تومان 137,000
قرارداد انجام خدمات زیبایی و آرایشی عروس

قرارداد انجام خدمات زیبایی و آرایشی عروس

درخشیدن در مراسم عروسی بزرگترین خواسته هر عروس از آرایشگاه و یا سالن زیبایی‌ است که به منظور انجام خدمات زیبایی و آرایشی به آنجا مراجعه می‌کند. برای استفاده از خدمات آرایشگران مانند هر حوزه دیگری، انعقاد قراردادی که نیازهای طرفین را در نظر گرفته و مبتنی بر اصول و قوانین حقوقی باشد، بسیار مورد توجه می‌باشد. در قرارداد انجام خدمات زیبایی و آرایشی عروس پیش‌رو، به جزئی‌ترین نکات که ممکن است مورد غفلت واقع شده باشد، پرداخته‌ایم. اگر تمایل دارید تا از خدمات آرایشگرها برای شب عروسی خود استفاده کنید و دغدغه داشتن قراردادی اصولی را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

8
تعداد صفحات:
1402/05/15
آخرین بروزرسانی:
تومان 137,000
قیمت قرارداد:

برخی از مشتریان قرارداد‌های لامینگو

قرارداد انجام خدمات زیبایی و آرایشی عروس

برای هر عروس در شب برگزاری مراسم عروسی، مهمترین دغدغه بعد از پیدا کردن تالار، آتلیه و لباس عروس مناسب، داشتن آرایش و ظاهری مورد دلخواه است. برای رسیدن به این منظور، از چند مدت قبل از تاریخ برگزاری مراسم عروسی، به دنبال سالن زیبایی مدنظر خود می‌گردد و پس از شناسایی آرایشگاهی که بیشترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در زمینه آرایشی و زیبایی ارائه می‌دهد، نوبت به تنظیم قرارداد با آن می‌رسد. قرارداد انجام خدمات زیبایی و آرایشی همچون سایر قراردادها، مشتمل بر نکات مهمی است که در بخش ذیل آن‌ها مورد مداقه قرار داده‌ایم:

1. ذکر محل و تاریخ برگزاری مراسم عروسی

حتما در قرارداد خدمات زیبایی و آرایشی عروس خود، به تاریخ و ساعت دقیق برگزاری مراسم عروسی خود اشاره کنید تا بروز اختلافات احتمالی آینده به حداقل ممکن برسد. تعیین ساعت دقیق نیز از این جهت اهمیت دارد که آرایشگر بداند در چه ساعتی باید انجام خدمات آرایشی و زیبایی خود را به اتمام رسانده تا مشتری در ساعت مناسب در مراسم عروسی حضور بهم رسانده و به سایر برنامه‌های مرتبط با مراسم برسد.

2. مبلغ قرارداد را یکجا به آرایشگاه پرداخت نکنید!

برخی افراد گمان می‌کنند که بایستی مبلغ قرارداد را به صورت کامل و یکجا به شخص طرف قرارداد یعنی آرایشگاه پرداخت نمایند. حال با توجه به اینکه قرارداد خدمات زیبایی و آرایشی عروس نوعی قرارداد پروژه‌ای است که مشتری به صورت موقت و غیر مستمر برای دریافت خدمات زیبایی به آرایشگاه مراجعه می‌کند، می‌توان در چند مرحله مبلغ را پرداخت نمود. به عنوان مثال در قالب پیش‌پرداخت، مبلغ اولیه‌ای به مجری پرداخت می‌گردد و مابقی مبلغ می‌تواند پس از انجام خدمات زیبایی و آرایشی و در روز برگزاری مراسم عروسی و یا هر طریق مورد توافق طرفین، پرداخت گردد.

3. بیمه کردن آرایشگران و متخصصان حوزه زیبایی با آرایشگاه است:

اشخاصی که با مهارت‌ها و تخصص‌های مختلف زیبایی تحت مدیریت آرایشگاه به ارائه خدمات آرایشی می‌پردازند، کارکنان آن مجموعه محسوب شده و مدیر آرایشگاه مکلف به بیمه کردن آن‌ها می‌باشد. همچنین پرداخت عوارض، مالیات و سایر حقوق دولتی به عهده خود آرایشگاه است.

4. مهم‌ترین وظایف و تعهدات آرایشگاه به عنوان مجری چیست؟

هر عروسی قبل از انعقاد قرارداد با آرایشگاه مطلوب خود، مدل میکاپ و شینیون دلخواه خود را انتخاب می‌کند و از آرایشگاه توقع دارد که مانند این مدل‌ها، به انجام خدمات آرایشی و زیبایی بپردازد. در نتیجه یکی از مهمترین تعهدات مجری، ارائه دقیق و حرفه‌ای خدمات زیبایی منطبق بر مدل منتخب مشتری است. علاوه‌بر انجام میکاپ و شینیون، آرایشگاه‌ها برای مراسم عروسی سایر خدمات از قبیل رنگ و کوتاهی مو، خدمات ناخن، پاکسازی پوست و غیره را در صورت درخواست، به مشتری ارائه می‌‌دهند. لذا مجری وظیفه دارد پکیج منتخب مشتری را به صورت کامل برای وی انجام دهد.
در صورتی که مشتری بخواهد شینیون‌کار و میکاپ‌کار مورد تأیید او، به منظور تمدید خدمات زیبایی و آرایشی و یا سایر امور مرتبط، وی را همراهی کند و در قرارداد این مورد را قید نماید، آرایشگاه مکلف به رعایت آن است.
یکی دیگر از تعهدات بسیار مهم، اتمام انجام خدمات زیبایی و آرایشی در ساعت مدنظر مشتری و قبل از شروع مراسم عروسی است به نحوی که بعد از برگزاری مراسم، دیگر مطلوب مشتری برآورده نمی‌شود و خسارات قابل توجه مادی و معنوی به مشتری در صورت عدم انجام این تعهد وارد می‌گردد. در قرارداد خدمات زیبایی و آرایشی لامینگو به این امر توجه شده و ضمانت اجرای متناسبی برای آن پیش‌بینی شده است.

5. مهم‌ترین وظایف مشتری چیست؟

مشتری وظیفه دارد مبلغ قرارداد را مطابق شرایطی که در قرارداد خدمات زیبایی و آرایشی عروس تعیین شده است، به آرایشگاه پرداخت کند. به منظور اتمام خدمات کامل آرایشی و زیبایی قبل از شروع مراسم عروسی، آرایشگاه ممکن است از مشتری بخواهد در روزها و ساعات مشخصی قبل از تاریخ برگزاری مراسم، در محل آرایشگاه حضور یابد. لذا از دیگر تعهدات مشتری، حضور به موقع در آرایشگاه است. ممکن است مشتری برای مراسم عروسی، انواع اکسسوری از قبیل گلِ‌سر، تاج سر و غیره را از آرایشگاه به امانت بگیرد. لذا مکلف است آن‌ها را سالم تحویل آرایشگاه داده و در صورت ورود خسارت به آن‌ها، از محل بیعانه، خسارات آرایشگاه قابل جبران است.

قرارداد انجام خدمات زیبایی و آرایشی عروس لامینگو:

متخصصین حقوقی ما در مجموعه لامینگو سعی داشته‌اند پیش‌نویس قرارداد خدمات زیبایی و آرایشی عروس را به گونه‌ای حرفه‌ای و با تکیه بر دانش حقوقی تنظیم کنند که کوچکترین مسائل را درنظر گرفته و متناسب با نیازهای شما باشد. امیدواریم استفاده از این قرارداد، تجربه خوشایندی برای شما به همراه داشته باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.