تومان 137,000
قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد

قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد

هر دامادی بدون شک این تجربه را داشته است که در شب مراسم عروسی خود به جهت دریافت خدمات زیبایی و پیرایشی به آرایشگاه مراجعه کرده باشد. یکی از مهمترین نگرانی‌های داماد پس از پیدا کردن تالار و آتلیه مناسب، آماده بودن ماشین عروس و غیره، داشتن ظاهری آراسته و مرتب در مراسم عروسی خود است. این دغدغه می‌تواند با تنظیم قراردادی که از جانب متخصصین آشنا با مسائل حقوقی تنظیم شده باشد، تاحدودی رفع گردد. اگر به دنبال قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد به صورت اصولی و حرفه‌ای هستید، در ادامه ما را دنبال کنید.

7
تعداد صفحات:
1402/05/15
آخرین بروزرسانی:
تومان 137,000
قیمت قرارداد:

برخی از مشتریان قرارداد‌های لامینگو

قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد

در صورتی که دغدغه این را دارید که آرایشگاهی که جهت دریافت خدمات آرایشی و پیرایشی بدانجا مراجعه کرده‌اید، از انجام تعهدات و یا قول‌هایی که به شما داده است، سرباز نزند و از همه مهمتر به تعهد خود مبنی بر اتمام خدمات پیرایشی پیش از برگزاری مراسم عروسی عمل کند، ما به شما قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد لامینگو را پیشنهاد می‌کنیم. قرارداد پیش‌رو با تکیه بر جزئیات و مسائل قانونی، تمامی نیازهای شما عزیزان را درنظر گرفته و به راحت‌ترین طریق ممکن قابل دسترس می‌باشد. در ادامه به مهمترین نکات قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد پرداخته‌ایم تا با دانش قبلی نسبت به انتخاب و استفاده از آن قرارداد اقدام کنید:

• در صورت انتخاب پکیج موردنظر خود، حتما آن را در قرارداد خود ذکر کنید.

با توجه به ارائه خدمات متنوع از سوی آرایشگران برای مراسم عروسی، در صورت انتخاب پکیج خدمات آرایشی و پیرایشی از قبیل اصلاح صورت، کوتاهی مو، پاکسازی پوست، گریم کامل داماد و غیره، حتما آن را در قرارداد خدمات آرایشی و پیرایشی داماد خود ذکر کنید تا از این طریق بروز اختلافات احتمالی در آینده به حداقل ممکن برسد. همچنین توصیه متخصصین حقوقی ما این است که تصویر گریم منتخب خود را در پیوست قرارداد ضمیمه نمایید تا اختلافی از این منظر نیز بین طرفین مطرح نگردد. 

• تعیین تاریخ و ساعت دقیق مراسم عروسی خود را فراموش نکنید!

حتما در قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد خود به ساعت دقیق و زمان برگزاری مراسم عروسی خود اشاره کنید. این امر از آن جهت اهمیت دارد تا آرایشگر نسبت به تعهد خود مبنی بر اتمام خدمات پیرایشی در مدت مقرر آگاه بوده و خدمات خود را قبل از ساعت معین به اتمام برساند.

• در قرارداد خود با آرایشگاه می‌توانید در چند نوبت مبلغ قرارداد را پرداخت نمایید.

با توجه به اینکه قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد لامینگو در قالب قرارداد پروژه تنظیم گردیده است، امکان مرحله‌بندی کردن پرداخت مبلغ قرارداد به آرایشگاه به عنوان مجری وجود دارد. لذا مشتری می‌تواند در دو نوبت یکی به عنوان پیش‌پرداخت و دیگری پس از انجام خدمات آرایشی و پیرایشی در روز مراسم عروسی و یا هر طریق مورد توافق طرفین، مبلغ قرارداد را به مجری پرداخت نماید.

• در قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد، بند مربوط به کسورات قانونی را درج کنید.

