تومان 70,000
قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی

قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی

شکل‌گیری قانونی و صحیح هر همکاری، نیازمند تنظیم قراردادی با قالب مناسب و مفاد استاندارد است. افراد مختلفی در یک آژانس هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی مشغول به فعالیت هستند که یکی از مهم‌ترین سمت‌ها را کارمند آژانس هواپیمایی دارد. برای پیشبرد قانونی رابطه همکاری با این کارمند، نیازمند تنظیم قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی خواهیم بود، تا ضمن داشتن همکاری قانونی، آرامش خاطر نسبی نیز در طول مدت رابطه کاری داشته باشیم.

10
تعداد صفحات:
1399/12/10
آخرین بروزرسانی:
تومان 70,000
قیمت قرارداد:

برخی از مشتریان قرارداد‌های لامینگو

قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی

برای استخدام افراد در هر سمت شغلی ما نیازمند تنظیم قراردادی متناسب با شرایط حرفه مورد نظر و توافقات حاصله فی‌مابین طرفین رابطه همکاری هستیم. از رایج‌ترین انواع قراردادها در زمینه همکاری قرارداد استخدام و کار است که مطابق با شرایط مقرر در قانون کار تنظیم می‌گردد. مجموعه حقوقی لامینگو ارائه‌دهنده انواع خدمات حقوقی بوده که این خدمات از جمله شامل تنظیم قراردادهای کار و استخدام به صورت کاملاً حرفه‌ای و متناسب با شرایط عادلانه‌ای میان طرفین قرارداد است. یکی از انواع شغل‌های پرطرفدار این روزها کارمند آژانس هواپیمایی بوده که نیازمند تنظیم قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی است. شما می‌توانید در صورت نیاز، این قرارداد را در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب از لامینگو تهیه کنید.

کارمند آژانس هواپیمایی کیست؟

یک آژانس هواپیمایی دارای کارمندان مختلف و متعددی بوده که از جمله شامل کانتر فروش، کانتر خرید، کانتر تور، ویزا کار، مسئول و مدیر فنی می‌شود. برای شروع یک رابطه همکاری قانونی و حرفه‌ای با هر یک از این افراد در سمت‌های مختلف، ما نیازمند تنظیم قراردادی استاندارد و مطابق با مقررات قانون کار هستیم. قراردادهای موردنیاز برای یک آژانس هواپیمایی از جمله شامل موارد زیر می‌شود:

• قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی
• قرارداد استخدام کارآموز آژانس هواپیمایی
• قرارداد استخدام مدیر فنی آژانس هواپیمایی
• قرارداد همکاری با آژانس هواپیمایی
• قرارداد ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری

چه مواردی باید در قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی بیان شود؟

1. طرفین قرارداد

اولین موردی که می‌باید در انواع قراردادها از قراردادهای کار و استخدام گرفته، تا قراردادهای پیمانکاری و همچنین قراردادهای مشارکت و غیره، به آن پرداخت بحث معرفی طرفین قرارداد و بیان مشخصات آنها است.

2. موضوع قرارداد

در قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی، موضوع قرارداد همکاری کارفرما و کارمند در راستای شروع فعالیت در یک آژانس هواپیمایی است.

3. مدت قرارداد

با توجه به اینکه قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی از انواع قراردادهای استخدام موقت است در نتیجه ذکر مدت نیز امری ضروری در این قرارداد خواهد بود.

4. حقوق و مزایای کارمند آژانس هواپیمایی

از دیگر مواردی که می‌باید در یک قرارداد استخدام کارمند آژانس مسافرتی موردتوجه قرار گیرد، بحث حقوق و مزایای این شخص بوده که باید مطابق با مقررات قانونی و حداقل دستمزد اعلامی در هرسال، مشخص شود.

5. وظایف و تعهدات کارفرما و کارمند

وظایف و تعهدات طرفین نسبت به یکدیگر، اصلی‌ترین دلیلی است که طرفین را مجاب به شروع یک همکاری می‌کند. وظایف و تعهدات طرفین در یک قرارداد به دو بخش تعهدات قانونی و تعهدات قراردادی تقسیم می‌شود.

6. بند محرمانگی و عدم رقابت، شرطی اختیاری!

از دیگر مواردی که طرفین می‌توانند در قرارداد خود به آن اشاره کنند بحث محرمانگی اطلاعات و عدم افشای آنها توسط کارمند آژانس هواپیمایی از یک سو و از سوی دیگر بحث شرط عدم رقابت در حوزه کسب‌وکاری کارفرما است.

7. مرجع حل و فصل اختلافات

در هر همکاری ممکن است به دلایل مختلفی افراد با اختلافاتی مواجه شده که در نتیجه تعیین مرجع حل و فصل این اختلافات امری کمک‌کننده و تسهیل گر خواهد بود.

8. نسخ قرارداد

یک قرارداد در چند نسخه می‌باید تنظیم گردیده که بیان اعتبار هر یک از این نسخه‌ها و تعداد آنها دارای اهمیت فراوانی است.

قرارداد استخدام کارمند آژانس هواپیمایی لامینگو

تیم حقوقی لامینگو، مجموعه‌ای از انواع قراردادهای استخدامی را در بانک قراردادهای خود برای کاربران فراهم نموده تا آنها بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه به قراردادهای موردنیازشان دسترسی پیدا کنند. امیدواریم شما نیز با استفاده از هر یک از این قراردادها تجربه همکاری موفق و خوشایندی را داشته باشید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.