تومان 187,000
قرارداد مدیریت شبکه‌های اجتماعی

قرارداد مدیریت شبکه‌های اجتماعی

امروزه شبکه ها و رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار مهم بازاریابی دیجیتال شناخته شده اند و کسب و کارها نیز از شبکه های اجتماعی به منظور ایجاد راه ارتباطی سریع با مشتریان و بالا بردن نرخ تعامل با آن ها و همچنین برای ایجاد رشد و سودآوری بهره می برند. به همین دلیل همکاری کسب‌وکارها با متخصصان شبکه‌های اجتماعی افزایش زیادی یافته است.

1402/07/22
آخرین بروزرسانی:

برخی از مشتریان قرارداد‌های لامینگو

قرارداد مدیریت شبکه‌های اجتماعی

قرارداد مدیریت شبکه های اجتماعی شامل چه نکاتی است؟

امروزه شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی به عنوان یک ابزار مهم بازاریابی دیجیتال شناخته شده‌اند و کسب‌وکارها نیز از شبکه‌های اجتماعی به منظور ایجاد راه ارتباطی سریع با مشتریان و بالا بردن نرخ تعامل با آن‌ها و همچنین برای ایجاد رشد و سودآوری بهره می‌برند. درحال حاضر مدیریت شبکه‌های اجتماعی به یکی از بخش‌های هر کسب‌وکار تبدیل شده است. برخی از کسب‌و کارها وظایف این بخش را به کارکنان سازمان خود، همچون مسئول روابط عمومی، مارکتینگ و... تخصیص می‌دهند. با این حال برخی دیگر ترجیح می‌دهند این بخش را برون‌سپاری نموده و به متخصصان شبکه‌های اجتماعی خارج از سازمان واگذار نمایند.

به همین دلیل همکاری کسب‌وکارها با متخصصان شبکه‌های اجتماعی افزایش زیادی یافته است. باوجود تازگی این شغل و ناشناخته بودن فعالیت‌های مرتبط با آن، داشتن یک قرارداد دقیق نقش کلیدی را در رفع ابهامات و انتظارات طرفین از یکدیگر ایفا می‌کند.

 

مدیریت شبکه‌های اجتماعی شامل چه وظایفی است؟

اصلی‌ترین وظیفه در مدیریت شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌ریزی است. این برنامه‌ می‌تواند استراتژی حضور کسب‌وکار در شبکه‌های اجتماعی را نیز شامل شود. مهم‌ترین بخش مدیریت شبکه های اجتماعی، مدیریت محتواست. تعیین منبع محتوا، برنامه تولید محتوا، حوزه‌های محتوا و... شامل این بخش است. علاوه بر این تدوین یک برنامه دقیق برای انتشار محتوا از اهمیت به سزایی برخوردار است. فعالیت منظم کسب‌وکارها در شبکه‌های اجتماعی، می‌تواند کمک موثری در رشد آن‌ها باشد.

شبکه‌های اجتماعی به عنوان بستری برای ارتباط با مشتریان نیز بکار گرفته می‌شوند. بدین ترتیب پاسخگویی به موقع به نظرات و سوالات کاربران در جهت حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید می‌تواند موثر باشد. اهمیت این بخش از آنجایی مشخص می‌شود که تاخیر در پاسخ دهی یا عدم رسیدگی به شکایت و درخواست های کاربران در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند منجر به مشتریان ناراضی و از دست دادن فرصت‌هایی برای رشد بازار شود. در مدیریت شبکه‌های اجتماعی این وظیفه نیز به افراد تخصیص داده می‌شود.

به طور کلی آن چه در مدیریت شبکه‌های اجتماعی حائز اهمیت است، وجود برنامه و اجرای منظم آن است که مسیر موفقیت را برای کسب وکارها تسهیل می نماید.

چه کسب و کارهایی به مدیریت شبکه های اجتماعی نیازمندند؟

امروزه شاهد حضور فعال کسب وکارهای بی شماری از صنایع مختلف در شبکه‌های اجتماعی هستیم. برخی از کسب وکارها از طریق کانال‌ شبکه‌های اجتماعی خدمات و محصولات خود را ارائه می‌دهند. مدیریت شبکه‌های اجتماعی و فعالیت موثر آن‌ها در این بستر، وظیفه اصلی این دسته از کسب و کارها و دارای نقش حیاتی برای آن‌هاست.  برخی دیگر از کسب و کارها با اینکه فروش مستقیم از طریق  شبکه‌های اجتماعی ندارند اما از این

بستر در جهت ارتباط با مشتریان، معرفی محصولات و خدمات، بازاریابی و... استفاده می‌کنند. علاوه بر این فعالیت در شبکه های اجتماعی منجر به ظهور نوآوری در مدل های کسب وکار این شرکت‌ها شده است و فرصت های جدیدی را برای آن‌ها به ارمغان آورده است.

چرا به قرارداد مدیریت شبکه های اجتماعی نیاز است؟

اکانت های شبکه های اجتماعی هر کسب و کار از دارایی های آن به شمار می رود که حفاظت از آن الزامیست. هرگونه سواستفاده از این اکانت‌ها می‌تواند خسارات جبران ناپذیری به برند کسب وکار وارد نماید. از آنجایی که این اکانت‌ها در اختیار مدیران شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد، می‌بایست حدود اختیارات برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی مشخص گردد.

 با بررسی‌های صورت گرفته، مسائلی که کارفرما و مدیران شبکه‌های اجتماعی در روند همکاری با یکدیگر با آن روبرو می‌شوند، شناخته‌شده و قرارداد جامع مدیران شبکه‌های اجتماعی در لامینگو تنظیم‌شده است. این قرارداد روابط میان کارفرما و مدیر شبکه‌های اجتماعی را تبیین می‌کند و حدود تعهدات آن‌ها را مشخص می‌کند. امید است استفاده از این قرارداد پیش از آغاز همکاری باعث ایجاد آگاهی دقیق طرفین قرارداد از شرایط همکاری با یکدیگر شده تا از بروز اختلافات و انتظارات اشتباه در آینده جلوگیری کند.

قرارداد مدیریت شبکه های اجتماعی لامینگو

در قرارداد شبکه‌های اجتماعی لامینگو شما با چند مرحله ساده می‌تواند قرارداد خود را با توجه به نیازتان ساخته و دریافت نمایید.

گام 1: پاسخ به پرسش ها

با پاسخ به پرسش‌ها و انتخاب گزینه مناسب بر اساس نیازتان، مفاد قرارداد مدیریت شبکه‌های اجتماعی در لحظه تنظیم می‌گردد.

گام 2: ثبت نام / ورود

در صورتی که برای اولین بار است که از خدمات لامینگو استفاده می‌کنید، در این مرحله می‌بایست ثبت نام کنید. در غیر این صورت، با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید.

گام 3: ثبت اطلاعات تکمیلی

در این مرحله اطلاعات قرارداد همچون مشخصات طرفین قرارداد و... را در قسمت‌های تعیین شده وارد نمایید. لازم به ذکر است که این مرحله کاملا اختیاری بود و در صورت تمایل می‌توانید از ورود اطلاعات صرف نظر کنید.

گام 4: پرداخت و دریافت

در این مرحله به درگاه بانکی متصل می‌شوید. پس از پرداخت وجه قرارداد، فایل‌های قرارداد به صورت فایل های Wordو PDF در اختیارتان قرار می گیرد. قرارداد شما حاضر است!

در صورت داشتن هرگونه سؤال و نکته‌ای، همواره تیم لامینگو آماده پاسخ‌گویی به شما است.

 

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.