تومان 110,000

قرارداد محرمانه

اعتماد شما ارزشمند است

قرارداد محرمانگی با مشاور

قرارداد محرمانگی با مشاور از مجموعه قراردادهای محرمانگی پر طرفدار است. امروزه نیاز استفاده از دانش مشاوران زبده‌ی هر حوزه بر کسی پوشیده نیست و تقریباً تمام صاحبان حرفه‌های مختلف از مشاوران زیادی برای توسعه ابعاد گوناگون کسب و کار خود بهره می‌برند؛ اما اینکه ما چه اطلاعاتی را در اختیار مشاوران قرار می‌دهیم و تا چه حد عدم افشاء این اطلاعات برای ما حائز اهمیت است از جمله مسائلی است که نیاز به انعقاد قرارداد محرمانگی با مشاوران را روشن می‌کند.

آنچه که مهم است تا در این قرارداد به آن پرداخته شود توضیح کامل اطلاعات محرمانه، ضمانت اجرای افشای این اطلاعات و شرط عدم رقابت برای مشاور خواهد بود.

در این قرارداد تلاش بر این بوده تا به حداقل‌های مهم و ضروری این نوع قراردادها پرداخته شود. لازم به ذکر است در روند پاسخ‌دهی به سوالات این قرارداد نیاز است در تعیین اصل مورد نظر خود در رابطه با محرمانه بودن اطلاعات، تبیین دقیق مالکیت فکری دستاوردهای قرارداد و ضمانت اجرای تخلف از شرط محرمانگی دقت لازم را داشته باشید.

در پایان لازم به توضیح است که این قرارداد تا حد زیادی نیازهای شما را در این زمینه برطرف خواهد نمود. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، مشاوران ما پاسخ‌گوی سوالات شما خواهند بود.  

پرسش های متداول

پرسش و پاسخ
پرسش خود را مطرح نمایید
پرسش شما با موفقیت ثبت شد ، پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.