش است؟

بله. با توجه به اینکه شرایط همکاری و موقعیت‌های فی‌مابین کارفرما و کارپذیر در موارد مختلف متفاوت و از یکدیگر متمایز است، یک نمونه قرارداد شاید نتواند پاسخگویی ۱۰۰ درصد نیازهای افراد باشد؛ در نتیجه کلیه قراردادهای خریداری شده از وب‌سایت لامینگو، قابلیت ویرایش و اعمال تغییرات را با همکاری مشاوران حقوقی ما در مجموعه، خواهد داشت.

قرارداد استخدام کارشناس ایمنی لامینگو، هر آنچه برای استخدام یک مهندس ایمنی نیاز است!

در قرارداد حاضر با توجه به در نظر گرفتن دغدغه‌های افراد در محیط‌های شغلی و حرفه‌ای از یک سو و از سوی دیگر با توجه به در نظر گرفتن تعهدات و وظایف قانونی هر یک از طرفین، قراردادی استاندارد و کاملاً حرفه‌ای برای کارفرمایان و کارشناسان ایمنی تهیه گردیده است. امیدواریم شما نیز با استفاده از نمونه قرارداد تهیه شده توسط برترین متخصصان حوزه قرارداد نویسی تجربه موفق و رضایت بخشی را داشته باشید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.