اشخاصی که با مهارت‌ها و تخصص‌های مختلف تحت مدیریت آرایشگاه به ارائه خدمات آرایشی و پیرایشی می‌پردازند، کارکنان آن مجموعه محسوب شده و مدیر آرایشگاه به عنوان مجری پروژه مکلف به بیمه کردن آن‌ها می‌باشد. شما به عنوان مشتری مکلف هستید 5 درصد از مبلغ کل قرارداد را نزد خود نگه دارید و با ارائه مفاصاحساب بیمه کارکنان آرایشگاه، به مجری پرداخت نمایید. همچنین پرداخت عوارض، مالیات و سایر حقوق دولتی به عهده خود آرایشگاه است.

• مهم‌ترین وظایف و تعهدات آرایشگاه به عنوان مجری و داماد به عنوان مشتری چیست؟

یکی از تعهدات مهم مجری، انجام خدمات آرایشی و پیرایشی مطابق با گریم و پکیج منتخب داماد به گونه‌ای حرفه‌ای است. یکی دیگر از تعهدات بسیار مهم، اتمام انجام خدمات زیبایی و آرایشی قبل از شروع مراسم عروسی و قبل از ساعت تعیین‌شده از سوی مشتری است به‌گونه‌ای که بعد از برگزاری مراسم، دیگر مطلوب مشتری برآورده نمی‌شود و خسارات قابل توجه مادی و معنوی به مشتری در صورت عدم انجام این تعهد وارد می‌گردد. در قرارداد خدمات آرایشی و پیرایشی لامینگو به این امر توجه شده و ضمانت اجرای متناسبی برای آن پیش‌بینی شده است.
از سوی دیگر مشتری مکلف است مبلغ قرارداد را مطابق شرایط و مراحل مشخص‌شده در قرارداد به مجری پرداخت نماید. یکی دیگر از تعهدات مهم مشتری این است که تغییر تاریخ برگزاری مراسم عروسی و یا لغو کامل آن را ظرف مدت مقرر در قرارداد خدمات آرایشی و پیرایشی داماد به مجری اطلاع دهد. همچنین مشتری در صورت تکلیف به حضور در محل آرایشگاه در ساعت معین در روز برگزاری مراسم عروسی و یا چند روز قبل آن به منظور اتمام خدمات پیرایشی، موظف به رعایت آن است.

• امکان پیش‌بینی شرایط فسخ و فورس ماژور یا قوه قهریه

در قرارداد خدمات آرایشی و پیرایشی داماد می‌توان در صورت وجود شرایطی، قایل به حق فسخ قرارداد برای طرفین گردید؛ به عنوان مثال، در صورت عدم اتمام خدمات آرایشی و پیرایشی از سوی مجری و یا عدم اطلاع تغییر تاریخ برگزاری مراسم عروسی به مجری و یا کنسل شدن آن، طرفین می‌توانند قرارداد را فسخ نمایند. همچنین بهتر است در قرارداد مذکور، پیش‌بینی نمود که در صورت بروز فورس ماژور از قبیل بروز بیماری شایع، حوادث طبیعی و یا سایر عوامل، طرفین ناقض قرارداد به شمار نمی‌آیند و تکلیفی به ایفای تعهدات خود ندارند. البته پس از اتمام شرایط غیرقابل‌پیش‌بینی، طرفین مکلف به انجام تعهدات قراردادی خود هستند.

قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد لامینگو:

ما در مجموعه لامینگو سعی کرده‌ایم پیش‌نویس قرارداد خدمات آرایشی و پیرایشی داماد را با تکیه بر دانش حقوقی و مهارت در حوزه قراردادنویسی تنظیم کنیم. توجه به جزئی‌ترین نکات، درج کامل تعهدات طرفین، پیش‌بینی ضمانت اجرای مطلوب و متناسب از مهمترین نکاتی است که در این قرارداد به چشم می‌خورد. امید داریم استفاده از قرارداد انجام خدمات آرایشی و پیرایشی داماد لامینگو، رضایت خاطر شما را فراهم کند.


در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.