127,000 تومان لامینگو
تومان 38,100
قرارداد استخدام آرایشگر زنانه

قرارداد استخدام آرایشگر زنانه

در صورت نیاز افراد به استفاده از خدمات اشخاص، انعقاد قرارداد همکاری در این راستا امری با اهمیت فراوان است. در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی نیز برای استفاده از خدمات شخص آرایشگر در زمینه‌های مختلف آرایشی و زیبایی ازجمله خدمات مرتبط با پوست، مو، ناخن و امثالهم، تنظیم قرارداد استخدام آرایشگر زنانه امری الزامی و اطمینان‌بخش خواهد بود. شما می‌توانید در صورت نیاز، از طریق همین صفحه اقدام به خریداری نمونه قرارداد تهیه‌شده توسط تیم حقوقی مجرب و متخصص لامینگو نمایید.

آخرین بروزرسانی: 1402/05/15
تعداد صفحات: 8

قرارداد استخدام آرایشگر زنانه

قرارداد استخدام آرایشگر زنانه، قراردادی قابل‌اطمینان برای سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها

امروزه استفاده از خدمات مختلف آرایشی، زیبایی، پوستی و مواردی از این دست در میان افراد دارای رواج فراوانی است. یکی از دغدغه‌های اصلی آرایشگران و صاحبان آرایشگاه‌های زنانه، بحث استخدام آرایشگر و تنظیم قرارداد مناسب و کارا در این راستا است. شما می‌توانید در صورت نیاز، در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به خرید نمونه قرارداد استخدام آرایشگر زنانه نموده و از خدمات مشاوره حقوقی کار و استخدام لامینگو نیز استفاده کنید.

وظایف شغلی آرایشگر در قرارداد استخدام آرایشگر زنانه چیست؟

امروزه با توجه به تخصصی شدن کارهای مختلف در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی یک آرایشگاه ممکن است، اقدام به استخدام چندین آرایشگر در راستای انجام امور مختلف نماید. از مهم‌ترین نکاتی که در یک نمونه قرارداد استخدامی با آرایشگر زنانه می‌باید به آن توجه کرد بحث تعیین دقیق وظایف شغلی شخص آرایشگر است. برای مثال اگر شما نیازمند استخدام آرایشگر برای امور مرتبط با مو هستید می‌باید در قرارداد خود تجهیزات و متدهایی که شخص آرایشگر باید در انجام امر کوتاهی مو یا سایر امور مرتبط با آن به کار ببرد را درج نمایید. به یاد داشته باشید به هر میزان که در قرارداد خود تعهدات را با جزئیات بیشتری بنویسید احتمال بروز اختلافات در این زمینه به حداقل میزان خود خواهد رسید و همچنین طرفین را نسبت به وظایف و تعهدات قراردادی که دارند آگاه‌تر خواهد نمود.

وظایف قانونی آرایشگر در قرارداد استخدام آرایشگر زنانه چیست؟

در هر قراردادی طرفین آن قرارداد در کنار وظایف و تعهداتی که حاصل توافقات یا مرتبط با موضوع قرارداد از جمله شغل آرایشگری است، تعهدات قانونی نیز خواهند داشت. توجه داشته باشید که عدم بیان وظایف و تعهدات قانونی تأثیری در لزوم انجام آن‌ها نخواهد داشت و در هر صورت طرفین موظف به انجام تعهدات قانونی خود خواهند بود. در رابطه با شخص آرایشگر در قرارداد استخدام آرایشگر زنانه نیز شخص دارای وظایف و تعهدات قانونی از جمله حضور در ساعات کاری مشخص، اخذ مرخصی جهت عدم حضور و مواردی از این قبیل است. برای آشنایی با تعهدات قانونی هر یک از طرفین در قرارداد استفاده از راهنمایی‌های مشاوران و متخصصان حقوقی در این زمینه امری تسهیلگر خواهد بود.

آیا به قرارداد استخدام آرایشگر زنانه بیمه تعلق می‌گیرد؟

بله. در هر قرارداد کار و استخدام از اصلی‌ترین وظایف شخص کارفرما بیمه نمودن افراد تحت پوشش خود است. بر اساس حکم الزامی ماده ۱۴۸ قانون کار کارفرما موظف است به محض انعقاد قرارداد استخدام با آرایشگر شخص آرایشگر را نزد یکی از شعب معتبر بیمه تأمین اجتماعی بیمه نماید و عدم بیمه کردن شخص آرایشگر توسط کارفرما، برای آرایشگر زنانه حق طرح دعوا از این بابت علیه کارفرما را ایجاد خواهد نمود.

برای داشتن یک آرایشگاه حرفه‌ای به چه قراردادهایی نیاز داریم؟

برای داشتن یک آرایشگاه و سالن زیبایی حرفه‌ای و پیشبرد قانونی امور مرتبط با آن شخص صاحب سالن و کارکنان وی نیازمند تنظیم قراردادهای مختلفی خواهند بود. این قراردادها بسته به موضوع و نوع همکاری هر یک از این افراد متغیر و متفاوت خواهد بود که لزوم دریافت راهنمایی از مشاوران حقوقی را بیش از پیش پررنگ می‌نماید. برخی از قراردادهای مرتبط با یک آرایشگاه زنانه یا سالن زیبایی شامل قرارداد مشارکت در راه‌اندازی آرایشگاه زنانه، قرارداد اجاره صندلی سالن زیبایی، قرارداد استخدام آرایشگر زنانه و مواردی از این قبیل است.

آیا می‌توان از آرایشگر زنانه تضمین دریافت کرد؟

بله. در انواع قراردادهای همکاری امکان دریافت تضمین توسط هر یک از طرفین امری امکان‌پذیر و قانونی است. از موارد رایج در قراردادهای استخدام نیز دریافت تضمین از شخص کارپذیر در راستای حسن اجرای تعهدات قراردادی شخص است. بنابراین در یک قرارداد کار آرایشگر زنانه شخص کارفرما می‌تواند از آرایشگر تضمین دریافت نموده و پس از پایان قرارداد تضمین دریافتی را به وی مسترد نماید.

قرارداد استخدام آرایشگر زنانه لامینگو، گامی در راستای داشتن آرایشگاهی استاندارد!

در هر کسب‌وکار از جمله آرایشگری و ارائه خدمات زیبایی، اولین گام در راستای پیشبرد حرفه‌ای آن کسب‌وکار، انجام اقدامات قانونی و حقوقی لازم در این راستا است. شکل‌گیری هر نوع رابطه همکاری ازجمله رابطه کاری و استخدامی مستلزم تنظیم قراردادی در رابطه با موضوع آن همکاری است. در رابطه با آرایشگاه نیز برای ارائه خدمات باکیفیت و دارای پشتوانه قانونی، به انعقاد قراردادی تحت عنوان قرارداد استخدام آرایشگر زنانه نیازمند هستیم. در مجموعه حقوقی لامینگو تلاش کرده‌ایم تا با تنظیم قراردادی جامع و از هر نظر قابل‌اعتماد، مسیر قانونی همواری را در راستای شکل‌گیری همکاری موفق برای آرایشگران فراهم آوریم.

در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید

021-91070885

تهیه شده توسط بهترین ‌‌ها

آیا این قرارداد مورد نیاز شما نیست و یا در انتخاب آن شک دارید؟

چنانچه به هر دلیلی در انتخاب این قرارداد تردید دارید، می‌توانید با ثبت درخواست خود در قسمت تنظیم قرارداد سفارشی ضمن مشورت با مشاورین حقوقی ما، قرارداد مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.