قرارداد کار معین

40,000 تومان

قرارداد کار معین از سری قراردادهای استخدامی و تحت شمول قانون کار می‌باشد. در این قرارداد تمام حداقل‌های قانون کار جهت حقوق و دستمزد و ساعات کاری و... باید در نظر گرفته شود و توافق خلاف آن‌ها معتبر نیست؛ همچنین کارفرما ملزم به بیمه همکار خواهد بود.

در قراردادهای کار معین معمولاً مرسوم نمی‌باشد که مدتی برای همکاری قید شود اما چنان‌چه برای انجام کار مدت هم قید شود قرارداد صحیح بوده و در واقع ترکیبی از قرارداد کار معین و قرارداد استخدام موقت خواهیم داشت.

در قرارداد کار معین باید در نظر داشته باشیم که همکار موضوع همکاری را با ابزار و ادوات کارفرما به انجام خواهد رساند و حق‌السعی وی مطابق با توافق طرفین در مدت زمان مشخص روزانه، هفتگی یا ماهانه پرداخت خواهد شد.

تعهد همکار در قراردادهای کار معین تعهد به نتیجه است یعنی همکار موظف است کار مشخص شده به عنوان موضوع قرارداد را به صورت کامل و بدون عیب و نقص به انجام رساند.

در حین پاسخ‌گویی به سوالات مربوط به قرارداد چنانچه همکار به اطلاعات مهمی از کسب و کار دسترسی خواهد داشت که عدم افشاء آن‌ها برای شما مهم است به سوال مربوط به شرط محرمانگی و عدم رقابت و ثبت اطلاعات تکمیلی مربوط به این حوزه دقت داشته باشید.

در پایان در صورت نیاز به مشاوره متخصصان حقوقی لامینگو حتما با ما تماس بگیرید.

پرسش های متداول

پرسش خود را مطرح نمایید
پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.